Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount & Blade

Nosfe

Öne çıkan mesajlar

expansionda alyssa die bi hatun var, 30 level ve 8 tactics ile geliyo.
bi tane daha herif var yine 30 level tam adını hatırlayamadım, o da 10 trainer skilli ile katılıyo direk.
14-15er k istiyolar katılmak için ama değiyo yani.
görürseniz kaçırmayın sadece gezerek ordumu gelişmiş askerlerden kurmuş oluyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:
ohoo, taş yiyorsanız kalkan olduğu halde sorun sizde heh. normal dmg ayarlarıyla 6-7 tane looter rahat sololuyordum hunting crossbow ile ilk başladığımda. atı düzgün manevra ederseniz hemen bitiyor cephaneleri zaten.

sürekli taş yemiyorum tabi ama manevra esnasından arkadan falan bir yerden denk gelirse kötü oluyor. birde ben mızrak kullanıyorum couch lance damage vuracam diye tabi . o yüzden yakınlaşmak durumunda kalıyorum.

ek: bir de ben the eagle and the radiant cross modu ile oynuyorum şimdi. ok ve arbaletin yanı sıra bir de ateşli silah eklemişler. ateşli silahlar kalkanlara karşı da etkili (baltalar gibi) ve denk gelirse en azından oyunun başlarında one shot kill oluyorsunuz. imperial stats factionunda double barreled caliver ve repeater rifle kullanan adamlar var. dolum yapmadan ellerindeki tüfeğe göre 2 ila 4 atım yapabiliyorlar. bereket ki dolum süreleri uzun ve hafif zırh giyip, kalkan taşımıyorlar :)
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiyen üzerine ben de o moda başladım luxor. güzel on numara, eğer görmediysen loot ettiğin silahlara bak. ben cannon buldum bi de reloadsuz 7 ateş edebilen tüfek. çatır çutur indiriyorum. cannon süper ama, tutturursan 6-7 kişiye kadar adam alabiliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:
bıraktınız oynamayı heralde ?
ne oynuyonuz bari söyleyin bende oynayım.

ben native exp moda devam ediyorum. nord kralı piçlik yapınca kendi krallığımı kurdum, 2 şehir 2 kalem var şimdilik. 10 tane falan NPC var takımımda, ööle ilerliyom işte:D
Sosyal ağlarda paylaş

Greeny said:
tavsiyen üzerine ben de o moda başladım luxor. güzel on numara, eğer görmediysen loot ettiğin silahlara bak. ben cannon buldum bi de reloadsuz 7 ateş edebilen tüfek. çatır çutur indiriyorum. cannon süper ama, tutturursan 6-7 kişiye kadar adam alabiliyorsun.

o bahsettiğin silahlar (redeemer ve hand cannon) oyunun epic lootlarından ikisi. ikiside gayet etkili aletler, düşman toplu halde gelirken, saflarına ulaşmadan önden karşılayıp cephaneyi üstlerine boşalttığında bayağı adam eksiltme şansı veriyorlar.

bunun yanında brunnhild (tek el kılıç), zephyros (mızrak) ve elephant gun (tek hedefe çok yüksek hasar veren bir tüfek) itemlarına da rastladım.

özellikle imperial statesten alınan elemanlar iki ve daha çok atımlık tüfekler kullanıyorlar ki, bir de onları uygun yere konuşlandırırsan empire total war misali görüntüler oluşuyor. :)
Sosyal ağlarda paylaş

aslında multiplayer'ına battlefield misali bir account sistemiyle beraber bir çeşit level atlama sistemi getirseler çok şukela olabilir. Max Level'a gelmek 1-2 gün sürebilse ve oyuncular karakterlerini belli bir sınıf çerçevesinde geliştirebilse. mesela maksimum 20 level olsa ve oyuncu atıyorum okçu olmak istiyorsa Archery, Horse archery vs. gibi skillere yoğunlaşarak kendi isteği doğrultusunda güçlü bir okçu olsa, veya savaşçı veya belkide ikisinide isteyecek ama daha zayıf olacak falan. bu tür birşey olsa çok daha güzel olur bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...