Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

jagged alliance 2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Yaklaşık 7 saattir zevkten dört köşe oynuyorum. v1.13 ile baya renk katmışlar oyuna. Experienced zorluk seviyesinde bile baya zorluyor.

Rakipler iyice kurnazlaşmış. Çatılara çıkabiliyorlar. Arkadan dolaşmaya çalışıyorlar. Karanlıkta pusuya düşürmeye çalışırken ayağının altına break light atıp tüm planları bozuyorlar. Aynı yere toplaşınca röh diye bombayı sallıyorlar. Diğer sektörlerden destek çağırıyorlar vb.

Demin Drasden'i aldım. Militia yapmaya başladım. Daha ikinci parti militia'yı yapamadan 60 kişiyle gelip madeni geri aldı adamlar. Mecbur kaçtım tabi. Sonra geceyi bekleyip diğer sektördeki militia'ları yanıma alıp saldırdım. 15-20 kişi öldürebildim anca. Yaralatıp ortadaki sektöre geri çekildim.

Yaraları sarmaya çalışırken bu sefer adamlar bastırıp ortadaki sektörü de aldı. Son sektöre geri çekildim. Orda iyileşip saldırcam derken para bitti Steroid para yok diye çekti gitti. Kalan 5 merc ile saatler süren savaş sonunda iki sektörü de geri aldım ama çok zevkliydi savaşlar.

Eskiden 2-3 iyi merc alırdım dan dun dağıtırdım herkesi. Şimdi o kadar çok adam geliyor ki, hakkaten 5-6 merc gerekiyor adam gibi savaşabilmek için. O merc'ler de anca uygun fiyatlı merc'ler olduğu için baya zorluyor. İlerde birden fazla squad bile gerekebilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdiklarini okuyunca nasil rahatladim anlatamam Mirage.. Dun 1.13 u deneyeyim dedim Experienced da, maymun oldum resmen.

First Aid kitler bittikten sonra patir patir dokuldu benim adamlar. Hakkaten AI zekilesmis, bir ara ne guzel adamlarin 3 unu karsima almisim super coverla, takir takir vururken, arkadan diger 3 kisi sneak de dolasmis. Direk capraz ateste kaldim, uzerinde hakkaten dusunmem gerekti ne yapsam diye.

Normalde Tactical Combat lari satranc gibi oynamazsiniz, aman da sunu suraya alayim, bu kesin bunu oldurur falan seklinde hislerinizle oynarsiniz. 1.13 de isler degismis, ciddi ciddi dusunmeniz gerekiyor ne yapsak ne etsek diye.

First Aid'i yeni kiraladigim merc ler disinda alabilecegim neresi var ? Oyunun ileri safhalarinda galiba elemanin teki ile trade edebiliyoruz da, bende su anda yok o tur bir arkadas :)
Sosyal ağlarda paylaş

Bobby Rays diye bir online shop var. First aid kit, silah, zırh ve her türlü zımbırtıyı satıyorlar. AIM sitesindeki linkler bölümünden gidebilirsin. Oyunda ilerledikçe daha güçlü eşyalar da geliyor.

Çiçekci spoiler

O linklerden girdiğiniz çiçekçiden Deidreinna'ya siyah gül göndermeyi unutmayın. ;)

Sosyal ağlarda paylaş

Bende "Under Construction" olarak gozukuyor, muhtemelen daha ilerlerde acilacak bu site.

1.13 le bir suru karakter yaratabiliyor musuz I.M.P. den.. Bosuna kasmisim 2 gundur.

Canavar oldu squadim simdi, gerci biraz kayip verdik ama.. Ira ( Ira miydi ? ) adli hatunun cok oyle critical bir rolu yoktu degil mi oyunda ? Oldu de, save yokmus, usendim.
Sosyal ağlarda paylaş

Onu ben de farkettim yapabildiğimi ama hileye girer diye yapmadım. Uyduruk merc'ler ile başlayıp para için boğuşmak daha bir heycanlı oluyor. Sonra para bulup kaliteli merc'ler alınca seviniyorsunuz falan.

Ayrıca hazır merc'ler daha bi eğlenceli. Sırf sesleri, gülüşleri, arada çıkan dialogları için bile değer.

