Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara: İçmek ya da İçmemek (Kampanya)

Arndiol_Vampir

Öne çıkan mesajlar

Sigaranın bana zarardan çok yarar verdiğini düşünüyorum. Bilmiyorum başkalarında öyle midir ama.. Elimde sigara olduğunu zaman sosyalleşme katsayım oldukça yükseliyor. Sigara yokken kendimi eksik ve konudan alakasız hissediyorum. Çay kuru kuru gitmez denir ya.. Aynen öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

10-15 gün önce sigarayı bıraktım. Herkese de tavsiye ederim. Aslında sigarayı bırakmak kolay. Yeter ki ne kadar gereksiz birşey olduğunu anlayın. Sigaraya başlamadan önce patlıcandan aldığımız nikotin bize yeterken, sigaraya başladıktan sonra nikotine ihtiyacımız varmış gibi hissediyoruz. İşte ona ihtiyacınız olmadığını kavradığınız zamani sigarayı kafanızda bitirmişsiniz demektir arkadaşlar. Sigarayı bırakmay çalışan arkadaşlarım hepinize kolay gelsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
2 yıldır içiyorum. 19 yaşında başladım. kendime küfür ediyorum. Lisede başlasam kendime eyvallah diyecektimde nasıl oldu üniversitede başladım ben bile anlam veremiyorum.

Özenmeyin arkadaşım pişman olursunuz sonra. Bana hiçbir katkısı olduğunu düşünmüyorum. Evet içerken özellikle yemekten sonra vs. büyük bir keyif veriyor. Ama zararlarının yanında bu hiçbir şey.

Yaklaşık 1 aydır her gün bırakmayı düşünüyorum ki ciddi anlamda azalttım. Eskiden günde 1 paket gidiyordu şu an kendimi kasıyorum ama yarım paketi geçmiyor. Tamamen bırakmayı da düşünüyorum ama finaller bitmeden biraz zor. Yazın tamamen kurtulmayı düşünüyorum bu iğrenç şeyden.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
bırakmayı düşünenlere kolay gelsin, bırakmayı düşünmeyenlere ise düşünmeye başlamalarını öneriyorum. :)

"nasılsa hepimiz öleceğiz" demeyin, içenle içmeyen arasındaki farkı kendi gözlerimle gördüm. iki kardeşten genç olanı daha yaşlı görünebilir mi? görünüyor bununla.
Sosyal ağlarda paylaş

4 Mayıs'tan beri babası sigara yüzünden Kanser olan kankamla iddiaya girdim.
Bir daha tütün ürünü kullanmayacağım diye.
Hala hiçbir tütün ürünü kullanmadım iyi gidiyor.

O youtube videosu gerçekten güzel.
Yorumlar da 10 numara:

lejoner43 (1 week ago) marked as spam
Siz Sigara Can Dostum Arkadaşım Ondan Vazgeçeceğime Dünyadan Vazgeçerim Daha İyi Canım Çekti İçe İçe İzliuyorum Arkasından SİGARA KERANESİNE BAKACAM HEM SİZ Ne Anlarsınız Mallar Hayat Onunla Başlar Alkol ile son bulur...

stoica1111 (3 weeks ago) marked as spam
o kadar da değil lan arada bir tüttürecen a.q.yoksa benim beyi damarlarım açılmıyor şahsen bana iyi gelio..

samchii18 (2 months ago) marked as spam
walla dayı ii hoşta forewer marlboro bea kırmızı hemide..walla ben içerim gerisine krışmm içmeyennde ------- kadaryolu war aq..

srdr61 (2 months ago) marked as spam
atın ölümü arpadan olsun :)

yekowele (2 months ago) marked as spam
Muratti Forever!!
(Reply)
uaholigan (2 months ago) marked as spam
Forever winston box !

E Bravo yorumlarımız süper!

[ Mesaj 12 Mayıs 2007, Cumartesi - 19:51 tarihinde, Prawler tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Sigarayı bırakalı 2 ay oldu biraz geçti hatta ve şu an deliler gibi canım sigara istiyor ancak sırf içmemek için evden dışarı adım atamıyorum işe bile gitmedim. Yakında işşiz kalıcam ama sigarasız bir hayata her şey değecektir.
neden mi;
1- Şu an 1km yi tıkanmadan koşup arkasından 4-5 km ahfif tempo yürüyebiliyorum (hiç molasız)
2- Sex gücü X3 oldu. (umarım sizde bırakırsınız X5 olur)
3- Sabahları kalkmak bir eziyet değil zevk oldu.
4- Gece terlemesi diye bir şey kalmadı.
5- Bağ ağrısı diye bir şey kalmadı.
6- Biraz irileştim ancak hoşuma gitti iri olmak.
7- Sağlık hariç her şey yerine konabiliyor (ölüm ayrığı hariç)
hepinize demelerinizde başarılar dilerim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...