Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Battlestar Galactica (2004) - Syfy

Zegna

Öne çıkan mesajlar

bazilari nukeluyolar :)

herneyse FTN de buldum suanda FAKE DEIL DIREK ORJINAL HEYECANLANDIM SDFFSFD

ilk nukelenen versiyonda goruntu ve seste bir bolumde sorun oldugu icin nukelemisler.

Battlestar Galactica Razor REPACK DVDSCR XViD-HooKah

yardirinnn.

artik yaticam sabah izlerim anca.
Sosyal ağlarda paylaş

sezon3+razor izlemeyenler okumasın, razoru izleyemeyecekseniz bile sezon4den önce bilmeniz gerekiyor diye düşündüğüm birşey.
allah gibi spoiler:

starbuck ney

kendra shaw (siz tanimiyonuz tabi, admiral cainin tayfasından, lee xo yapiyo bunu kendine belirli bi süre. sonra bi operasyonda orayi havaya ucurmak icin kendini feda ediyo bu ablam, neyse orası önemli değil.)

cylonlarin god dedikleri amcam olsa gerek o, tek mantıklı konuştuğunu gördüğüm hybrid, gel diyo günahlarını affedicem, diyo ki:

kara thrace will lead the human race to its end. she is the herold of the apocalypse, the harbinger of death. they must not follow her. (doğru anladıysam, subtitlesız :p)

razorı insanları boş bırakmamak için verilmiş ara hikayeden çıkarıp apayrı bi meraka soktu milleti, leoben de dünyayı sen kurtarcan dediydi starbucka, zaten sezon4 trailerında dünyayı buldum sizi kurtarıcam diyo starbuckın şeyi (neyi? hayaleti mi, cylon mu, kimse bilmiyo birbirini yiyo zaten).

biraz daha yayılsın razor torrentlarda, tvde yayınlansın, millet "starbuck milleti kurtarıcak mı öldürcekmi", "yok yok cylon bu", "aha sıçtık" olayına giricekler. ben girdim, sinirim bozuldu :D

ne diyim, nisanda görüşürüz ^^

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...