Edik: Oyun felaket sardı bu arada. Dün işler yüzünden oynayamadım. Bugün de oynayamıcam. Ama canım oturup saatlerce oynamak istiyor. Yarın çok pis çıkarcam acısını. Her hafta gününde izlediğim dizileri bırakıp JA2 oynicam. :)
Sosyal ağlarda paylaş

slm arkadaşlar, ben 90lardan beri JA fanıyım ilk oyunlarınıda oynamışlıgım var bu serinin... bu başlıgı tekrar uplanmış görünce baya heyecan yaptım hemen anılarım depreşti JA ile ilgili :D
link vermek yasakmı bilmiyorum ama, 1.13ün forumu http://www.ja-galaxy-forum.com/board/ubbthreads.php?ubb=postlist&Board=35&page=1 ve burda ünlü drassen baskınının ilacıda var bu baskın baya bi kasıyo herkesi ve o yüzden ja2options dosyasında bi iki yeri deiştirerek bunu kaldırabiliosunuz acıkcası ben genelde hep expertte oynuyorum ve bu seviyede drassen baskını oynancak durumda olmuo yagmur gibi gelio askerler cünkü... bu nedenle bende options dosyasıyla oynadım biraz ve special event olan bu drassen baskınını kaldırdım isteyen kendiside deiştirebilir optionstaki degeri cünkü sadece DATA1.13 klasöründeki Ja2_Options dosyasında bulunan bu satırı:
STRATEGIC_EVENT_SEND_TROOPS_TO_DRASSEN = FALSE
true yu false yaparak düzeliyor bu olay cünkü gercekten oynanabilirliği düşüren bişi özellikle expert ve oynayabilen varsa insane seviyede :D bu arada yazdan beri pek zamanım olmuyor JA ya ayırcak ondan drassen baskını yeni versiyonlarda basitleşmişse bilemem... gene binarydata klasöründeki proedit adlı editör yardımıyla sizde oyunu baya modifiye edebilirsiniz yazın cok şeyi deiştirmiştim oyunda özellikle kraliçenin askerlerine AK47 dağıtmak ve salak saçma alakasız gerçekçilikten uzak silahları kullanmalarını önlemek için baya ugraştıydım ama gene açıp bakmam gerek dosyalarıma tabii tekrardan >:D< ayrıca IMPden biton karekter basmak falanda ayarlanabilio acıkcası ben 1 karekterle oynamayı tercih ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

Drassen baskini beni kasmadi pek. Gerci Normal de oynuyordum, bir suru Militia egittim zaten 3 farkli sektorde ayni anda. Her yer militia olunca guzel bir savunma ile ( roofs ftw ), 1-2 saldiriyi geri puskurttukten sonra zaten ciliz ciliz geldiler.

Sorun olmadi yani, gerci Expert de kesin daha bir kasicidir bu olay.
Sosyal ağlarda paylaş

1.13 ü ilk çıktığı zamanlar oynamıştım sonra wow felan olduğu için tekrar oynayamamıştım. Şimdi burda okuyunca bir gazla tekrar kurup oynadım.

Drassen saldırısından haberim yoktu. fix ilk günün öğleden sonrası mine a kadar almış oluyordum. ira yı milita training e bırakım son hız sam site a gidiyordum.

Daha bir alt sektöre indim çatışma. Hadi onu hallettik sam site a giderkene mine a 15 kişi geldiler ira sqavunamadı doğal olarak. Bende uğraşamam değil load ettim sam site a sonra giderim diye.

mine da bekledim. SAdece kendi karakterimi ayırdım helikopter pilotunu bulmaya yollamak için.

İlk saldırı geldi 15 kişi. Hallettim. (bu ara da daha militia lar çıkmadı.

2. saldırı geldi hava karardığında. Sadece bir tane uzun menzilli silahım vardı gerisi tabanca ve 2-3 en ufağından smg. Doğal olarak tek girişi olan bir evin içine girip sırayla gelmelerini beklerim dedim. Bir ara bakıyım haritada kaç düşman varmış diye o anda şok oldum. "44" düşman yazdı. o_O

Oyun içinde 20 dk oyun dışıdna ise 3 saat süren tonla reload yaptığım çatışma sonucunda mine ı geri aldım! Sonra ja 1.13 forumlarına baktım nedir bu olay diye. Meğersem yukarda belirtildiği gibi bu ja2.ini ayarıyla düzeltilebilen, mod yapımcılarının oyunculara bir süpriziymiş :P

