Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

1.9 patch i ve paladinlerle ilgili bir kaç yenilik.

Jaan

Öne çıkan mesajlar

Valla ben özellikle druidle olan kapışmalarımdan ayrı bir zevk alıyorum (Hunterim) . Adam bearforma geçtimi işi direk bitiyor zaten. Heal yapmaya kalksa scatter shot işini bitiriyor. Broken Tooth'da sagolsun saniyede bir tak tak takıyor. Heal yaptırmıyor.

Bir keresinde köprüden aşağı druid atmıştım. Düşerken bağırıyordu: "Hay senin ben scare beast'ine ....." diye.

Muhahahaah.[signature][hline]EU-Neptulon 60 NE Hunter, 60 NE Rogue, 51 Dwarf Paladin (Ret)
EU-Laughing Skull 42 Orc Hunter (Ret), 20 Tauren Warrior (Ret)
Sosyal ağlarda paylaş

ya bende bunu anlamıyorum mıllet acıyor karakterın ne oldugunu bıle bıle aksıyor sonrada degıstırmezlerse bırakıcam dıyor
e prıest acan adam nasıl balta ıle plate kombınasyonu yapıp adam farmlıyamıycagını blıyorsa paladınde oyuna baslamadan once bılıyor ne oldugunu

bana anlamsız gelıyor yanı paladın full defans bır class damage verıım adam kesıyım class ı degılkı DPS ye abansın

he oyle ıse hunterlarada full melee yetenekler versınler defansıf koysunlar yada ne bılıım heal felan versınler

caster fılan benden 5-6 level yukarı adamalrı alıyorum su anda duruıd yolluyorum aynen gerı warrıor ugrasa kasa ahdı kesıyorum ama duel yaptıgımızda bır tane paladın alamadım allahtan ally ım yanı de pally lerle ugrasmam gerekmıyor
adam tank bende tanka okla gehgehgeh yapan kızılderılı resmen adam ezıp gecıyor kı olması gerekende o

ama paladın bıde damage ını kontrollu vursa herkes paladın olur yanı defans var bubble var heal var adamın HP yı ındırmek zor bıde ustune kontrollu damage vursa olay bıtmıstır zaten

herkes owepowered olmak ıstıyor nedense ben bırakıcam paladın owerpower olmassa demek resmen oynamayı bılmıyorum demek pekı paladın bu kadar sux ıse Sam nasıl rank bırıncısı oldu pally ıle?

paladınıde ımba yapsınlar shamanalrla kardes kardes oynarlar bızde uzaktan ızlerız paladın vs shaman maclarını olay SWG ye doner herkes paladın ohhh ne ala[signature][hline]Bizim apartmanın en geniş anime ve görüntü kalitesi en düşük arşivi...
31 CD ve 4-5 DVD tutan arşivi...
Görmek için mail filan atmayın,ben sizi ararım bir ara...

"If your enemy has a choleric temper, seek to anger him."
Roy Mustang
Sosyal ağlarda paylaş

jaanın dedigi çok dooruben dandik bi roguela dovusuyodum çinli galiba socum hiç proclamadı gg..
sonra masakari rank 14 olmuştu bi duel yapalım dedim ilk başta proclamadı shield açtım heal bastım sonra socu tekrar açtım bi daldım 3. procta adam öldü[signature][hline]Lianna Human Paladin
Gloria Honorifice Pralium Facio Animus Gradior Quo Prodo, In Excelsis Precedo Bellator Decerte Adversa Incurro Invadoria Desideratus Fatum! Desideratus Bellum!
Sosyal ağlarda paylaş

Yuh paladin resto druid kadar iyi olursa kim öldürecek sorması ayıp? Tamam benimde 60 paladin im var ama 60 druidimde var. Resto druid e denk holy paladin çok çooook çooooooooooookk abartı. Hatırlatim druid 6k armorlar heal atamıyor. Veya immune olamıyor =P isterseniz innervatede versinler hehe[signature][hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

"E Sam, Warrior da essek gibi vurmak icin Agit Str gidiyor. E hic heal atamiyor? Madem Paladin kontrollu DMG vuracak neden Warriorlar var? O zaman Rage full baslasin savaslarda? Ha ne dersin? Paladin'e kontrollu DPS, Warrior'a full rage?"

heal atıp kontrollü dmg vurabilen sınıflar:

- druid
- şaman
- priest

heal atıp kontrollü dmg vuramayan sınıflar:

- paladin

"Bütün druidleri terminatör olarak degerlendirmek cok dogru gelmiyor bana."

senin şu buildinle de paladinlerden daha dayanıklısın. hani ölmek bilmeyen sınıf paladinler..

