Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OYUN İPTAL OLCAK DİYOLAR ASLI VARMI ACABA

m____k

Öne çıkan mesajlar

_PoWeR_TURK_ said:

:) wallaha kanka ben bı tane asasın actım _EXCALIBUR_ 33 lvl daha artık onu kascam bu _PoWeR_TURK_ soner kasıo.ben AttentıonA sokamadım benımkını ama senın sansın daha cok lvl 55+ alıolar sırf bu yuzden kaynana_semrayla kapıstım su anda benle konusmuo bile inşallah alırlar kardess
bende kekur yuzuk cıkarmaya calısıyom 2 tane kecoonlardayım butun gun ama bi girse oyun süper olcak.

bıktım artık bıktımm bu oyun benı bitirdi abii yaa
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
-Deno- said:

YA İNŞALLAH İPTAL OLMAZ OF KAÇ YILLIK EMEĞİM VAR

merabalar ben algida çalışanı algıda çalışmak bana göre bir ayrıcalık her ne kadar diger dondurmacılar kaliteyiz diye savunsalarda bizi gecemiyorlar algida dondurmasını üzerine tat tanımıyor kayseri halkı herzaman yaz sezonlarında rakipleri arkada bırakarakbir adım öne geçiyor her yıl diğerleride dondurma sattılarını sanıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
m____k said:

burda insanlar oyunun kapatıldıgından soz edıyolar bu buyuk bı kayıp olur bence lvl 47 oldum gece gunduz yaptım makına basında ölen cocuk yuzunden iptal etceklermıs dıye bı se vardı zaten amına koyım oturmasadı okadar bok var demı okadar oturcak ailesını sıkıyım onun sora dava acar lar turk gm senden bı cevap beklıyoz herkes makına basında gırmeyı beklıyor neden bır bılgı vermıyonuz a.g

_PoWeR_TURK_ said:

:) wallaha kanka ben bı tane asasın actım _EXCALIBUR_ 33 lvl daha artık onu kascam bu _PoWeR_TURK_ soner kasıo.ben AttentıonA sokamadım benımkını ama senın sansın daha cok lvl 55+ alıolar sırf bu yuzden kaynana_semrayla kapıstım su anda benle konusmuo bile inşallah alırlar kardess
bende kekur yuzuk cıkarmaya calısıyom 2 tane kecoonlardayım butun gun ama bi girse oyun süper olcak.

bıktım artık bıktımm bu oyun benı bitirdi abii yaa

ya abi aasfasfasdagsg bu nedir altıma sıçıyodum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...