Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

oda bi daha sheepliyo :) abi 5v5 de tabiki armut toplamiyo kimse ama mage ve priestin olayi cok onemli gruplarda. ikiside saglamsa cok zor yani. mage caktirmadan giricek bi kere ortama hodonk diye blastwave atmak icin ortaya girerse biter yani :)[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.
Alliance. Mage. Catastrophe.

-Nanette archmage ile iliskileriniz varmis dogru mu?

-Yorum yok ben bilegime guveniyorum. Tek rakibim shaman+priest onlara ileriki gunlerde bakicaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Yaw anlamıyorum bence druid gibi bir class varken shamanın adı geçmemeli.
Ayrıca ben rogue oynuyorum nerf warior die dolanayım (mı)?
Rogue warior u neden yenemiyor deyince warior abilerden cvplar hazır bıçakla çelikten giyinmiş senin kadar silahı taşıyan adamı kesmek mantıklımı?
Cvp hakkımı kullanmak istiyorum
Rogue nedir bknz : Gölgelerin,gizliliğin ve inanılmaz reflexlerin efendisi yanlışmı varmı zıt fikirde olan?E madem gerçeğe göre gidiyoruz ben öyle bir sessizce yanına yanaşırım ki ne olduğunu anlamadan gözünü çıkartırım sende tarkan olmadığın için yenilirsin!? :D Komik değilmi?
Neden ben full hp li bir wariora ilk atağı verebileceğim halde dalma cesaretini bulamıyorum?Dengesizlik burada başlıyor 1vs1 i destekleyen arkadaşlar için...
Wariordaki overpower özelliği nerflenmeyene kadar nerf shaman diyen wariorların pclerine virus girer inşallah...
Neden se shaman denen adamı duel (de) bile alıyorum sanırım overpowered olan benim :p

PS : ayrıca şunu söylemek istiyorum şu ana kadar shaman ile lvl 42 ye kadar oynadım duel lerde 1 kişiye dahi yenilmedim.Ama oyunda solo takılıyordum halende öyle.Neden shamanı bıraktım sizce?Tek başına hiç bir şey (Solo takılıyorum genelde kasarken)

1vs1 yalan olay...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 10 Ağustos 2005 19:12 tarihinde demiş ki:
"bone sende bir 60 ol ondan sonra derin ve uzun yorumlarini yap lutfen
komik komik seyler yaziyorsun yok pyrolari salla falan "
valla popeye öyle diyorsun da,
lvl 60 olanlar çok daha komik konuşuyor.
yok paladinler ally'da shamanların karşılığı, eşit olmalı ffelan filan

bonkıraşır sana tekrar sesleniyoruuuuuummmm:

SİL CHARINI! :lol:

eşit olmalı diyen olmadı, ama birisi mutfak robotu gibi her işi ustalıkla yaparken öbürünün her işi yapamayıp bir de yaptıklarında da daha zayıf olması faction'ların dengesini bozar. bu kadar basit bir hesap..

yukarıda sallayıp sallayıp sonra böyle topu taca atmaya çalışman hoş durmadı bonkıraşır bey.. :-p[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.

[Bu mesaj Sam tarafından 11 Ağustos 2005 05:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"grubunu hayatta tutabilen paladin" demişsiniz de şaman bu konuda daha usta. healleri daha güçlü, manası daha fazla, armoru ilk hedef seçilmemesini sağlayacak kadar iyi, (oyundaki en çok armora sahip olan üçüncü sınıf be) grounding, tremor totem gibi kimsenin yapmadığı işleri yapan totemleri var, earthbind ile düşmanları kaplumbğaya çevirip müttefiklerinin kaçmasını sağlıyor, arkadaşlarını kovalayanlara frost shock, düşmanı healleyenlere earth shock, hpleri azalmışsa chain lightning, düşman bufflanmışsa purge, yok yok yani. eğer "ben şamanım ama paladin benim şamandan daha çok grubu yaşatabilir" diyen şaman varsa gitsin öğrensin sınıfını oynamayı. paladinin grubunu yaşatması için heal, cleanse ve 1-2 tane blessingi var sadece pvp için işe yarayan, hepsi o. kaç kere warrioru healleyeyim derken 1200 (evet 1100 değil, 1200 olanı da birkaç kere gördüm bugün) earth shock yiyip kendim öldüm. istersen 10000 armorun olsun earth shock gene aynı dmg'yi veriyor..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Öeh be. Sadece çok iyi kaçabiliyor diye Druid'e laf ediyorsunuz. Bide shaman yerine druid nerflenmeli diyorsunuz ya yuh artık...
Taş-makas-kağıt sistemine göre Druid'in 1v1de kesin yenebildiği classlar Mage,Hunter,Rogue,Warrior. Warlock duruma göre değişiyo ve diğerlerine karşı da hiç şans yok. Druidin dps'si berbat. 1 adam öldürene kadar 10 tane daha adam geliyor. Sadece yakalayamıyorsunuz diye overpowered mı oluyor...[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 10 Ağustos 2005 21:25 tarihinde demiş ki:
Rank 1 earthshock'un bile spell interrupt edebilmesi kadar büyük saçmalık yok bir kere. Önce bunun düzelmesi lazım. Rank 1'in lvl 60 adamı nasıl interrupt ettiğine akıl sır ermiyor. Resist olmalı.