"Kaldırsınlar paladinin bubble larını yerine dmg spell versinler olmaz mı?"

paladin doğası gereği melee bir sınıf, ranged spell hiç yok. olsun da demiyorum, gayet normal. ama retribution paladin yakınında durmak istemeyeceğiniz bir karakter olmalı feral druid ya da enhancement şaman nasılsa..

"ya bende bunu anlamıyorum mıllet acıyor karakterın ne oldugunu bıle bıle aksıyor sonrada degıstırmezlerse bırakıcam dıyor"

"paladin ölmek bilmeyen, defans manyağı bir sınıf" diyorlardı, baktım ki shield dışında bir halt yok. druidler, şamanlar daha dayanıklı. etrafta 50 çeşit shield gibi cd'si olan ama shieldden güçlü speller, abilityler var. gördüm ki paladin defansif sınıf filan değil, rakibini de öldüremeyince er ya da geç ölüyor kendisi.. yani benim okuduğum gibi çıkmadı hiç..

"herkes owepowered olmak ıstıyor nedense ben bırakıcam paladın owerpower olmassa demek resmen oynamayı bılmıyorum demek pekı paladın bu kadar sux ıse Sam nasıl rank bırıncısı oldu pally ıle?"

valla ben halimden memnun olabilirdim lakin her sınıf kendi çapında imba iken neden ezik kalmak isteyeyim? onları nerflemiyorlarsa bufflıyorlarsa beni de bufflasınlar elbette, benim canım patlıcan mı? :-p rank birinciliğine gelince, gidip orgrimmar'ı sololayana vermiyorlar ranki yani sınıf ile pek alakası yok..

"jaanın dedigi çok dooruben dandik bi roguela dovusuyodum çinli galiba socum hiç proclamadı gg..
sonra masakari rank 14 olmuştu bi duel yapalım dedim ilk başta proclamadı shield açtım heal bastım sonra socu tekrar açtım bi daldım 3. procta adam öldü"

işte bana da böyle şeyler çok oluyor, normalde ekipmanım başka bir sınıfta olsa belli kişileri güle oynaya kesebilirim. ama şansım yaver gitmezse gayet dandik oyunculara karşı bile birşey yapamıyorum. yaver giderse olmayacak işler yapabiliyorum. her ikisi de yanlış..[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 19 Kasım 2005 15:47 tarihinde demiş ki:
"bu arada samcim druid tam olarak hybrid değil."

blizzcon'da tasarımcıların ağzından druidin tek gerçek hybrid sınıf olduğu söylendi, şaman ve paladini hybrid saymadılar hatta..

ozaman hybridi farklı dusunuyor onlar

"Caster gibi heal atabiliyorsun."

4 heal kullanabilen sınıf arasında en dandik healler. herkes biliyor bunu. ayrıca ne hot var ne instant heal var ne de düzgün flash heal var..

instant heala ihtiyacınız olmadğı için instant healınız yok.Bubble diye bişi var.İnterrupt olmadan heal atmak=instant heal.
Bir druidin instant heal a gitmesi demek,az dmg vermesi demek.Talent dizilimini katletmek demek.

"benim 3 keze şekil değiştirme,1 kerede heal hakkım var[mana].
3 şekil değiştirmeyi inanılmaz derecede verimli kullanman lazım ki sonuç alabilesin.Zaten dikkat edin genelde elf druidler iş yapamaz.Beceremezler pek oynamayı"

sunucumuzun en iyi feral druidi (NE) bearformdan çıkmadan full epic warriorları kesiyor. kedi form ve bearformla karışık kesemediği caster yok gibi. hem rogue gibi dmg veriyor hem prot warrior gibi armorla 2h dmg'si veriyor. üstüne de healleniyor. görmeden anlamaz tabii insan ama druidleri böyle yaptılar..