Zaten 1.13 ün daha yeni bir versiyonun linkini bulmuştum. Onu indirdim

25 ap ler olmuş 100 ap çoğu şey 4 ile çarpılmış ama silahların ap lerinde 1-2 lik farklar var. yeni item description modu var.
Bir de multiplayer ı singleplayer ile birleştirmişler aynı exe de. Şu multiyi bir denemek lazım :P
Sosyal ağlarda paylaş

hehe helal 44 düşmanı halletmişin :D
ama genede expert veya insane modda denemeni öneririm cidden cok kasıo hele anlattıın gibi uzun menzilli silahında yoksa :(
genelde ben oyuna lynx ile başlıorum 1 gün kiralıyorum etrafı temizlerken hiç olmassa 1 adet M-14 oluo elimde oda baya işe yarıo tabii.şimdi hired guns: jagged edge indirdim bakalım yüklüyorum umarım beklediim gibi cıkar gerçi demosunu oynadıydım 1 sene kadar evvel ama inş düzelmiştir oynanabilirlik falan...
ama genede FOREVER JA B)
Sosyal ağlarda paylaş

Drassen'de bir iki mekan var. Oralarda belli yerlere sotelenince 60 kişi de gelse tek tek avlayabiliyorsun ama biraz AI exploit oluyor. Ben "adil" savaşmaya çalışmıştım. Dört merc vardı sanırım. Sadece IMP karakterinde SMG vardı, diğerlerinde kıytırık altıpatlar. Çok denedim ama başa çıkamadım. Sonra kaçıp dinlenip iyileşip tekrar basmıştım. 2-3 kere git gel yapmam gerekmişti.

Bu arada experienced oynuyorum hala. Oyunun sonuna yaklaştım. Meduna'da almadığım bir yer kaldı. O da sanırım Elliot the idiot'un yeri. :) Karakterim abardı iyice. Level 8, 99 marksmanship, sniper + night ops. İlk başlarda 6 kişi gezmek zorunda kalıyordum ama şimdi tek başına alabiliyorum nerdeyse her tarafı. Hiç olmadı arkama Magic ve Steroid'i veriyorum çok rahat olıyor.

Bu arada Steroid'in hastasıyım:

"Bad guys!"
"More evil peoples..."
"Oooh Monsta"
ve favorim "Ha ha ha. All evil has been lifted and separated!"

Stephen ilk başta kıl etmişti ama sonradan geyik gelmeye başladı. Şu an takımım şöyle:

Mirage (IMP), Magic, Steroid, Stephen, Grizzly, Spider

Bitirince kesinlikle tekrar başlicam çok zevkli. Bu sefer değişik elemanlar alcam. Ama Steroid'i yine alırım sanırım. :D
Sosyal ağlarda paylaş

stereoidi almak Allahın emri zaten hem ucuz hemde tüm özellikleri yüksek tek sorunu drug kullandıgı icin milletle özelliklede rus ivan-igor ikilisiyle kavgalı oluşu yoksa süper bi eleman (tu)
onun yanında buns,blood ve grizlly gayet ii ve uygun fiyatlı elemanlardır öneririm... :D
Sosyal ağlarda paylaş

En son gecen sene oynamistim sanirim..ufak bi guide..

Lynx,Scope.. Bu ikisi her ne kadar stormer olmasada acik alan ve uzak mesafelerin en iyileridir..kesinlikle takiminizda olsun..ne kadar once o kadar iyi..

Reaper.. oyunu kolaylastiran bi isim.. ozellikle rooftop ozelligi ve keskin nisanciligi ile gecilmez bolum birakmaz..pahali ama deger.. oyunun ortasi iyi bir secim olur.

