Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sigara: İçmek ya da İçmemek (Kampanya)

Arndiol_Vampir

Öne çıkan mesajlar

4. günüm bugün, arkadaşla iddiaya girdik 1 ay bırakamazsın dedi, bırakırım dedim. bakalım iyi gidiyorum bu sefer 1 ay en azından içmicem büyük bi talihsizlik olmazsa. sonrasını bilemicem. =) para da biriktirmeye başladım 4*camel-soft=17ytl birikti şimdiden =)
Sosyal ağlarda paylaş

sigarayı cidden bırakmak isteyenler popeye ile aynı mmo'yu bir süre oynasınlar, mutlaka ona acıyıp bari kendimi kurtarayım diye sigaradan kurtulacaklardır :p

çünkü pop sigara içmez, yer! çok ciddiyim, ben onun sigara yiyerek yaşadığını düşünecek kadar "bi dakka abi sigara alıp geliyorum" unu dinledim, bir kere bile "yemek yiyip geliyorum" dememiştir... :D

[ Mesaj 23 Ekim 2007, Salı - 13:34 tarihinde, BlackRose tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
6 ay oldu bırakalı hala deli gibi istiyor canım. 6 ay kendime işkence yaptım geceleri koştum falan ne için? Hiç birşey değişmedi. Daha sağlıklı oldum nefesim açıldı falan ama yüzümde stesten kızarıklıklar çıktı. 6 yıl geçse sanki hala aynı devam edecekmiş gibi. İsyanlardayım =)
Sosyal ağlarda paylaş

Smoke said:

beşer sene arayla iki kere birer yıl bıraktım (oha cümleye gel) şimdi 3. deneyişim, bu sefer olacak inşallah :)

aynen ben de 2 kez başladım bu şekilde 4 ay ve 1 sene aralıklarla.. şimdi ise artık çözümü buldum. zaman zaman çok canım çekerse eğer bir paket alıyorum ve o hafta o paketle idare ediyorum. Sonrasında gene uzun bir süre kullanmıyorum. Son 5 ayda 4 paket aldım sanırım. Umarım bir gün tam anlamıyla içmeyecek duruma da gelirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir şey var bırakmak isteyenler için:

http://sigarayason.alorabilisim.com/

Uzun falan demeyin, izleyin. Ben izledim, epey faydalı. Gaz falan da veriyor, bıraktırıyor yani. Hoş geri başladım o ayrı mesele de. Gene de give it a chance derim. %90 bıraktırma oranı olduğu söyleniyo bu vidyonun bi de.
Sosyal ağlarda paylaş

6 aydır içmiyordum dün bugun toplam 8 tane içtim. İlk içtiğimde çok garip geldi. İlk defa içtiğim zamanları hatırladım. Zorla alıştırmışız kendimizi. 2.de hala içime çektiğimde garip hissediyordum. en son 8.den sora az önce söndürdüğüm halde bir tane daha yakasım geldi. Sonrada üst üste 4-5 tane yaktığım zamanları hatırladım. Yok abi paketi veriyorum şimdi birine. Ben bişeye bu kadar aşırı bağımlı yaşayamam. Ama içmicem gibi bişey de demicem. Canım çok çok isterse bi tane yakarım. REZİLLİK.
Sosyal ağlarda paylaş

narziss said:

Şöyle bir şey var bırakmak isteyenler için:

http://sigarayason.alorabilisim.com/

Uzun falan demeyin, izleyin. Ben izledim, epey faydalı. Gaz falan da veriyor, bıraktırıyor yani. Hoş geri başladım o ayrı mesele de. Gene de give it a chance derim. %90 bıraktırma oranı olduğu söyleniyo bu vidyonun bi de.

Adamın omzu yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sigaraya başlayalı 7 sene oldu, geçen ilk defa bırakmaya kalktım deli oldum, yok abi bırakılmıyo, zevk alıyorum içerken, ne kadar lanet bir şey olduğunu bile bile içiyorum.

keşke hiç başlamamış olsaydım ama başladıktan sonra bırakmanın imkanı yok, neyse nasıl olsa 50 yaşıma kadar yaşamak gibi bi iddiam yok, o zaman içmeye devam B)-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...