Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

2. sezonda web episode diye bişey var indirmek lazım mı?
razor flashback var bi de 3. sezonda, onlar; şu iki de bir repack ı çıkan razor dan farklı mı

ne sorsam 3. sezonu bekle olcak gibi ama önümde koca bir 2. sezon var

daha önce sormayı unuttum, gaius capricadaki patlamadan nasıl kurtuldu, camlar filan kırılmıştı evindeki
bi de bu adamın cylon testi yaptığı labda starbuck a yakalanması bitirdi beni; surat şekli, hareketin devamı filan inanılmazdı, 7-24 cenabet gezen biri için daha fazla oha dedirtcek bir şey bişey düşünmek bile istemiyorum

Sosyal ağlarda paylaş

ben şimdi bir şey sorcam cnbce de her hafta bir bölüm izlemekten sıkıldım başladım indirmeye

bu saylonların saldırdığı ilk uzun bölümü,1.sezonu ve 2.sezonu indirdim 3.sezonun son 3 bölüm inmek üzere

4.sezondan önce şu kısa flashbackleri indiriyorum 7 tanesi indi bir de film varmış razor mu ne kesilmemiş versiyonu iniyor

şimdi ben şunu sorcaktım bsg ile alakalı başka indirilecek bir şey var mı? özel bölüm falan?
Sosyal ağlarda paylaş

Baltar Hakkinda

Baltar'ın Cylon olduğuna ilişkin kanıtlar:

1-Süper Zekası
2-Number Six ile kendisini değişik ortamlarda hayal edebilmesi
3-Asteroid'deki Tylium madeni buldukları bölümde Cylon üssündeki binaların işlevlerini bir bakışta anlayabilmesi
4-Cylon cihazlarını anında anlayabilmesi
5-İsa Mesih havasına girmesi
6-Hayali Number Six'in sözleri (yeni neslin koruycusu olmak gibi)

Cylon olmadığına ilişkin kanıtlar:
1-Test negatif çıktı
2-Cylonlar ona sen Cylon değilsin dediler (ama D'anna dışındaki cylonlar son 5'in kim olduğunu bilmiyorlar)
3-Fazla tırsak

bence Baltar Cylon God. Cylonların yaratıcısı. O ilk 4 modeli tasarladı. Sonra Diğer yedi modeli tasarladı. İlk 4 model insana daha çok benziyor yaşlanıyor, hastalanıyor vb. Sonraki 7 model daha makine gibi. Onlar seri üretilmiş ilk 5 model (Baltar ve dörtlü) tekler. Amacı insanlığı yok etmek değil; İnsan-Cylon melezi ırkı oluşturup Dünya'ya yerleşmek. Benim tahminim bu.

Sosyal ağlarda paylaş

ikinci sezonun Resurrection Ship: Part 1 bölümü çok iyiydi, Adamanın planını söylerken kameranın dönüşü, diğerinin sözleriyle devam etmesi, bölümün sonu çok iyi bitmişti
ama part2 den itibaren çok saçmalamaya başladı
ama 3. sezon gerçekten muhteşem, zevkle izliyorum,
öte yandan bazı bölüm sonları, lost un sezon finali gibi.
daha bu dizinin hiç bir bölümü için bir hafta bile beklemedim, sezon finalinden sonra, yeni sezonu nasıl bekliycem bilemiyorum.

gaius hakkinda

cylon luğuna dair bir işaret; D'anna tapınakta, son 5 modeli gördüğü sırada, birine sen olduğunu bilmiyordum çok üzgünüm filan dedi ~ gaius'a işkence etmişti gemide
öte yandan model 6'e diğer modelleri görsen tanır mıydın diye sorduğunda, model6 evt demişti
ama kesin bişey var ki aynı zmanda bir sonuca ulaştırmayan; D'anna nın daha önce gördüğü ve bir şekilde müdehale de bulunduğu birisi, bilinmeyen model bi tanesi.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...