Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supernatural (2005) - The CW

Dragonfire

Öne çıkan mesajlar

Bence çok başarısız olmuş. Çıta sürekli yükselen bir diziydi sezon 3ten itibaren. Artık son kıyamet gününe kadar gelmişken böyle geriye dönüp cinlerle felan uğraşmak çok kötü geldi bana.
Bir de bu ben bilmiyorum beni birşey geri getirmiş olayıda çok sıkmaya başladı. Kısaca "biz daha diziyi nasıl uzatacağımızı çözemedik" modunda olmuş.
Zaten yapcımlarda demiş bu sezonda farklı bir yöne gideceğiz. Şeytan ve melekleri kapıştırdıktan sonra hangi yöne gidebilirler ve 1-2 dövme cinle bu işi nasıl çözerler bilmiyorum. Bu dizi sağlam bir sezon 5 finali ile bitmeliydi.

Sosyal ağlarda paylaş

Bende bir pislik bekliorum her an. Bu kadar sıradan bir olayın belli bir çıkış noktası olmalı.

Alfa Shapechanger nedir ya? 3 sezondur şeytanla, mahşerin dört atlısıyla, meleklerle uğraşıyorduk.

Şu ana kadar beni hiç tatmin etmedi dizi. Hep bir beklenti içersindeyim son 3 sezon gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de çok merak ediyorum Apocalypse bitti onu anladık. Peki bu melekler ve şeytanlar noldu? Tamam olmadı istediğimiz gibi biz bavulları toplayalım gidelim mi moduna girdiler?
Sam ve Dean küme mi düştü. Sil baştan börtü böcekle mi uğraşcaklar yine...
Umarım bir şekilde bunları bağlarlar. En çok sevdiğim dizinin böyle gereksiz yere uzatılıp bozulmasına asabım bozuluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Konu var işte bu sezon ALfa avlıcaz birini yakalayıp konusturucaz sonra diger alfa turlerini bulup öldürücez. En bi ALFAyı son 2-3 bölümde keseriz artık. Arada dede falan güme gider belki deanin hanımın kacırıldıgı 1 bolum olur. Sonra bunlar kavga eder 1,5 bölüm ayrı takılırlar. vs vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

var arka planda bişiler işte çıldırmış çıldırmış geziyo

ehircik

(adam kaçıran cinler, yarım ayda dönüşen werewolflar gündüz gezen vampirler falan saydılar ya ilk bölümde) üstüne bi de telefon konuşması oldu vs

alpha sadece 3-5 bölümlük bişi bence daha arkası gelecek onun genel bir mastırplana.

üşüyoruz Castiel reyis!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...