Tamam ben bişi demiyorum,zaten warriorları heallanmadan almak normal bir durum şu anda.Ama karşında sadece warrior yok,karakterimin hybrid ozelligini kullanabilmek için shapeshift sart.Mesela mage var karşında,dondurdu shapeshift atman lazım.Blink oldu kediden ayıya geçmelisin ki feral charge yapabilesin.İşte bu tarz hybrid ozelliklerimizi kullanabilmek için shapeshift şart.Warrior ve shaman ornegi vermek hata zaten en kolay aldıgım sınıflar.

"Sen paladinsin,dmg vurmak istiyorsan int'e gitmeyip str ye fln vermelisin tamamen"

zaten öyleyim ama verdiğim dmg üzerinde zerre kontrolüm yok ve druid bearformda benden çok dmg veriyor ve benden daha dayanıklı. caster formda değilken de manası regen oluyor, adamın hpyi indirene kadar zaten manası dolmuş oluyor heallenip kaldığı yerden devam ediyor..

belkide blizz paladinlerin dmg vermesini istemiyordur.Ama genede onlara ufak bir kıyak gecerek dengesız yapıyordur.Yani yeni patchde denge gelebilir,ama az vurursunuz sureklı.
Senin istedigin şey rogue lara mail giydirmek veya mage lere bubble vermekle aynı.Ha evet bir şekilde cozum bulunmalı.
mesela bir paladın hasarı artıcak talent dızılımıne gıderse,bu sefer savunmadan kaybetmeli.[bubble talent le alınabilir olabilir mesela,ya da plae giymek][signature][hline]By blood and honor we serve
dogu, 11 Kasım 2005 23:12 tarihinde demiş ki:
şehit olmak heralde kutsaldırda.allah demiş şehitlerin yeri farklı(öyle duydum).o zaman hepimiz şehit olalım.hem onurlu ölüosun hemde bi işe yarıyosun tabi önce MİLLİ olmak lazım.(alay etmiyorum ciddiyim ama gencecikken ölmekte koyuyo insana)

[Bu mesaj Suark tarafından 19 Kasım 2005 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 19 Kasım 2005 20:16 tarihinde demiş ki:
ama retribution paladin yakınında durmak istemeyeceğiniz bir karakter olmalı

Pardon, niye durmayalım ki ? Allah mısın sen bu oyunda ? Tövbe tövbe. MMO oyunu bu arkadaşım her class her class'ı kesebilir, kesmelidir de. Korku filmi değil bu görünce tırsmak olsun veya yanına yaklaşamayacak derecede güçlü olsun.

Kontrollü dmg kontrollü dmg diye tutturmuşsunuz da, bu oyuna başlarken nasıl bir paladin hayali kurdun onu merak ediyorum. Diyorsunki rank13üm rank14üm, serverimde birinciyim. İyi tamam güzel, helal olsun. Diyorsunki ben bilmem ne itemla şu kadar dmg vururum. (Pat'in video konusunun birinde böyle bir mesajın vardı). Tamam da zaten şu durumda paladin buffli bir class zaten. Daha ne diye buff veriyorlar anlamıyorum. Allah'a dua edin de sizi nerflemiyorlar. Şükredin yani halinize.

Paladin class'ı kontrollü dmg isteyecek durumda değildir. İsteyemez, hiçbir hakları yoktur. Sen paladinsin, yani ne dmg verebilirsin ne de ölebilirsin. Layonhands, Bubble+Heal. 3 kere öldürmesi lazım birinin seni. Layonhands cooldownda olsa bile plate armorlu 2 kere kesmesi lazım seni.

İstekleriniz bana çok saçma ve gereksiz geliyor. Bence blizzard'da benimle aynı görüşte olacakki dmg verme açısından bufflamıyorlar sizi. Doğanıza aykırı çünkü.

