Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Metal Alchemist

sabonis

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Size cok onemli bisey sormak istiyorum, bu anime'yi sacma bulan yok mu?

12 bolum izledim o kadar odul almis biseye benziyodur diye, hayatimda izledigim en kotu sey.

Her bolum 10 tane mantiksiz hareketle dolu, death note'ta 30 kusur bolumde 1 tane yoktu ya da anlayacak kadar zeki degildim.

Neden daha 2. bolumde mi ne tren kacirilinca, Al yuruyerek tokatlamiyor hepsini ki karsisina cikan dusmanlara "lutfen ates etme ricochetten olebilirsin" diyor ve ates edince de oluyorlar.... da Ed trenin tepesinden gidip olum tehlikesi geciriyor, sacma sapan buyuler yapmak zorunda kaliyor.

Sonra mesela hirsizlik yapan Psiera mi nedir, Kadin anahtar deliginden duvarin icinden gecebiliyor baloncuk olarak. Ama evin icine trap koymuslar normal hapishane demirleri iniyor kenardan ve korkuyor yakalandim diye sonra Ed yardim ediyor alttan duvari yarip da kacabiliyor. Lan daha 2 sahne once ondan onceki eve tavandan girdin???????

Automail ile butun kilic balta darbelerini dodgelamasina hayatini kurtarmasina ragmen de en buyuk hayali vucudunu geri getirmek gibi konusuyor, kardesininkini anliyorum hissedemiyor falan sadece onu getirmeye calissalar mantikli ama kardesi de surekli senin kolunu bacagini geri getiricem diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...