Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Biraz başka şeyler hakkında okudum, mesajımı yazdıktan sonra Razor'u gördüm işte,Sendit'te vs. görmüştüm de şuan bittiği yerin devamını olduğunu zamanında bilsem şipariş etmiştim, Neyse bizim divxci elemanlara sorayım da yarın bakalım çekmişler mi netten :)

edit:Heh bir upladık hemen cevaplar geldi konuya,BSG rlz harbi ne diyelim :)

Bir de

dp:ya birde ben aralarda kaçırdım,baltar nasıl filoya geri döndü,daha önce soracaktım unuttum hep döndüğü bölümü izlemedim de

// penth: yuh dark euheuh
Sosyal ağlarda paylaş

Karakterler Hakkinda

lost ta kate neyse bu dizide de starbuck o.en azindan bilim kurgu eserlerinde bayagilasmis kadin erkek iliskileri bu kadar yer kaplamamali. ilkin sevdigim bi karakter olmasina ragmen, o kadar gozumuze soktular ki sonunda tiksindim.doktor gidip cylon casusunu serbest birakiyor, cylon gidip amirali olduruyor ve doktora "sen naptin birader" diye soran eden yok, bu kadar onemli bi olayin konusu bile acilmiyor, oturmus starbuck in kaprislerini tantanalarini izliyoruz.

biz starbuck i agzimiz acik izlerken cyloncu doktor (oglanci der gibi oldu ehe) elini kolunu sallaya sallaya baskan oluyor, sonra mahkemede affediliyor. lan herif amiralin olumunden sorumlu, onu birak verdigi bombayla koskoca gemi patladi be insaf.nesini affedicez beynimiz mi uyustu bizim? salak mi sandiniz izleyicileri?

ozetle diziden sogudum, cok tutarsizlik var.
Sosyal ağlarda paylaş

Baltar Hakkinda

ya tamam bombayi bilmiyolar diyip gecelim (sanirim ogrenmeye calismamalari da normaldir sana gore), eh be kardesim adam gidip mahkum saylonu serbest birakti kimse sormuyor konusunu acmiyor koskoca amiral olduruldu nasil olduruldu diye merak eden yok yerine yenisi gecti ve boylece pegasus pasifize edildi, amac ne, dizinin kadrosu belli basroller belli degil mi?

tamamen dizi yapimcilarini ilgilendiren endiselerle senaryo degisiyor ve biz de mal gibi kara thrace kiminle ask yapacak acaba diye izliyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:
anlatırmısın noluyordu o bölümde bulmam mümkün değil şuanda :)

1x08 - Flesh and Bone

ya şöyle diyeyim, all this happened before will happen again'i söylüyor adam. Bu sırada şey falan diyor, this time you are torturing me but before there was some other torture and in the future maybe it will be me who is torturing you. Buna benzer şeyler söylüyor, ki bu olay 3. sezonda geçiyordu, o açıdan baya efsane geldi bana.

Bir de şey var, yine leoben işkence sırasında bir ara transa geçiyor, starbuck ile annesi arasındaki ilişkiyi çatır çatır döküyor ağzından. 3. sezon ve razor ı seyrettikten sonra aslında çoğu şeyin o bölümde olduğunu görüyorsunuz diyebilirim

Sosyal ağlarda paylaş

Baltar Hakkinda

Hocam mahkumu onun serbest bıraktığı bilinmiyor. Bombada öyle. İlişkisi olduğunu içten içe bilsen bile elde delil yoksa ne yapabilirsin? Ayrıca Amiral Adama, Amiral Caine'i kendisi öldürtmeye çalışırken Baltar'ın üzerine varmayabilir. Birde şu var Baltar olmasa zaten elli sefer yok olmuşlardı. New Caprica'da olanlardan da Baltar'ın sorumlu olmadığı çok açık. Esas suçları ile ilgili delil yok. Bizim bildiğimiz birçok şeyi dizi karakterleri bilmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...