Ha birde ben kendi class'ı dahil 9 class'ı da kesen Hunter tanıyorum. Warlock tanıyorum. Priest tanıyorum. Warrior tanıyorum. Bunun açıklaması nedir madem öyle ? Herkes seçtiği class'ın ne olduğunu anlayıp oynadıktan sonra yenemeyeceği class yoktur diye düşünüyorum. Severek oynamak başka birşey çünkü. Öyle zamanlar oluyorki ben hunterimle sıkıldığım zamanlar pvpde batırıyorum. Ama class'ımla severek oynadığım zaman gerçekten de vahi mi geliyor ne diyim direk çat çut alıyorum.

Blizz'in her class'ı bufflayarak classlar arası dengelemeye çalışma yöntemi bence çok saçma bir yöntem. Hunter 2 ay evvel kadar bufflandı. Mage 6 ay sonraya bufflanıcak falan. Bu aradaki zaman kaybında mage'ler oynamayı mı bıraksın napsınlar yani. Bunun yerine daha düzgün bir sistem geliştirebilirlerdi.[signature][hline]EU-Neptulon 60 NE Hunter, 60 NE Rogue, 51 Dwarf Paladin (Ret)
EU-Laughing Skull 42 Orc Hunter (Ret), 20 Tauren Warrior (Ret)

[Bu mesaj Giber tarafından 19 Kasım 2005 21:51 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Giber tarafından 19 Kasım 2005 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

yok valla sayfalala inanlara yazı yazsak gene de bir şey anlamazlar. artık ne diyim.
biri baa controllü dmg yani manayı dmg a çevirebilme olanağının paladini nasıl overpowered yapcağını açıklasın bir de açıklayacak kişiler lütfen bir önceki postumu da okusunlar.[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Magtheridon)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

Hocam nasil normal bir durum ayi olup duz girisip Warrior'u almasi bir Druid'in? O zaman neden Warrior var bu oyunda? Warrior'un yaptigini yapip ustune heal atan gerekirse stealth olan vb. class var?
Ayrica Paladin'in shield'i ve plate'i kullanma yetisi talentle gelsin madem ve bu talentlere verilmezse dmg verebilecegi speller gelsin? Ne o? Hosunuza gitmiyor degil mi? Sen hem plate giy, hem shield kullan, hem healingin olsun, hem de damage ver istedigin gibi? Eee neden diger classlar var ki bu oyunda? Yapmayin allah askina.. Yani Shaman olayindan ben de muzdaribim ama onlar bile WF proclamasina bakiyorlar. Paladin'in manasi savastikca dolan Rage benzeri bir sey olsun ve o sekilde buyulerini kullanabilsin mesela ama kontrollu damage verebilecegi buyuleri de olsun? Ihk, bunu da begenmediniz degil mi?
Geciceksiniz hocam, cidden gececeksiniz.[signature][hline]wi$h, the only gay eskimo

Sosyal ağlarda paylaş

"Pardon, niye durmayalım ki ? Allah mısın sen bu oyunda ? Tövbe tövbe. MMO oyunu bu arkadaşım her class her class'ı kesebilir, kesmelidir de. Korku filmi değil bu görünce tırsmak olsun veya yanına yaklaşamayacak derecede güçlü olsun."

warrior, rogue, feral druid gibi sınıfların yanında durmak istemezsin eğer sen de melee bir sınıf değilsen. şu anda hunterın yanına gidip vuruyor paladin hunter hiç kaçmaya bile uğraşmıyor. kesiyor uğraştığı kişiyi sonra tabanvay gidiyor..

"Kontrollü dmg kontrollü dmg diye tutturmuşsunuz da, bu oyuna başlarken nasıl bir paladin hayali kurdun onu merak ediyorum. Diyorsunki rank13üm rank14üm, serverimde birinciyim. İyi tamam güzel, helal olsun. Diyorsunki ben bilmem ne itemla şu kadar dmg vururum. (Pat'in video konusunun birinde böyle bir mesajın vardı). Tamam da zaten şu durumda paladin buffli bir class zaten. Daha ne diye buff veriyorlar anlamıyorum. Allah'a dua edin de sizi nerflemiyorlar. Şükredin yani halinize."

oradaki mesajlarımdan zerre kadar birşey anlamadığın belliydi zaten, paladini biliyorum diye örnek vermiştim. rogue'la da, hunterla da, mage'le de, warlock'la da yani diğer sınıfların hepsiye benzer dmg'ler verilip video çekilebilir demiştim. yoksa paladinin bufflı olmasıyla alakalı falan değil. ha ben serverda birinciyim demek oynadığım sınıf süper demek de değil, honor contest'te birinci olamayan tek sınıfın paladin olduğu bilinen bir gerçek..