Len..bir cok kisi bu adamin degerini bilmez..ve yanlis yerlere baktiklari icin pahali bile gelebilir..Len oyun basinda alinabilecek en iyi karakterlerden biridir..Auto wep. ve teaching ozelligi..yuksek lvl i ve leadership i ile bir cok eksiginizi kapaticaktir.Exp,med,mec ozelligi ortalama oldugundan bir cok seyi sorunsuz hallediceksiniz,militia egitimi yada diger pathetic merclerin egitimi cok kolaylasicak.ozellikle 3. sehre kadar bu adami stormer olarak kullanmanizda yarar var..verin bi 30> dmg vuran otomatik agir silah ve sadece yurutun..yuksek lvl oldugu icin her dusman interrupt olucaktir..gg

Shadow..Ilk baslarda alisamadimsada ozellikleri ve karizmasi sonralari beni kazanmaya yetti :)..muhtesem bi bina ve orman stormer i..hafif otomatik silahlarda yonetmeye basliyor..oyun stratejinize gore almanizda yarar var..Scope ile sinerjisi harika..60 80 tile dan gece shadow un gosterdigi hedefleri vurabilirsiniz..

Sidney..Orta kalite ve orta fiyatta bir merc..medic sikintinizi nispeten kapatabilir ve support rolunu cok iyi oynayabilecek bir karakter..iyi marks. ve ortalama ustu ozellikleri var..en bastan alirsaniz oyun sonu magicten farki kalmaz..

Magic..Tam bir frontline adami..seramic plate li bir armorla dusman uzerine bile kosabilirsiniz..gel gelelim pahali ve oyun ilerledikce daha cok para isteyen bir kisilik..3 maden olmadan cagirmayin bence..

Ivan..Oyun basi-ortasi alinabilecek bi karakter..Magicten nerdeyse yari fiyati daha ucuz ve kendince bi tarzi var..alin..erkenden..iyi stormer..daha iyi frontliner..

Gus.. Oyundaki Mike dan sonraki en iyi merc..her sekilde oyun sonu takimda bulunmali..tek ve en buyuk eksisi..yasliligi...nispeten dusuk action point ve zamanla dusen statleri var.. 20 kez bitirdiysem 10 unda almisimdir..size kalmis..

Trevor.. En sevdigim merclerden biri..mec ve exp olaylarini tek basina kapatabiliyor..pahali ama oyun ortasi alabilirseniz elindeki pompaliyla dehset sacabilir..orta stormer orta frontliner..kesinlikle sniper tavsiye etmiyorum..

Steroid.. Fiyatina gore cok iyi bir adam..ama bir cok mercle problemli oldugu icin devamli fiyat yukseltmelere ve ayrilmalara sebep oluyor..oyun basi alinip sonradan yollanabilir..yada takiminiz ona gore kurun..

ScullyPahali..ama tam bir stormer ve frontliner.. bu adamla silah kullanmak yerine machette kullanmayi istiyceksiniz..her turlu operasyona giden elit bi herif.. problemsiz..parasini ver kessin..sinerjik..ama pahali...cok para..valla..

Eglenece isteyenler..blood,ice,vicki,buns,buzz i deneyebilir..guzel karakterler ama takim olusturmakta zorlanabilirsiniz..ucuzlar ve iyiler ama..

M.E.R.C lerden..
Unfinished business icin onerebileceklerim var digerleri gercek anlamda cop ve sadece tasima amacli kullanilabilir..baya kotuler..baya..

Son olarak..bazi npcler var..kesinlikle almaniz gereken npcler:Conrad,Iggy,Dynamo..
Sosyal ağlarda paylaş

@Dragonutopia, bu yazdığın adamların hepsi cok pahalı isimler oyun başı ve ortalarında ancak 1-2 tanesini alabilirsin oda 1 er günlük kiralar şeklinde tabi hangi sürümü kullandığınlada alakalı bu 1.13 moduyla oynuyorsan bu dedigim gecerli eger orjinal oyunu oynuyosan değişir daha basittir ja2nin ilk hali veya experttemi mediumdamı oynuyosun oda farkeder tabii ama genede bu yazdıkların cok pahalı isimlerB)-
sana ekonomik ama iş görcek bi six men squad yazayım bak oyunun başlarında ve statları artıkça ilerilerdede iş yaparlar bence sadece hamal olarak görme dier AIM elemanlarını...
Scope(1günlük)-Buns-Steroid-Malice-Ice-Grizlly
Scopu önemli bir şehre saldırcagım zaman tek günlük kiralarım genelde dier zamanlarda kendi charımıda sniper yaptıım icin onlan idare ederim:)-D
explosive uzmanı olarak barry veya larry iş görür mechanic olarakta steroid var gene kadroda zaten yada gasketide alabilirsin tabii ek olarak zaten cok ucuz, MERC açıldıktan sonra ordanda cok sıkı Numb, Cougar gibi adamlar gelio onlarında fiyatları uygun sayılır statlarıyla oranlanınca :D
Sosyal ağlarda paylaş

experienced icin yazdim yukarda..

onun disinda ozel operasyonlar haric tek gunluk kiralamaya karsiyim..1 hafta uygundur..

