Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

o 4 lu kesin cylon yaw dior zaten 4 tanesi aciklandi diye heryerde giriste bile dizinin.

kaldiki bana kalirsa simdiye kadar yayinlanmis butun dizilerde en etkileyici bolum bsg season 3 final bolumudur eger onlardan biri dahi cylon cikmassa

en onemlisi

bilhassa saul

hic bi manasi kalmaz o bolumun.
Sosyal ağlarda paylaş

Starbuck vs Baskan Hanim
Bi kere, baskanin kafasina silah dogrulttuktan sonra o olayin cozulmesi imkansiz oldugundan, ya Starbuck baskani vuracak, ya baskasi baskani vuracak ya Starbuck kacacak falan filan. Baskan zaten tam cingene, suclanacak firsati da vermisken siyrilamaz bi daha bu isin icinden yoksa Kara.

Bu arada sezon previewlerinde Lee'nin baskan oldugunu da gordugumuzden, onumuzdeki bolumde baskan hanim gg olacak derim ben. Starbuck'in adi da karisirsa neler olur o bilinmez tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

Geri döndüğü için o kadar mutlu oldum ki bölümün iyiliğine kötülüğüne hiç kafa yormadım zaten uzay sahneleri koltuğa yapıştırdı, böyle bir tatmin olamaz. Eminim ilersi için güzel birşeyler düşünmüşlerdir. Azmo'nun yazdığı gibi birşey olursa küfür ederim ama ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

401 den spoiler

CMix: In Tigh's hallucination, he shoots Adama in the same eye that Tigh lost. Intentional?

MV: Per one of the writers of that episode, Mr. David Weddle:

"I was waiting for someone to pick up on that telling detail. Congratulations. But I am disappointed you have not figured out its significance within the larger mythology of the show. It's all laid out for you. All you have to do is run the episode over again in slow motion, and the deeper truth will be revealed."

bu konuda fikri olan?

burdan alınma
Sosyal ağlarda paylaş

S04E02

Abo diyorum yeni bolume, Ilk bolumden sonra bayagi iyi geldi bu bolum, bayagi birseyler aciklandi sanirim... Mesih olaylari derinlesti, Gaius iyice garipledi ve en onemlisi, Cylonlar kendi raiderlarini insanlarin yaptigi gibi sadece makina olarak gormeye basladi ve bu makinalarin ozgur dusunmesine karsi olduklarini gosterdiler, hatta Cylonlarin robotik birligi catirdadi. Izleyince daha iyi anlarsiniz... heh bayagi garip gdiyor dur bakalim

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...