"Paladin class'ı kontrollü dmg isteyecek durumda değildir. İsteyemez, hiçbir hakları yoktur. Sen paladinsin, yani ne dmg verebilirsin ne de ölebilirsin. Layonhands, Bubble+Heal. 3 kere öldürmesi lazım birinin seni. Layonhands cooldownda olsa bile plate armorlu 2 kere kesmesi lazım seni."

- kick
- counterspell
- earth shock
- curse of tongues
- pummel
- shield bash
- gouge
- kidney shot
- mana burn

al sana ölmeyen paladin. 1 saatlik cooldown'dan bahsedilmesi son derece komik, şaman da ölüyken diriliyor saatte bir, öküz gibi de dmg veriyor istediği zaman. 1.5sn'lik priest flash healiyle de ölmüyor..

"heal atıp kontrollü dmg vuramayan sınıflar:

- şaman
- pala"

nukeler rastgele mi cast ediliyor jaan'ın dediği gibi?

"Ayrica Paladin'in shield'i ve plate'i kullanma yetisi talentle gelsin madem ve bu talentlere verilmezse dmg verebilecegi speller gelsin? Ne o? Hosunuza gitmiyor degil mi? Sen hem plate giy, hem shield kullan, hem healingin olsun, hem de damage ver istedigin gibi? Eee neden diger classlar var ki bu oyunda? Yapmayin allah askina.."

adam bearform'da 10000 armor, clotha 1000 maul critliyor, rageden hp kazanıyor, stunlıyor castera geçip healliyor kendini, kediye dönüşüp stealthten 2100 ile açılış yapıyor, omen of clarity proclayınca rage ve energy harcamadan instant attack kullanıyor, zoru görürse travel form olup kaçıyor. neden warrior ve rogue var bu oyunda şimdi anlat sen bana..

Malfurion's Blessed Bulwark:
Leather - Chest
392 armor
+40 STR
+22 STA

buyur şimdi anlat bana plate neymiş. sadece bu parça 1800 armordan fazla veriyor. al sana en son talent revision, al sana hybrid sınıf..

demek ki blizzard aslında paladini de gay tasarlamak istemedi, bakalım göreceğiz nasıl yapacaklar ama kontrollü dmg olacak bence kesin, hakkımız da..[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Önemli bir nokta var burda sanırım insanlar paladin+shaman karşılaşltırmasında bu yüzden yanılgıya düşüyor.

Paladin Defansif, Shaman Ofansif hybriddir. WoW class tanımlarında böyle verilmiştir ve ever paladin kaya kadar sağlamdır. İnsanların bi lafı var pala ölmezde öldüremzde diye. Doğru pala eğer doğru oynarsa ölmez ve takım arkadaşlarını öldürtmez. Paladini sırf buff sanan bi yaklaşım başından yanlıştır ki şu an blizzardda öyle bi hataya düştü sanırım. 15 dakka buff verelim bi iki dmg spell ekleyelim über-paladin yapalım salalım çayıra derseniz ally için dünyanın en kötü haberi olur bu.

O zaman biz grup yaparken kime güvenicez? Paladinler elde 2h bi halt warrior arkasından yada en kötüsü elde 1h+shield tankın önünden moblara dalmaya başlarsa? Bu sorun zamanında prestlerin deli gibi shadow olup instancelarda bile gaza gelip shadow a dönmesiyle aynı.