Yazdiklarimin yarisi pahali yarisi ucuz-orta fiyat kisilerdir..

gunluk fiyatlarina bakarsak..

Name HP Agi Dex Str Ldr Wis Mrk Mec Exp Med Lvl Daily$ Skill #1 Skill #2
Barry 82 72 87 80 29 91 70 44 92 20 2 700 Electr. Lockpick
Blood 84 94 87 82 6 75 78 23 31 51 3 850 Throwing M. Arts
Bull 96 59 44 98 23 64 72 25 17 10 2 400 H2H (Expert)
Buns 79 78 87 59 24 93 86 8 4 48 2 725 Teaching (Expert)
Buzz 71 84 47 68 13 90 96 5 19 0 4 2200 HeavyWpn AutoWpns
Cliff 82 60 53 64 33 87 84 4 31 84 4 1600 -------- --------
Danny 99 99 79 73 10 91 61 12 0 88 3 1300 Ambidext --------
Dr. Q 88 92 81 73 26 91 60 19 20 87 3 1500 M. Arts NightOps
Fidel 88 83 64 83 1 71 85 6 97 3 3 2000 H2H --------
Fox 77 85 100 55 21 76 69 15 8 70 2 625 Teaching Ambidext
Grizzly 94 69 50 95 16 72 79 24 37 8 2 525 H2H HeavyWpn
Grunty 82 79 76 71 21 72 78 44 28 22 3 550 NightOps HeavyWpn
Gus 75 65 84 82 83 94 97 80 76 68 8 6000 HeavyWpn (Expert)
Hitman 75 77 40 69 52 74 88 11 39 3 4 1000 Throwing Teaching
Ice 90 88 87 84 23 78 86 42 3 7 3 1500 Teaching AutoWpns
Igor 91 89 75 82 4 84 77 36 19 17 2 500 Stealth --------
Ivan 94 90 95 87 35 83 92 14 55 15 4 2950 AutoWpns HeavyWpn
Len 89 80 88 77 61 83 83 54 47 35 7 2400 AutoWpns Teaching
Lynx 81 79 86 77 39 71 99 29 50 34 4 2850 Electr. NightOps
Magic 95 99 98 92 16 80 94 91 27 24 5 5500 Lockpick Stealth
Malice 83 81 97 89 13 55 83 14 16 12 3 1200 Knifing H2H
MD 72 62 78 76 4 94 66 7 0 80 1 500 Knifing Teaching
Meltdown 78 74 84 76 24 82 83 22 40 3 3 800 HeavyWpn Ambidext
Nails 72 60 88 90 24 79 84 63 78 11 4 1800 Lockpick --------
Raider 80 71 78 80 87 76 88 12 20 11 4 2000 Teaching (Expert)
Raven 85 76 92 68 19 77 94 5 5 17 2 1800 NightOps AutoWpns
Reaper 81 92 92 79 37 81 97 37 47 2 6 4000 Stealth On-roof
Red 68 66 81 69 21 79 78 33 99 5 4 900 Teaching Electr.
Scope 87 89 76 64 39 81 99 4 21 17 5 2900 NightOps Teaching
Scully 90 90 96 85 70 93 92 61 66 36 5 4800 Knifing (Expert)
Shadow 95 96 83 88 35 77 92 12 22 30 5 3100 Stealth Camo
Sidney 80 70 91 76 27 78 92 2 15 44 5 2000 Throwing (Expert)
Spider 81 56 76 68 16 90 70 0 0 94 1 800 NightOps Stealth
Static 79 66 95 59 15 60 86 99 28 17 4 2500 Electr. NightOps
Stephen 97 71 78 80 59 94 82 15 66 15 5 1500 NightOps Teaching
Steroid 99 56 48 97 9 62 89 76 13 22 1 950 Electr. Lockpick
Thor 96 83 84 89 61 97 74 35 11 70 3 1750 H2H Stealth
Trevor 95 77 98 79 27 97 81 99 88 7 2 2800 Electr. Lockpick
Vicki 79 85 72 72 33 85 85 94 28 18 4 2200 Ambidext Throwing
Wolf 90 83 86 85 22 76 79 65 40 48 3 1400 Teaching NightOps

