Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes

SoulCube

Öne çıkan mesajlar

fantastik bir dizi yahu ne bekliyorsunuz ki ne kadar gerçekçilik bekliyorsunuz lost adası bile bu kadar fantastiklerle dolu yok geleceği gören kadın yok jackın dövmelerini yapan çinli kadın yok görünmeyen adalar..
daha adranili yaşamaya çalışın yahu
Sosyal ağlarda paylaş

ilk iki bölümü izledim, bunu indirmeliyim dedim, 15e kadar indirdim daha 5e kadar izledim, şuan piskopata bağlamış durumdayım 6ıncı bölümü izlemek istiyorum ama evde biri tuvalete falan kalkarsa nanayı yerim buyüzden dişimi fırçalayıp yatcam =)
Sosyal ağlarda paylaş

ya o ponponun adı jackie ydi nasıl bir kız ismiyse
lori trammel diye geçiyor imdb listte
hem bunun yüzü daha güzel
hddin kablolarını takıp bakmaya üşeniyorum bir de çok az göründüyse bulamam diye.

buldum
[spo]
hani claire ı uyaran bir kız vardı, tecavüz etmeye çalışan bir çocuğa karşı, işte o kız
http://www.imdb.com/title/tt0813715/episodes#year-2006
4. bölüm özetinden[/spo]

[ Mesaj 18 March 2007, Sunday - 16:55 tarihinde, forgiver tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Bugun ilk bolumuyle basladim.
Zaten bu dizi bi garip insanlari falanda garip. Download ederkende bi garip oldu.

Torrent %90 dayken butun bolumler bitmisti.Dosya icerigine bakiyorum hicbir bolum tam indirilmis gozukmuyor 100 - 50mb eksik vardi.
Sonra bi baktim butun bolumler aciliyor izleniyor sonuna kadar.
Ondan bi tirstim.

Diziyi izledim yalniz ilk bolumde ilk su dikkatimi cekti.

[spo]O gozluklu Adam taksiye biniyor.Taksinin oldugu yer New York Peter hintlinin taksisinden indikten sonra gozluklu adam biniyor.
Orada hintli bunu anlayinca kacip gidiyor.
Daha sonra o ponpon kizi goruyoruz.Ponpon kiz Odessa Texas da.
Evine gidiyor. Aksam babasi geliyor.Babasi o gozluklu eleman
bu adam New York tan Texas a mi gelmistir nedir?[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

valla Mr. Bennet ve diğer karakterlerin zaman mekan içerisinde konumları bazen biraz sıkıntılı olabiliyor. şöyle ki, bir bölümde hede sabah saatlerinde X'te iken yine aynı gün içerisinde Y(ki X'e göre dünyanın diğer tarafı olsun)'de hödöyü izliyoruz sabah saatlerinde.. orada akşam olması gerekli ama değil.. bi de bazı sahnelerde akşam üstü olması lazım, bize anlatılan olay örügüsüne göre bööle.. ama camdan dışarıda güneş parlıyor sıcak sıcak.. tam ööle vakti. Ancak bunun üst seviyesi Prison break'te var valla. tel. gelir "mahone sana türiye'de ihtiyacımız var" Ztttt! mahone 2sa sonra Tr'dee tel gelir"mahone alaskada balık sürüleri skofiyıld'a yardım ederken görülmüş.. sorguya çek ve hepsini öldür!" Zttt! mahon 1sa sonra alaskada.. ne jetmiş be!

her neyse aklıma takılan şey bu heroes'un başında gördüğümüz güneş tutulmasını ilerleyen bölümlerde de olayla ilişkilendirecekler mi acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...