DPS hiç bir şeydir arkadaşlar, DPS i her şekilde veririsiniz ama tank, healer ve paladini kaybederseniz (ally için) verdiğiniz DPS hiçbir işe yaramaz. Paladin doğru oynarsa (oyundan tanıdığım cidden paladin in görevini ve yerini kavramış olanlar olduğu için bu kadar rahat konuşuyorum) bir grubu öyle destekler ki ölümsüz gibi gezersiniz ortada ama paladin saçmalayıp kafa göz yarıcam derse wipe öyle bir gelirki gümbür gümbür hiç yolu olmaz kurtuluşun ondan sonrada "ss vardı dimi" muhabbetine döner olay.

Paladin şu an oyunun en dengeli classı bence. Yapacağı iş için inanılmaz donanımlı bi adam. Ama siz diyosanız ben crit + AP kasar PvP de kral olurum bende size vaktinize yazık açın bi pure PvP class sizde kurtulun bende kurtulayım derim.[signature][hline]Akairis LvlL60 NE Hunter - Magtheridon

[Bu mesaj Akairis tarafından 19 Kasım 2005 23:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Akairis, 19 Kasım 2005 23:46 tarihinde demiş ki:
Önemli bir nokta var burda sanırım insanlar paladin+shaman karşılaşltırmasında bu yüzden yanılgıya düşüyor.

Paladin Defansif, Shaman Ofansif hybriddir. WoW class tanımlarında böyle verilmiştir ve ever paladin kaya kadar sağlamdır.

hani nerde göster? yok öyle birşey, şaman oyuncuları uydurdu bunu sonradan, blizz'in tek bir lafı yok böyle..

"DPS hiç bir şeydir arkadaşlar, DPS i her şekilde veririsiniz ama tank, healer ve paladini kaybederseniz (ally için) verdiğiniz DPS hiçbir işe yaramaz. Paladin doğru oynarsa (oyundan tanıdığım cidden paladin in görevini ve yerini kavramış olanlar olduğu için bu kadar rahat konuşuyorum) bir grubu öyle destekler ki ölümsüz gibi gezersiniz ortada ama paladin saçmalayıp kafa göz yarıcam derse wipe öyle bir gelirki gümbür gümbür hiç yolu olmaz kurtuluşun ondan sonrada "ss vardı dimi" muhabbetine döner olay."

rakipler amele ise paladinin desteği kraldır. rakipler işini biliyorsa shield açmadan tek bir heal atamazsın. isterse 6000 mana olsun, 5900 mana doluyken keserler. paladinin heallediğini görüp de rahat bırakan horde oyuncuları cidden newbieler olur ancak. öte taraftan karşıda healleyen bir şaman ya da priest varsa hiçbir paladin hayatta rekabet edemez grubunu yaşatma konusunda. paladinin attığı heal ya yetişemeden healin hedefi ölür, ya bir tane rogue tepesine biner stunlocka alır hiçbirşey yaptırmaz, öbürlerini kesip paladini sona bırakırlar. şamanın ve priestin 1,5sn'lik flash healleri gerçek destektir, 2,5sn'lik heal pvp için hikayedir..

yani bilmiyorum siz nasıl oynuyorsunuz ama yakınılan paladinin her çeşit counterı mevcut, paladinin de rakiplerine karşı hiçbir counterı yok.. "aaa dur şaman healliyor spell interrupt atayım" gibi bir seçenek yok mesela ama "aa dur paladin healliyor şok + war stomp + şok yapıp shieldini harcatayım nasılsa sonra kesilir" var..[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

Rakip oyuncularin hepsi tauren vede hepsi şaman galiba sizin serverde ayrica gurupdaki(Serverdeki) tek healer/decursiver sensin sanirim. ve herkez sana giriyor senin gurubundakiler süs diye koyulmuş senin maraşal armoruna hedef çizmiş bi horde arkadaşsanirim ^^[signature][hline] Once laughed so hard, I milked all over the floor.

