Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Metal Alchemist

sabonis

Öne çıkan mesajlar

GEd bi buraya bak istersen yüksek çözünürlük tüm bölümler ;)

Tıkla[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

GEd buraya bak istersen hem beleş hemde ilk 40 bölümü var :P

FMA[signature][hline]Msn : [email protected]

[spo1=Gandalf Balrog Geyiği Okumak için Tıkla]- yuuu şaaaal naaat paaaaaasss!
- rahat ol canım gitti çocuklar bizbizeyiz...
- yuuu.. ha... hmm... ee naber aslan? dipte değişiklik var mı?
- yok be baba bildiğin gibi... biraz ateş biraz karanlık hiç bi numara yok... karıya kıza hasret kaldık aşşağıda...
- sorma be bize de istarisin dediler sonsuz kudret dediler ama yaş oldu üçbin... ötmüyor artık kuş...[/spo]

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
harddiskte yer olsa çekicem hepsini ancak 7 tanesini sığdırabildim.
onları izledim ancak. güzel bir anime, özellikle 7. bölümde şok oldum direk, utanmasam ağlıycaktım.. Birçok sahneyi epey duygusal yapmışlar, matrak sahneler de çoğunlukta. Özellikle bazı şeyleri çaktırmadan anlatmaları çok hoşuma gitti. Basit sahneler var ama insan psikolojisini iyi ifade etmişler gibi geldi bana...
Bakalım artık arkadaştan DVD'sini alıp izliycez...[signature][hline]Did you know that 4 out of every 5 people have the potential to be a zombie?
Sosyal ağlarda paylaş

45'e kadar olan bölümleri oturup izledim, 46-51 bölümlerini de bulabilsem tam olcak.

Karakterlerden Hughes ve Winry'e hasta oldum. Dizinin bazı bölümleri çok duygusal. Bazı kısımlar ise çok komik, göbeğim çatladı gülmekten.

[spo=bazı şeyler]Hughes'in ölümüne çok üzüldüm. Adam boş birisiymiş gibi gözükse de, feci araştırmacı ve karşıdakinin karakterinden mimiklerine kadar farkeden birisi. Ancak tabii ölümü de merakından oldu adamın. Winry çok güzel hatun, aynen Sensei de öyle çizilmiş. "Louis Armstrong" esprisini ilk farkedince çok hoşuma gitti. Her yerde kaslarını sıkması, yaptığı her farklı şeyde "bu bizim aile usülü hede hödömüz" demesi felan ayrı komik. Scar da ne biçim adammış be, iki kolu kopuk, kan akıyor her yerinden, hala yürüyor utanmadan. Yalnız asıl gıcık olduğum nokta, Sensei ile Ed'in babasının daha güçlü kişiler olmasını isterdim. Ne yapılıyorsa anca Ed yapıyor, diğeri sadece gösteriş.. :)[/spo]

Güzel bir dizi, izleyin izlettirin :)[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Bone: yaw ben törende ağladım resmen... :([signature][hline]o si usque edita victus sapientia et lingua deus no praetendiese
beatus vır quı suffert tentatıonem
quoniam cum probatus fuerit accipiet coranam vitae
kyrie ignis divine eleison
o quam sancta,quam serena,quam benigna,quam amoena
o castitatis lilium
Sosyal ağlarda paylaş

bende seyretmek istiyorum. ama 51 episode indirmek zor geldi beklemesi felan. neyse iyi kalitede dvdye aktaracak birileri varmı acaba takas yada dvd karşılığı almak isterim. istanbul/beşiktaş, kadıköy, üsküdar, bağlarbaşından kolayca gelip alabilirim.[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Orewa Kaizoku o ni naru otoko da [Monkey D. Luffy/One Piece]

[Bu mesaj Odune tarafından 29 Aralık 2004 16:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Odune, 29 Aralık 2004 16:32 tarihinde demiş ki:
bende seyretmek istiyorum. ama 51 episode indirmek zor geldi beklemesi felan. neyse iyi kalitede dvdye aktaracak birileri varmı acaba takas yada dvd karşılığı almak isterim. istanbul/beşiktaş, kadıköy, üsküdar, bağlarbaşından kolayca gelip alabilirim.