2 lvl 60 ın kapışmasında adam sana rank 1 es mi atıyor ?
Nolur konuyu alakasız yerlere çekmeyin ya..
Ozaman rank 1 frost bolt da frost efekti kalksın senin dedigine göre?
Ki resistlemesi için rank emi bakıyor lvl farkına yada resistlerinemi..
Yapma etme ya[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 Ağustos 2005 06:02 tarihinde demiş ki:
"grubunu hayatta tutabilen paladin" demişsiniz de şaman bu konuda daha usta. healleri daha güçlü, manası daha fazla, armoru ilk hedef seçilmemesini sağlayacak kadar iyi, (oyundaki en çok armora sahip olan üçüncü sınıf be) grounding, tremor totem gibi kimsenin yapmadığı işleri yapan totemleri var, earthbind ile düşmanları kaplumbğaya çevirip müttefiklerinin kaçmasını sağlıyor, arkadaşlarını kovalayanlara frost shock, düşmanı healleyenlere earth shock, hpleri azalmışsa chain lightning, düşman bufflanmışsa purge, yok yok yani. eğer "ben şamanım ama paladin benim şamandan daha çok grubu yaşatabilir" diyen şaman varsa gitsin öğrensin sınıfını oynamayı. paladinin grubunu yaşatması için heal, cleanse ve 1-2 tane blessingi var sadece pvp için işe yarayan, hepsi o. kaç kere warrioru healleyeyim derken 1200 (evet 1100 değil, 1200 olanı da birkaç kere gördüm bugün) earth shock yiyip kendim öldüm. istersen 10000 armorun olsun earth shock gene aynı dmg'yi veriyor..

bircok end-game moblar snare'e immune, healing ve mana totemlerinin hicbir fonksiyonu yok, grounding totem 1sn ayakta dursa iyi.. belki purge'u ve birkac birseyi anlayabilirim ama "eğer "ben şamanım ama paladin benim şamandan daha çok grubu yaşatabilir" diyen şaman varsa gitsin öğrensin sınıfını oynamayı." lafindan sonra sanki muhattap olmasak daha ii gibi geliyor. Son olarak earth shock ve armor arasinda nasil bir baglanti kurdum merak ettim.. Shaman'a ozenmis paladin derler buna herhalde.. lol[signature][hline]Kaybettigim seyler arasinda en cok aklimi ozluyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deacon, 10 Ağustos 2005 21:27 tarihinde demiş ki:
said:

fireblas,coc,arcane exp(talentla) bunlar mage insatntları.shamana göre daha fazla görüldüğü gibi.
ama lightning shield in her türlü vurmasına bende kılım.nerflenecekse ona birşey yapsınlar.

alıntı yapma tuşunu göremiyorum şu an lafım Deacon a

bak talent la diyosun iae ...o zaman bende diyorum ki , benim fireblast interrupt etsin? ben ayrıca bi büyü cast etmiyim , ayrıca mana harcamayım interrupt için ?

