Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dexter (2006) - Showtime

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

cok iyiydi bölüm.

my bad

dexteri aglarken gördük ya sonunda..
bir de bu quinn doakes gibi basina bela olcak bu herifin, bu basindan beri belliydi zaten de o doakes'un öldügü sezon gibi bi sezonla karsi karsiya gelecegiz gibi geliyo bana.
umarim loopa sarmazlar böle. izledigimiz seyleri bi daha izlemek zorunda birakmazlar. gerci düsündüm de dizinin konusu itibari ile bu adam hep yakalanma korkusu ile karsilasacak. neese en azindan doakesun öldügü sezon gibi ayni tadi vermesin, farkli bisiler olsun, yeter. o korkum =P

Sosyal ağlarda paylaş

quinn'in kaslar erimiş sanki ya adam süzülmüş gibi çalışmayı bıraktı heralde sdf
sadece bana mı öyle geldi ki

onun dışında

çocukların öğrendiği sahne olmamış sanki ya, hatta o tip tüm sahneler bir eğreti duruyor bence. Tuvalet sahnesi epey dehşetti hemen akabinde harry'nin gözükmesi falan da çok hoşuma gitti şahsen. Hayırlısı bakalım verecekleri farklı şeyler vardır umarım ben de vanille gibi düşünüyorum bu konuda.

Sosyal ağlarda paylaş

02

iki seri katil ile uğraşıcak diyorlardı doğruymuş bu sezon çok iyi olucak.kız ile çocuğu da paketledi geçiş bölümleri biter artık olaya akma zamanı.quin de gidici gibi bu sezon.ha bu arada daha çok masuka sahnesi istiyoruz,yumruğuda yedi suratına zavallım haha

Sosyal ağlarda paylaş

knox said:

02

iki seri katil ile uğraşıcak diyorlardı doğruymuş bu sezon çok iyi olucak.kız ile çocuğu da paketledi geçiş bölümleri biter artık olaya akma zamanı.quin de gidici gibi bu sezon.ha bu arada daha çok masuka sahnesi istiyoruz,yumruğuda yedi suratına zavallım haha

O meksikalı polis kız neydi acaba ya ikinci katil o mu :D

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...