hocam özelden mesaj attım. mail at konuşalım:)[signature][hline]www.kitap.perisi.com
www.kitaplarin.efendisi.com
www.daredevil.efsanesi.com

türkçe anime altyazıları için

http://animetr.port5.com/altyazilar.html
ugrayın sizide türkçe altyazı yazmaya davet ediyoruz..

türkçe mangalar için
http://www.flameriders.com

1100 cdlik ve 40 dvdlik anime listemi görmek için mail atınız
mailim:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

kender, imzan çok uzun, bir de üstteki mesaj aynen quotelanmaz.. neyse uyarıyım dedim, spoiler'a geçeyim hemen

[spo=bitirdim ve yorumum]evet 51 bölümü de bitirdim, 51. bölümünü az önce izledim. Dizi 51'e kadar çok güzel gidiyor ama 51'de saçmaladıklarını düşünüyorum.
Wrath hala canlı, al ile ed birbirinden ayrı düştü, salak chimera hala hayatta. lust öldü, hughes öldü, colonelin gözü çıktı (anlamadım kalbinden ölmesi gerekliydi, gözüne ne oldu ki..)
İsterdim ki, Al, philosopher stone'u kullanıp, kendisinin ve kardeşinin bedenlerini tekrar geri getirsin. Sonra ikisi birleşip şu Dante'yi haklasın. Edwardın bizim dünyamıza gelmesi, Alphonsoe'nun tüm geçmişini unutması çok saçma geldi bana. 50 bölüm boyunca takdir etsem de, 51. bölüm çok baştan savma geldi bana, saçma buldum. Böyle bitmemeliydi bence.[/spo][signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bilmiyorum burada daha önce konuşuldumu? bugün farkettim.
homonculusların isimleri nereden geliyor?
7 deadly sin dedikleri bir olay var biliyorsunuz. (bende bugün öğrendim zaten)
1. Pride
2. Envy
3. Gluttony
4. Lust
5. Anger
6. Greed
7. Sloth
sanırım seri içerisinde açıklanmıştı ama kaçırmışım orasını.[signature][hline]Dünyasını Kaybedenler Yeni Bir Dünya Kurmak Zorundadır. (David Eddings)
Orewa Kaizoku o ni naru otoko da [Monkey D. Luffy/One Piece]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Homunculusa isim kaynağı olan 7 günah aslında Dante'nin günahları eğer dikkatinizi çektiyse.
Greed-- Dante, Greed gibi eternal life istiyor.
Wrath-- Çabucak parlıyor
Lust-- Hohenheim of Light ı ayartmış yatmış falan
Pride-- Gururlu işte
Gkuttony-- Bunu bulamadım valla
.
.
.

diye gider. Fakat homunculusların neden bu özelliklere sahip olduklarını anlamadım. Transmuter'ın mı yoksa diriltilmeye çalışılan kişinin mi özelliklerini alıyor anlayan varsa beri gelsin.

Bir de filmle ilgili yeni haber varsa, bizi aydınlatırsa hoş olur tabii[signature][hline]With each kill I grow wiser
With added wisdom I grow stronger / A.E.
Sosyal ağlarda paylaş

filmini bende bekliyorum ve filmi duyduguma göre olaylardan 2 yli sonrasini anlaticakmis :P

Homonculuslar la ilgili spo olabilir

Homonculuslarin gücü human transmation yaparken basarisiz olanlarin gücüne orantili gelmiyor sanirim. Eger öle olsaydi ed annesini diriltti ama annesi su gücündeydi Ed le ne alaka var annamad1m :P

bide izlemeyen ve isteyen varsa ö.m atsin takas yapariz :) yüksek çözünürlüklü divx ingilizce alt yazilisi var elimde 51 bölüm 4 5 cd ediyor iste :)[signature][hline]BURNwithPASSION KILLwithRAGE
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

Anime tadında MMORPG lar.

[Bu mesaj Bellow tarafından 24 Mayıs 2005 19:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 24 Mayıs 2004 21:12 tarihinde demiş ki:
ya oha bu anime sonsuza kadar sürse de izlerim bunu ben. süper arkadaşlar tek kelimeyle

ne demek abi..... hele bi bitirsinler yiyosa:) nerde ciziolarsa orayı basarım valla:) bu gune kadar izlediim en gsel sey bu yaa![signature][hline]ilex globus... gustus abs æther.. amen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...