Arkadaş sadece fireblast büyüsü ile oynuyor sanırım :)
Hayatında başka hiç büyü atmıyor sanki 41 yarddan nukelemiyor hayatında hiç ....
2 tane direct dmg var shamanlarda bu çok batıyor hala insanlara..
Senin gibi 8k mana ile büyü yagdıramıyoruz hala bunu anlamıyorsun ama sen yeri gelir 6 tane fireblast atarsın ama biz o kadar atamayız mana yüzünden sheepleyip heal olamayız senin gibi ama hala anlamamakta ısrar edin anca[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deacon, 10 Ağustos 2005 21:35 tarihinde demiş ki:
senin shock un kadar, efektik bir büyü söyle bana ? mage büyüsü. hani böyle interrupt edicek,damage vericek , hafiften silence koyucak fln..

elinden fireball+fireblast+scorch ı alallım sadece earth shock verelim bakalım ozaman da boyle konuşabilecekmisin..

yada tam tersi alın elimden o çok gördüğünüz "üffffff interrupt ediyo bak" dediginiz şok büyüsünü yerine blast+fireball verin kabul..

İşi gücü büyü atmak olan bi classın 6 sn de bir interrupt eden bir büyü yüzünden ezildigini düşünüyorsan bence hiç nerf merf gibi geyiklere girme[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 10 Ağustos 2005 22:07 tarihinde demiş ki:
simdi soyle bir olay var. ben mage`im. konu shaman hakkinda.o zaman karsilastirma yapalim.

simdi shaman geldi mage`le karsilastilar bi yolda.

Oncelikle yazilarimiza resist critical miss sanslari katilmamistir. tamamen katiksiz yani. gonul rahatligiyla okuyabilirsiniz.

shaman kosuyor mage`e. magede armut toplamicak fireball atiyor tabi bu talentsiz 3.5 saniye talentla 3. yada frostbolt farketmez. 30 yard bu. 3 saniye cast time. shaman her saniye 10 yard yaklassa 2 saniye sonra bu adama earthshock atar interrupt. sonra mage bekledi school cd`sinin gecmesini cunku frostnova gibi buyuleri henuz harcamak istemyor. 2 sn gecti bu sirada shaman silahla vurdu 200 daha gitti. hatirlarsak earthshockla 500 gitmisti zaten. kaldi 700. ortalama bir mage in 2.5-4k arasi hpsi vardir . mage basladi fireblast blink fireball aticak aa bi bakiyoki yeniden yemis earthshocku. e hadi bi daha bekle coc falan at o sira arcane expo arcane missile at . tabi shaman bu sira vuruyor mage e. sonra shaman birden duruyor. heal aticak gucu daha %50 ye inmedi ama[coc 300talentsiz.[firemage] arcane exp 200 missile 1000 dmg ama hepsini verebilir mi o dmg`in orasi bilinmez. fireblast 500] peki o sirada ne oluyor. shaman her 2 3 saniyede bir silahla 200-300 arasi dmg veriyor. +6 saniyede bir 500 veriyor. yani earthshock+2 melee darbe+ earthshock 1500 civari dmg. henuz 6 saniye oldu oyun baslayali. bunun grounding totemivar mage`in buyusu oraya gitsin diye. ama bu mae 6 saniyede neler yapabilir bakiyoruz. fireball atamadi earthshock yedi. 2 saniye beklicek. o sirada coc atti. 300 dmg verdi. instant buyu cast ettikten sonra 1 saniye beklemesi lazimki buyu atabilsin. oldu 3 saniye. fireblastatti yine 1 saniye gecicek. arcane expo arcane expo 2 tanesi 2 saniye. hmm peki ne oldu hesapliyalim. 300+500+200+200 1100 eder. buyu hakkinda ustalasmis bir adam 6 saniyede 1100 verebiliyor. sizin her seyde yarim yamalak dediginiz adam 1500 vuruyor. 6 saniyede bunlar oluyor gerisini siz hesaplayin. mage`in hp si yariya indi mana shield atti diyelim. shaman earthshock atiyor mana shield islemior. natureward diye bir sey yok zaten.o sira 2 kere daha vurunca mage`e mana shield gitti +1000 mana gitti mage`in. peki mage simdi kacicak frostnova + blink yapti dielim shamanda frostshock atmadi. mage arkasi donuk kaciyor su an. shaman frostnova`da iken healini aticak kendine +800 sonra ghostwolf olup yakalicak adami. koyucak bi frostshock daha oldu zaten adam. ne oldu o zaman ?

uzun olduysa pardon. okuyanlara sevgiler. kendimce bir yorum buda. kimler katilir bilmem..

Yazilarimiza resist critical miss sanslari katilmamistir. tamamen katiksiz yani. gonul rahatligiyla okuyabilirsiniz

ps: yazim hatalari ve bosluk eksiklikleri olabilir cunku klavyem cok feci takiliyor.

