Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Age Of Conan Hyborian Adventures

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Yeni nesil felaket ağali. 93 94lü olup 1.90 boyunda olan tiplemeleri bile var. Ayrıca bu hatun bence rahat 17-18 var, gerçi daha fazla olacağını sanmıyorum, ama kesinlikle 13 değil, ve evet, yanında olup masaya binmesine ramak kalmış hatuna bakmayan no-lifer'ı da kınıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya deli misiniz, adamlar koyar mı ööle bir mekana 13 15 yaşındaki kızı?

O kıyafet ile?

Halka açık convention gibi birşey yapacan, binlerce oyuncu olacak, sonra sen oraya yarı çıplak 13 15 yaşındaki sübyan kızı oraya manken diye dikecen, o makyajla falan?

Avrupa'da çıngar çıkar
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 hafta sonra ...
general betada gördüklerimi sizinle paylaşayım, (closed betamı general betamı bilmiyorum, tech test accountum general beta accountuna yükseltildi ne kadar ballıyım :D tek bildiğim general beta 7/24 açık). oyun patlayacak patlamayacak olayına deyinmek istiyorum, çoğunluk eleştiriyor onlar nasıl yenilikler diye. o zmn AO dan ve wowdan bahsedelim,

1- Instance sistemini ilk funcom AO'da yarattı, o zmnlardada öle şeymi olur bumu olur diyte çok eleştirilmişti. Şimdide tüm firmalar bu sistemi kullanıyor.
2- Wowun kombat sistemi ilk AO'da yine funcom tarafından kullanılmıştı.

Daha çok şey var atlayalım oraları.

Ama bana göre insanlar aoc yi yapısından dolayı eleştirmiyor, sakın yanlış anlamayın küçümsemek yada başka birşey için demiyorum ama genelde mevcut sistemlerinin aocyi kaldırmayacağını bildikleri için eleştiriyorlar.

Oyunun ertelenme mevzusuna gelince, genertal betada gördüğüm kadarıyla oyun kesinlikle combat sistemi yüzünden ertelenmemiş, o bahane edilmiş. Şuanki combat sistemi güzel, yeni bir sistem ve açıkcası benim çok hoşuma gitti, hardcore pvpcilerinde ço hoşuna gideceğine eminim. Yaptığınız combolara göre kafa kol bacak kopartmak ise işin tadı tuzu çok eğlenceli :)

Oyun hakikaten hayvani sistem istiyor, fakat çoğu kasılmalar ve fps sorunları bilinen buglardan kaynaklıymış beta forumlarında devler öle diyor. Bazen şehre giriyorsunuz herşey iyi hoş 40 fps alıyorsunuz sonra birden çatank 2fps.

Latency/ms olayına gelince oyun içerisinde latency gösteren bir zımbırık mevcut değil, o yüzden kaç ms ile oynuyorum bilmiyorum ama henüz hiç bir problem yaşamadım bağlantıdan dolayı(1mb adls/3 kişi kullanıyoruz).

Oyunun interface i biraz kötü olmuş özellikle hotbar bir tane. Bunuda general betada oyun içinde bi developera hotbarların artırılması gerektiğini söylediğimde, zaten yapıldığını ve yakın zmnda uinin değişeceğini söyledi.

Ve birde az önce farkettim general beta installation klasöründe readme diye bir dosya buldum ve içinden çıkanları sizinle paylaşayım ama sakın ağlamayın nolur sanırım readme dosyası buglı :P hatalı yazılmış :D

Minimal System Requirements:
4GB Ram
Quad-core 2Ghz
4x150GB Raptor disks
1 Gigabit internet connection
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...