Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...

5. hakkında

Meanwhile, Aaron Douglas, who plays Chief Tyrol, told a convention that he knows who the final cylon is, but he hasn't seen the scripts for the final 10 episodes of season four (which we probably won't see until 2009.) That makes it sound as though we will learn the final cylon's identity within the first 10 episodes, showing this spring.

Sosyal ağlarda paylaş

saylon saylon

5. saylon starbuck olmaması lazım, neredeyse yapılan bütün röportajlarda bunu sık sık dile getirdi dizi ekibi. son bölümde de saylon olmasını gösteren bir şey yoktu bence, çok çok daha farklı bir yapıda olması lazım.

bu arada o videolardan birinde, starbuck, gidişi için "sadece 20 dakikalığına gitmiştim" gibi bir cümle kuruyor ki; korkuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

saylon niyazi

Starbuck'ı oynayan hatunla ropörtaj yapıyolar 3. sezon öncesinde, orada 3. sezon hakkında bişiler anlatıyo şu olcak bu olcak diye sonunda da "and a spoiler: I'm a cyloon!" diyodu. Youtube açık olsa link atardım da şimdi üşendim şettirmeye.

Ha bence de çıkmasın Kara Cylon falan kesinlikle destekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
walla ne yalan söliyim 4. sezon ilk bölüm çok inanılmaz tatmin etmedi beni
yani tek sevincim artık başladı ve izliyor olmam=)

401

baltar'ı aldılar koydular hatunların içine haremde yaşıyo herif=)
starbuck desen gaipten ağrılar hissediyo, işallah cylon çıkmaz da şaşırırız
ama bölümdeki savaş sahneleri de fena değildi, özellikle sam'in gözlerden, cylon gemisinin tanıması falan güzel sahneydi.

neyse cumaya az kaldı 2. bölüm yaklaşıyo, promoları fln izlemiyorum ben hehe=) direk bölümü izlicem
Sosyal ağlarda paylaş

about kara

starbuck cylon değil hybrid bence , zira boomer in, chief in cocuu fln derken zibil tane hybrid bebek oldu hybrid efsanesi yalan oldu bi anda 3.sezonda bence bi şekilde hyrid in gücüne geri dönülecek , ve starbuck ilk cylon clonelarından birinin yawrusu cıkıcak hybrid hesabı...

Sosyal ağlarda paylaş

ilk bölümle ilgili ekşi yorumum:

http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?id=13004027

s4 e1 yorum

ilginç bir bölümle yeni sezonu açmış olan dizidir. ilk olarak şunu söylemeliyim, görsel efektlerde, gemi tasarım kalitesinde falan açıkça fark edilebilir bir değişiklik var; dizinin özellikle bilimkurgu yönüyle ilgilenenleri oldukça memnun edecek kesinlikle.

ikinci olarak olumsuz bir yön, dizi bazı noktalarda ilk bölümde geçen olayların geçen bölümden sadece birkaç saat sonra olduğunu yeteri kadar vurgulayamamış bence. bill ile lee arasındaki konuşma bile çok kısa süre öncesine gönderme yapıyor olmasına rağmen istenilen etkiyi veremiyordu. bunların arası çok kötü değil miydi en son, rütbesini geri önerebilir ama bu kadar çabuk düzelemez araları bence.

bütün bunları bir kenara, dizi az çok bu sezon bir noktaya kadar ilerleyeceği rotayı belli etti bence: tapılacak insan olma yolunda ilerleyen gaius, bir ya da birkaç bölüm sonra dünya yolunda ilerleyecek olan bir filo ve (yukarıdaki teaserdan ve starbuck - roslin muhabbetinden varılabilecek bir olası lee for president mevzusu, büyük ihtimalle ilk 6-7 bölüme kadar gider diye tahmin ediyorum. dört cylon modelinin ne yapacağını ise kestiremiyorum şu anda.

Sosyal ağlarda paylaş

promolarına baya laf ettim sözlükteyken
özellikle sonuncusuna, ayıptır günahtır=)

401

yok ya starbuck-roslin muhabbeti, starbuck son anda silah çektiği için pek uzamaz
ya tamam ya devam olacak o muhabbet biter bence
onun yerine baltarın mesihlik muhabbeti baya devam eder gibi geliyor bana
ben de en çok, final 5'ın ortaya çıkan 4 üyesinin napacağını merak ediyorum
tigh şimdilik idare ediyo milleti ama bakalım

Sosyal ağlarda paylaş

@zegna

401

çok fena ters köşe olur=)
ben de öyle düşünüyorum sadece sam'in gözlerden tanınması, diğerlerini hiç görmedik o savaş sırasında
sadece dalıp gitti tigh o kadar
yani hepsi cylon olsun da tigh çıkmassa sevinirim=)

öte yandan starbuck ne olacak onu da merak etmiyo değilim

Sosyal ağlarda paylaş

Aboev

Acikcasi beni hic tatmin etmedi ilk bolum, garip ilerliyor dizi, starbuck'in da cylon olmasi kanimca imkansiz, reinkarnasyon falan olacak o, gorursunuz. Hatta ve hatta soyle manyakca bir teorim olacak, dunyayi bulacaklar ve bir sekilde herkes olecek, bir tek Gaius oradan cikip dunyada Isa ismi altinda hristiyanligi kuracak falan. Hadi bakalim... sdf.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...