Maşşalah bu dedigin mage de tam bodos magemiş..
Hiç sheep edip 41 yarda geçilip o çok sevdiginiz 20 yard yakınına girene kadar 2k ya yakın dmg veren mage yok degilmi?

Yada nova diye bi büyünüz var atarsın çekilirsin başlarsın nuke..

Ama yok illa 20 yard yakınımızda duracak bu mage degilmi?

20 yard dan uzaga çekilmek kadar basity bir işi mage ile yapamıyorsan shaman napsın..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 10 Ağustos 2005 22:42 tarihinde demiş ki:
lorrant cok iyi soylemissin :D :D +22 intellect 150 gold beyler dikkatinizi cekerim. bi cape of servant 1400 gold. para bu yani :) gercekte 1400 goldu 150 dolara satiyor adam. sen ganklenmek icn giyiyosun :). gerci 40% crit sansla oynayan mage gankleniyosa bi problem var o adamda.

bide ben genel olarak soledim. poly 35 degil 30 yarddan. poly yaptiktan sonra adama vericegim max dmg 1k. sonra nolcak :)

Nasıl 1k dmg ya ?
41 yarda çekilip nukeledikten sonra 1k dmg veriyorsan aranızda 5 lvl fark var sanırım yarısını resistlemiş arkadaş demekki
tobe tobeee

1. nuke ü sheep ile yaptıktan sonra 2. nuke olayına nova +blink ile girmiyorsan shaman napsın[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 Ağustos 2005 06:02 tarihinde demiş ki:
"grubunu hayatta tutabilen paladin" demişsiniz de şaman bu konuda daha usta. healleri daha güçlü, manası daha fazla, armoru ilk hedef seçilmemesini sağlayacak kadar iyi, (oyundaki en çok armora sahip olan üçüncü sınıf be) grounding, tremor totem gibi kimsenin yapmadığı işleri yapan totemleri var, earthbind ile düşmanları kaplumbğaya çevirip müttefiklerinin kaçmasını sağlıyor, arkadaşlarını kovalayanlara frost shock, düşmanı healleyenlere earth shock, hpleri azalmışsa chain lightning, düşman bufflanmışsa purge, yok yok yani. eğer "ben şamanım ama paladin benim şamandan daha çok grubu yaşatabilir" diyen şaman varsa gitsin öğrensin sınıfını oynamayı. paladinin grubunu yaşatması için heal, cleanse ve 1-2 tane blessingi var sadece pvp için işe yarayan, hepsi o. kaç kere warrioru healleyeyim derken 1200 (evet 1100 değil, 1200 olanı da birkaç kere gördüm bugün) earth shock yiyip kendim öldüm. istersen 10000 armorun olsun earth shock gene aynı dmg'yi veriyor..

Maşşalah bu dedigin shamanın cooldown diye bi eklentisi yok galiba?
Aynı geçen scholo party deki Warlock arkadaş gibikonuştun
Adam bas bas bgırıyor 4 tane mob var karşıda ES ES ES ES diye beni azarlıyor nie bozmuyorsun spelleri diye
Sanki ES cd 1sn ya patır patır atacam ya...

Senin müttefiklerin o 5 hp li totemi kıramıyorsa shaman napsın..
Senin müttefiklerin 1 kere interrupt olduktan sonra shamana silence atmıyorsa yada 6 sn içerisinden tekrar heal atamıyorsa shaman napsın...
Dönüp az hp li düşmanlarına chain atarken bi yanesi bile bişi yapamıyorsa shaman napsın..
Öyle bir anlatmışsın ki sanki shamanın düşmanları birer moron birer gerizekalı gibi etrafta dolanan ilk çağ insanları mübarek..
Hiç birşey yapmıyoprlar shamanın gelip kendileri kesmesini bekleyen yada klavyeleri çalışmayan tipler gibi lanse etmişsin..
Haklı çıkmak yada savunduğu şeyi haklı çıkarmak için karşı bu tür abartılara gitmek tartışmanın bir sonuca ulaşmasını engellemekten başka bir işe yaramaz..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zlorwf, 11 Ağustos 2005 12:01 tarihinde demiş ki:
Elinden fireblasti alın, earthshock verin.

es yi alın silence yada cs verin ozaman fireball atamıyoruz diye gelirsiniz buraya

yani sonu gelmez bu tartışmanın illaki shaman atacak bi laf bulursunuz..