Darkhoof
Elderone
Antuan
Ashkar
Shadowthief

http://img66.imageshack.us/img66/9013/meee8uz.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

valla heallemeye başla herkes dönüp sana saldırıyor eğer acemi değillerse. ya da spell interrupt vs kullanıyorlar kesin. rakibin healerını ilk hedef edinmeyen her grup kaybeder şavaşı sonuçta, en basit pvp kuralı bu..

war stomp yoksa arka arkaya earth shock atsın, gene aynı. 5sn cd'li earth shock bittikçe salla zaten paladin mecbur kendini heallemeye çalışacak 1-2 taneden sonra, sadece interrupt değil ki. ne oldu, bir kişi ile düşürdün rakibin healerlarından birini. öte yandan tek kişinin bir şamanı oyalaması ise mümkün değil hangi sınıf olursa olsun, bir kendine atar bir başkasına atar heal..[signature][hline]Field Marshal Safir of Vita Nova - 60 Human Paladin - Emerald Dream
Sosyal ağlarda paylaş

yaw sam gene sen aynı plagı calıon abi eşşek gibi wf proclayıp eşşek gibi heal atıp bi de 5 sn de bi shock atamazsın lütfen git we shaman talentlarına baq 5 sn de bi shock atman için 15 talent wermen lasım elemental mastery e ki genelde pvp shamanlar 30 ech 21 resto giderler ama kimse bunu anlamaz shaman 1,5 sn de 1000 heal werio yok ya sen de plate giyiyon alla alla yaw madem memnun deilsin sil charını kardeşim memnunsan nie shaman over deyip duruon yeter artık yaw[signature][hline]Your blood is my water
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 20 Kasım 2005 00:06 tarihinde demiş ki:
said:
Akairis, 19 Kasım 2005 23:46 tarihinde demiş ki:

Paladin Defansif, Shaman Ofansif hybriddir. WoW class tanımlarında böyle verilmiştir ve ever paladin kaya kadar sağlamdır.

hani nerde göster? yok öyle birşey, şaman oyuncuları uydurdu bunu sonradan, blizz'in tek bir lafı yok böyle..

şimdi;

Information

Class Role
Paladins are the consummate knights in shining armor, meant to be in the thick of things. Their defensive abilities allow them to stand toe to toe with monsters and take a beating - they are tanks overall. This is not the sole purpose of a Paladin, of course; their auras, seals, heals and resurrection spells give them the chance to act as a support healer. We're not telling you how to play the game - one of the fascinating practices of this genre is the ingenuity exercised by the players every day!
Challenges

Learning the proper Blessings and aura type for each battle
Remembering to use Blessings on everyone as needed
Mastering healing techniques

kaynak: http://www.wow-europe.com/en/info/classes/paladin.html

akabinde;
Upholders of the Holy Light and defenders of the Alliance, the Paladins can be found from the northern forests of the Tirisfal Glades, fighting back the advance of the Forsaken, to the southern reaches of the Blasted Lands, ceaselessly upholding their vigil against demonic forces from beyond the Dark Portal. Wielding their mighty hammers and the strength of the Light, these holy warriors command forces in battle, all the while throwing themselves to where the fighting is the thickest.

Available to: Humans, Dwarves
Type: Hybrid, Secondary Healer
Standard Bars: Health/Mana
Available Armor: Cloth, Leather, Mail, Plate (level 40), Shields
Available Weapons: One and Two-Handed Maces, One and Two-Handed Swords, Two-Handed Axes, Polearms
Comments: A more melee-oriented hybrid

kaynak: http://www.wow-europe.com/en/info/classes/index.html

"learn your class n00b" derdim eğer bu kadar iyi bir insan olmasaydım :) . Tek üzüldüğüm nokta keşke zamanında warrior açsaymışsın, eminim daha mutlu olurdun.[signature][hline]Akairis LvlL60 NE Hunter - Magtheridon

[Bu mesaj Akairis tarafından 20 Kasım 2005 01:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben o kadar iyi bir insan değilim ve
"learn 2 read" diyorum copy paste lemişsin iyi güzel de hiç bir yerinde defansive hybrid yazmıyor. Blizzard kullandığı kelimeleri iyi seçer ve hiç bir klass a defansive veya ofansive yazmaz.

orada yazan defansif yetenekleri sayesinde çok zorlu düşmanlarla savaşabilirler yazıyor. DEfansif hybrid demiyor. Sahaman a da ofansif hybrid demiyor gtünüzden başınızdan hybrid uydurmayın...[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Magtheridon)
oxxx[==============>

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...