Wildfire expertte ''koydum gecirdim'' defalarca

1.13 yeni bakicam..multiplayer olayi varsa zaten haftaya baslariz hamachiden..
Sosyal ağlarda paylaş

experiencedda oynanmaz be abi hele orjinal oyun cok kolay oluyo o haliyle :( ayrıca wildfire moduyla çöküyo genelde oyun::o adamlar haritalara okadar cok bina eklemişlerki pc kaldırmıyo bazen turnleri artı cok karmaşık olmuş haritalar bu halleriylen... ondan oynamıyom wildfire modunu uzun süredir, zaten wildfire 1.13le kıyas kabul etmez 1.13 başka bi oyun diyebilirim wildfire gibi haritada deişiklikler yok ama oyun mekanizmasının tümü değişmiş durumda sayılmayacak kadar cok yenilik var:D
Sosyal ağlarda paylaş

Sabahtan beri v1.13 Drassen maden kuşatmasıyla uğraşıyorum. Takım pek iç açıcı değil. Mirage, Igor, Fox, Ira var. Airport'u alır almaz Bobby Rays'den iki tane Colt Commando ve biraz şarjör ısmarladım. Madeni ele geçirdiklerinde silahlar elime geçmemişti o yüzden geri çekildim.

Sipariş elime geçtikten sonra öğlene doğru girdim madene. Fırtına vardı çok ilginç bir savaş oldu. Bir binaya yerleştim. İki kişi çatıda, iki kişi binanın arkasında duruyordu. Adamlar akın akın geliyor ama fırtına nedeniyle pek gözükmüyorlar. Arada bir şimşek çakıyor böyle 10 kişi görüyorum binanın etrafında.

Yerleştiğim binadan hiç ayrıl(a)madım. Kafamı kıpırdatınca kurşunlar uçuşuyordu. Saatler sürdü. Onlarca kez kayıttan yükleyip bilmem kaç turn geri gitmem gerekti. Satranç gibi mübarek. Bir iki turn önce yanlış bir hamle yaptıysan kurtaramıyorsun artık. Bittiğinde binanın etrafı sırf ceset kaplıydı. Benim canlar yarıdan az. Çoğu adamım energy ve regen boost ile duruyor. Onlarca bomba harcamışım. Cephane bitmiş. Bittiğinde hissettiğim mutluluk anlatılacak gibi değil. Valla bayılıyorum şu oyuna. :)

Sosyal ağlarda paylaş

bende şu ara ordayım ortalık kan gölü oldu bendede ama halen 2 büyük grup dolanıyo şehrin cevresinde ayrılamıyorum madenden alcaklar diye geri Irayı pilotu bulmaya yolladım kaplanlar yedi garibimi:D bu arada Lynxi 1 günlük kiralamalısın bence cok kolaylaştırıyo uzak mesafede işleri... cok haklısın aynı satranç gibi bir oyun adamlarım vurulunca içim cız ediyor valla doktor bi ona bi buna koşturuyor yaralı saracam diye (:D
Edit: şimdi dikkat ettimde bu takımla nasıl savundun ya helal olsun (Mirage, Igor, Fox, Ira) eger experiencedde oynuyosan belki olur ama eger 1.13 expertte ise cidden cok merak ettim nasıl yaptını alla alla B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Normal JA2 gold 640x480 destekliyor sadece.

v1.13 community patch'ini kurarsan 800x600 ve 1024x768 de oynayabiliyorsun. Ayrıca çoook güzel yenilikler var. O yüzden doğrudan v1.13 ile başlamanı tavsiye ederim. Ama v1.13 ile eklenen tonlarca yeni silahı ve eşyayı istemem diyorsan oyuna başlarken "tons of guns" yerine "normal guns" seç.

İlk defa oynuyorsan zorluğu novice yada (kendine güveniyorsan) experienced seç. Bobby Rays'in yelpazesini de abartma zevkini kaçırabilirsin.

Edit: Ben 22" 1680x1050 native çözünürlüklü monitörle 1024x768 oynuyorum. Rahatsız etmiyor açıkcası. XP'de de Vista'da da çalışıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...