Zaten shamann interrupt edebileceginiz bir büyüsü yok bi kere heal ı bozarsınız ardından gene basar 2sn sonra
Ozaman o muthiş es nin ne kadar işe yarayıp yaramadıgını anlarsın belki
:)
[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor

[Bu mesaj CapriceXante tarafından 11 Ağustos 2005 12:11 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj CapriceXante tarafından 11 Ağustos 2005 12:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

1.si ben 6 saniyelik bi olayi anlattim sana. 2.si ben arcane based fire mage`im mesela benim flamethrowinge harcicak talentim yok. 3.su ona veren cok az kisi gordum su ana kadar. 4.su fireball 600 dmg fireblast 400 dmg eder sana 1k dmg. 5.si fire resistance veren itemlar o kadar fazlaki. ben artik pvp ve duellerde firemage olmama ramen frostbolt kullanmak zorunda kaliyorum. bi gel gor bak kac vuruyor fireball. bugun bi paladin vardi. duel yaptik. 4 fireball 1 pyro 2 fireblasti resist etti yada bunlarin toplamindan 500 dmg falan aldi. adamin her iteminda fire resist vardi. bide 4 lvl yuksekti tabi lvl 60 ti :)yani ole 41 yard falan diye bir sey yok. 41 yard neki. ghostwolf 2 sn de yaninda biter.[ki 35 yard default fireblast 20 yard]sonra sen fireball aticam derken ceker earthshoku aptal olur insan :) ha diyelim 41 yard oldu. diyelim sheep`li su an adam. adam 41 yarddan buyuleri yemek yerine. 2 adim cekilip mage`in buyulerini inaktif edip kontra ataga gecmez mi. insan beyninin pvp`de ne yapicagi bulunmaz. yok o sheep yapmiyosa bodoz. bu kacarken frostshock atmiyosa shaman orensin falan.[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.

-Yorum yok ben bilegime guveniyorum. Tek rakibim shaman+priest onlara ileriki gunlerde bakicaz.

Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu adamda durmadan senin yanında bitiyor alla allah.Neden bana böyle sıcak huylu hemen yanına çağıran mageler gelmiyor anlamadım :)[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CapriceXante, 11 Ağustos 2005 12:08 tarihinde demiş ki:
Adam bas bas bgırıyor 4 tane mob var karşıda ES ES ES ES diye beni azarlıyor nie bozmuyorsun spelleri diye

Senin müttefiklerin 1 kere interrupt olduktan sonra shamana silence atmıyorsa yada 6 sn içerisinden tekrar heal atamıyorsa shaman napsın...
Dönüp az hp li düşmanlarına chain atarken bi yanesi bile bişi yapamıyorsa shaman napsın..
Öyle bir anlatmışsın ki sanki shamanın düşmanları birer moron birer gerizekalı gibi etrafta dolanan ilk çağ insanları mübarek..
Hiç birşey yapmıyoprlar shamanın gelip kendileri kesmesini bekleyen yada klavyeleri çalışmayan tipler gibi lanse etmişsin..
Haklı çıkmak yada savunduğu şeyi haklı çıkarmak için karşı bu tür abartılara gitmek tartışmanın bir sonuca ulaşmasını engellemekten başka bir işe yaramaz..

evet senin paladin de sanki instacast heal atan, herkesin üzerine 10 sn'de bir purgelenemeyen shield koyan, düşmanları 10 sn'de bir 6sn'lik stunla durduran, kendi sürekli shieldde gezip arasıra shieldden çıkan bir paladin. benim anlattığım şaman ise gerçek, grup süre hazırlıklı bir grup bile olsa şamanı durdurmak için yapılabilecek fazla birşey yok. silence biter devam eder adam işine..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Darklight1903, 11 Ağustos 2005 12:23 tarihinde demiş ki:
1.si ben 6 saniyelik bi olayi anlattim sana. 2.si ben arcane based fire mage`im mesela benim flamethrowinge harcicak talentim yok. 3.su ona veren cok az kisi gordum su ana kadar. 4.su fireball 600 dmg fireblast 400 dmg eder sana 1k dmg. 5.si fire resistance veren itemlar o kadar fazlaki. ben artik pvp ve duellerde firemage olmama ramen frostbolt kullanmak zorunda kaliyorum. bi gel gor bak kac vuruyor fireball. bugun bi paladin vardi. duel yaptik. 4 fireball 1 pyro 2 fireblasti resist etti yada bunlarin toplamindan 500 dmg falan aldi. adamin her iteminda fire resist vardi. bide 4 lvl yuksekti tabi lvl 60 ti :)yani ole 41 yard falan diye bir sey yok. 41 yard neki. ghostwolf 2 sn de yaninda biter.[ki 35 yard default fireblast 20 yard]sonra sen fireball aticam derken ceker earthshoku aptal olur insan :) ha diyelim 41 yard oldu. diyelim sheep`li su an adam. adam 41 yarddan buyuleri yemek yerine. 2 adim cekilip mage`in buyulerini inaktif edip kontra ataga gecmez mi. insan beyninin pvp`de ne yapicagi bulunmaz. yok o sheep yapmiyosa bodoz. bu kacarken frostshock atmiyosa shaman orensin falan.

