Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

South Park

RaidenXelRu

Öne çıkan mesajlar

ya southpark uzun süredir popüler kültür zaten
southparkın tamamını anlamak için sürekli redditte felan gezip olan olayları izlemek lazım
geçen 2 3 sezon oncesinden başlayıp izliyim dedim
bi baktım wikipediada özet okuyorum anlayacapım diye
yok işte 2013 te şöle bi meme çıkmış
yok işte internete şöle bir video düşmüş
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
19. sezon açık ara en kötü sezondu, 1. sezon bile daha iyiydi.

kent alanlarının yüceleştirilmesi ve reklam sektörünü eşitlik mücadelesiyle özdeşleştirmek. her zamanki gibi muhalif imajı verirken düzeni destekliyorlar ama sorun o değil. sorun bu dandik propaganda ve dandik, monoton olay örgüsünün 10 bölüme yayılması.

daha önce sezon başı 10 değil 14 bölüm çıkardı+ her bölümde dandik propaganda peşinden koşulmazdı+ olay örgüsü monotonluktan uzak, eğlenceli olurdu.

iyice bütün sezon bahsini ettikleri sponsored contente(ideolojik olanı) dayadılar götlerini.
Sosyal ağlarda paylaş

• 7 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
Baya kötüydü ilk bölüm. İşin daha kötüsü, yeni konsept böyle 4-5 bölüm aynı mevzuyu storyline şeklinde işlediği için şu salak muhabbetlerle dönücek. Keşke şu ayarda (saçmalıkta) yapsalar, her canım sıkıldığında açar izlerim şu bölümü:
http://dizimag.co/south-park/16-sezon-6-bolum-izle-dizi.html
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
sezon baya iyi başladı bence ya hele de gang daha olayların içine aktif olarak girmemişken. seçim mevzusuna epey malzeme var zaten kullanıyorlar da. geçen sezonki PC muhabbeti de devam ediyor. 3/10 bölüm şu ana kadar başarılı. cartman'ın yükseleceği 1 veya 2 bölüm banko olacaktır zaten onlar da cepte. çok büyük batırmazlarsa bu sezon da geçen sezonki çıtayı korurlar ki bence aşacaklardır da
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...