Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

aah ahhh dedirten oyunlar (veya nostalji rüzgarlari)

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

oha babua nerden buldun da upladın topiği çok merak ediyorum.

O değil de dün de benim aklıma bu topicteki konular geldi.
Küçükken Golden Axe ve Gods'ın hastasıydım. Benzeri bir remake'ini yapsalar keşke. Gods yerine God Of War çıktı, Golden Axe yerine kızlı bişi yapmışlar. Ama esas orjinal oyunların devamını görmek isterdim.

Bir de bir aralar efsane oyun Barbarian vardı, Commodore 64-Amiga dönemlerini görmüş olanlar hatırlar.

Geçerdik başına Barbarian'ın, kılıç sallıya sallıya kafa göz dağıtırdık rakibimizin. O zamanların street fighter'ıydı...
Sosyal ağlarda paylaş

hepsı kafa atıyoduda, yanı barbar omuz hatun tekme atıyodu, cucenın asıl olayıp koşup koşşup zıplayıp attack yapınca böle 4 baltalı bı atağı vardı hanı normalde 3 fılıc falan gözüküyouya cok hızlı hesbaı hanı bu cok pisti.

bide diğer cocukların büyüsü daha güclüydü, cucenın dayağı, hesapta dengelide, büyü cok nadir kullnırdık paso dayak atardık
Sosyal ağlarda paylaş

PrudenT said:
7 yaşında zaten ilkokula başlanıyor, sökmeseydin bi de.

löl çoğu kişi okumayı ilkokulda çözüyodu :D (ben hariç len hadi ordan okadar cinali okuduk boşunamı)

bide nasıl yazılmaz inanamıyorum: DOOM. dönüm noktası olan oyun. defalarca ama defalarca oynadım. babamın 486'sı vardı. Doom 2 yüklüydü onda. aah ah ne eğlenceli günlerdi ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Bende PC yerine Amiga varken, bi arkadaşım vardı 286'sı olan. Çok da yakındık böyle, ilkokul zamanı falan. Durmadan onlara giderdik. Orda bi oyun oynardık, puzzle oyunu, bi tane çocuk müzede takılıyo zeka oyunlarını çözüyo falan.
Bi ara buldum tekrar oynadım geçenlerde de, beceremedim resmen. Şey gibi hani, baba gibi integral alırsın ama havuz problemi çözemezsin falan. Eski bilgi/yöntemleri unutursun yani, vs vs.
Sosyal ağlarda paylaş

hatun iyi değildi ya . Büyüsü cok güçlüydü ama İyi dayak atamıyordu . En iyisi Conan'a benzeyen adamdı.

Birde bölüm aralarında kıçına tekme atıp potion aldığımız tosunları hatırlıyormusunuz :D.Arada oyun içinde de geliyorlardı .

Efsane oyundu goldenaxe ya. Hele 2 kişi oynadınmı manyak zevkli olurdu

Sosyal ağlarda paylaş

dungeon master 1-2 us iç, yemek ye, uyu, eski rpglere bakınca şimdilerde yanlızca hikaye var ayrıntı yok tek düze :(
birde ironseed vardı bir uzay gemisinin kaptanı idik, bir savaş sonrası gemimiz ile uzayın bir köşesine atlıyorduk nerde olduğumuz belli değil ve gemi hasarlı geminin mürettebatı ile diyalog kurup (harbi dialog ama) emirler verip, keşfetdiğimiz gezegenlerden maden toplayıp gemimiz falan geliştiriyorduk, contak kurduğumuz uzaylı ırklarlan ilede alışveriş yapabiliyorduk ne güzel oyundu ya varmı onun güzel klonu?
Sosyal ağlarda paylaş

sega mega drive'da batman&robin co-op oynanabilen inanılmaz bi oyundu defalarca bitirmiştik abimle.

fifa international soccer, nba live serisi, destruction derby, carmageddon, gta 1, resident evil 1, super nintendo'da donkey kong, sega mega drive'da sonic 3d, ninja turtles, sensible serisi, age of empires 1, diablo 1 oho ben say say bitiremem eskiden hep güzel oyunlar vardı ya. ne güzeldi.
Sosyal ağlarda paylaş

bugyboy vardı araba yarısı sora bı platform vardı bole elınde tas kırma makınesı olan bı cocuk vardı blokları kırıp kırıp cıkısa ulasmaya calısıyorduk hıkaye pramıdlerde buzullarda vs.. degısık ortamlarda gecıyor

ama en cok rıck dangerous oynamısımdır herhalde super frogda saglam oyundu son bolumde joystıckı kırmıstım zıplayacam dıye body blows ve body blows galactic guzel dovus oyunuydu

soraaaaa arnie vardi silk worm vardi ne bılem vardı bayaa saglam oyun vardı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...