Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OYUN İPTAL OLCAK DİYOLAR ASLI VARMI ACABA

m____k

Öne çıkan mesajlar

said:
Buzi, 11 Eylül 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
Aramak?
O nekü.
http://forum.paticik.com/view.php?id=111489
said:
Buzi,31 Ocak 2005 20:06 tarihinde demiş ki:
http://knightonline.e-games.com.my/merchandise.asp

Starter paketten 1 gift card(random) cıkıyormus,ondan
lvl 1-30 arası itemler yani;

Lucky Draw Items (each of the pack will have only one of the following items, items are distributed randomly by system) :-
Flame Sword, Sabre, Great Sword, Giant Sword, Large Axe, Double Axe, Twin Axe, Tabar, Mace, Iron Star, Battle Mace, War Club, Cross Spear, Battle Folk, Battle Scythe, War Scythe, Stiletto, Max Breaker, Composite Bow, Horn Bow, Mythril Staff, Bone Staff.

Siege paketten 1 adet gift card(random) cıkıyormus,ondanda
lvl 40-60 arası itemler,yani;

Lucky Draw Items (each of the pack will have only one/one set of the following items, items are distributed randomly by system) :-
Salamander Staff, Elixir Staff, Priest Bone Crasher, Priest Impact, Large Kite Shield, Plate Shield, Graham, Totamic Spear, Glave, Raptor, Mirage, Shard, Iron Crossbow, Iron Bow, Chitin Helmet + Blessed Upgrade Scroll, Chitin Pauldron + Blessed Upgrade Scroll, Chitin Pad + Blessed Upgrade Scroll, Chitin Boots +Blessed Upgrade Scroll, Chitin Gauntlet + Blessed Upgrade Scroll, Chitin Box, Two-Handed Gigantic Axe, Dragon Tooth Hammer, Lycaon Stuff, Gold Coin, Silver Coin, Goblin Chitin Armor – Helmet, Goblin Chitin Armor – Pauldron, Goblin Chitin Armor – Pad, Goblin Chitin Armor – Boots, Goblin Chitin Gauntlet – Helmet, Blessed Item Upgrade Scroll (+8), Blessed Item Upgrade Scroll (+7).

Amma velakin biz free oynadıgımız icin bizde böyle birsey yok,
Mykoda varmıydı? onuda mykoda oynayanlar söyleyebilir heralde

buzi baba yanlış topice attın mesajı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
m____k said:

burda insanlar oyunun kapatıldıgından soz edıyolar bu buyuk bı kayıp olur bence lvl 47 oldum gece gunduz yaptım makına basında ölen cocuk yuzunden iptal etceklermıs dıye bı se vardı zaten amına koyım oturmasadı okadar bok var demı okadar oturcak ailesını sıkıyım onun sora dava acar lar turk gm senden bı cevap beklıyoz herkes makına basında gırmeyı beklıyor neden bır bılgı vermıyonuz a.g

=/
Sosyal ağlarda paylaş

said:
_EXCALIBUR_ 33 lvl daha artık onu kascam bu _PoWeR_TURK_ soner kasıo.ben AttentıonA sokamadım benımkını ama senın sansın daha cok lvl 55+ alıolar sırf bu yuzden kaynana_semrayla kapıstım su anda benle konusmuo bile inşallah alırlar kardess

küçük ı lar büyük A'lar
Sosyal ağlarda paylaş

m____k said:

burda insanlar oyunun kapatıldıgından soz edıyolar bu buyuk bı kayıp olur bence lvl 47 oldum gece gunduz yaptım makına basında ölen cocuk yuzunden iptal etceklermıs dıye bı se vardı zaten amına koyım oturmasadı okadar bok var demı okadar oturcak ailesını sıkıyım onun sora dava acar lar turk gm senden bı cevap beklıyoz herkes makına basında gırmeyı beklıyor neden bır bılgı vermıyonuz a.g

oha adam banlanmamış, arada kaynamış, dur ben bi şikayet edeyim
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Mc_Lovin said:

m____k said:

=/

ahahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Ren said:

said:
_EXCALIBUR_ 33 lvl daha artık onu kascam bu _PoWeR_TURK_ soner kasıo.ben AttentıonA sokamadım benımkını ama senın sansın daha cok lvl 55+ alıolar sırf bu yuzden kaynana_semrayla kapıstım su anda benle konusmuo bile inşallah alırlar kardess

küçük ı lar büyük A'lar

EKSKALİBUR KIRKSEKİZ
İSYANIN NEYE

KEKEEEE
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...