Daha oncede demiştim demekki ozaman bir shamanla kapışırken shamana göre bir taktik belirlemen gerekiyor degilmi?
Mesela sen priest la yada warrla kapışırken aynı şekildemi açılış yapıyorsun yada kombo çekiyorsun illaki farklıdır benimde demek istedigim olay tam bu noktada işte..
Birisi geliyor shamanı kesemiyor diye "shaman nerf" deme hakkı yok..
Dün bi warr beni reskille bağladı 4 kere kesi bende eşşek inadı yaptım sürekli ugraştım e şimdi ben kalkıp "warr nerf" dersem bu ne kadar tutarlı bir istek yada ne kadar yerli bir haykırış olabilir ki ?
Çünkü benim yetenegim itemlarım neki yani benmi baz alınacam warr vs shamanda ... tabiki hayır... e o yüzden benimde kalkıp "warr nerf" gibi şeyler söylemeye hakkım yok olsa bile geçerliliği yok..
Demek istedigim bu işte yani 5 kişi bi classı kesemiyor diye şikayet ediyor ama başka biride shamanı eziyor hatta belki başka 10 kişide olabilir bu rakam kim bilir..

Daha geçen gün Kargath ta bi mage duel attı yarı hp sini bile götüremedim baya sağlam critli bi şekilde cayır cayır yaktı :)
30sn sonra bi priest duel attı mage e mage onun yarı hp sini götüremedi..
Yani herkesin herkese karşı oynayışı değişir herkesin bi mantıgı vardır bide bunun içine karşı tarafın itemlarını fln da eklersen çok farklı sonuçlar çıkabilir ortaya..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 Ağustos 2005 13:40 tarihinde demiş ki:
said:
CapriceXante, 11 Ağustos 2005 12:08 tarihinde demiş ki:

Haklı çıkmak yada savunduğu şeyi haklı çıkarmak için karşı bu tür abartılara gitmek tartışmanın bir sonuca ulaşmasını engellemekten başka bir işe yaramaz..

evet senin paladin de sanki instacast heal atan, herkesin üzerine 10 sn'de bir purgelenemeyen shield koyan, düşmanları 10 sn'de bir 6sn'lik stunla durduran, kendi sürekli shieldde gezip arasıra shieldden çıkan bir paladin. benim anlattığım şaman ise gerçek, grup süre hazırlıklı bir grup bile olsa şamanı durdurmak için yapılabilecek fazla birşey yok. silence biter devam eder adam işine..

Grup pvp sini işin içine katmışsın haklısın ama keşke Alterac Valley de horde olarak biraz oynasan..
3 tane paladin ön saflardan hordelara dalar.. yapabildikleri kadar ölmemeye çalışırlar..ölmeye yakın shield açarlar..
Bu gayet normal bir olay ama şu varki 3 tane paladine focuslayan hordelar arkalardan bi bombalayan mage leri ve aramıza dalıp fearı basan priestleri unuturlar bizimkiler :)
Paladinin attackları üstüne çekmekteki başarısı sayensinde ve Ally baseleri ve gy lerinin daha avantajlı olması sayesinde horde ların alteracta allylardan daha fazla kasması gerekiyor[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

warsong gulch = shaman

alterac valley = mage.
bakalim bu yeni gelen battleground nasi olcak[signature][hline]Nanette the danette. Burning legion.

Sosyal ağlarda paylaş

Biraz bf tarzı olcak sanırım.15 kişi ile oynancak ve bölgedeki kaynakları toplayıp elinde tutmaya dayancak.Yalnız içinden bir ses burdada biz shamanlar biraz imba olcaz diyor.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...