Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

priest hordede dispeller dir. baronda/gehende/sulfurasda priest = dispellerdir. paladinimiz yokki shield hearthlasi... yani,, sey,, paladinimiz yokki cleanselesin? :p

durum boyle olunca adamlar bizden cok daha az zaman harciyo heallamaya.

ona ragmen geciyorlar bizi cunku mana regen talentleri var + heallari inanilmaz guzellestiren bissuru talentleri var + mana poollari bizden coook daha genis.

her denilene atlamayalim :P fire resistim 50-60 kaliyo +heal alacam diye.[signature][hline]faşist paticik grubu:

area masters ftw!
Sosyal ağlarda paylaş

Varya ciddiyim sırf ağlamayın diye eğer başka bir lvl60 karakter vercek olsalar shamanımı anında silerdim.ciddiyim açtığıma pişman oldum şimdi keşke warlock veya priest açsaydım diyorum.Adımız çıkmış bir kere mahvolduk :([signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

pff mesaj yazmistim gitmemis mi nolmus

neyse isin ozeti su ugrasip arayacagim shaman o kadar guclu degil diyenlerin mesajini ama useniyorum

milletin isine geldiginde shaman guclu hic ezdirmiyorlar classlarini

mage geldi soyle yendim
warrior geldi boyle yendim deniliyor

ama shaman guclu diye baska biri ciktiginda ortaya direk ohoo ne guclusu ya sunu yapamiyoruz mana cabuk bitiyor mage sunu yapiyor bunu yapiyor

bone sende bir 60 ol ondan sonra derin ve uzun yorumlarini yap lutfen
komik komik seyler yaziyorsun yok pyrolari salla falan

1dk cooldown var nereye pyro saydiriyorsun lol
sanki herkes fire mage herkeste pom var[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

"mana poollari bizden coook daha genis."

buna birkaç organımdan birden talep geldi "ben gülmek istiyorum" müsaadenle diye, hepsine birden izin verdim.. :lol: geçseydiniz abi priestlerin mana poolunu, nasılsa onlar da kalkan+mail takılıyor, 2h axe ile 2k koyuyorlar, 1200 critleyen şok atıyorlar..

earthfury giyen şamanların mana zaten 6500 filan, elements giyenlerde bile deli gibi mana var. mananız bitiyorsa bu her haltı yapabildiğiniz içindir, ben de manamı hem dmg'ye hem heale hem bilmemneye çevirebilsem benim de biter. keşke ben de her işi yapabilsem de mana bitse öyle ama bir işe yarasa..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

nerf ae+nova+coc dimi :)
hatta blink cs iceblock[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

ben mage olarak druid disinda hic bir classtan cok yakindigimi hatirlamiyorum

ama shamanin bazi ozellikleri fazlasiyla dengesiz olabiliyor onu yazdim sadece

zaten ya mage olurum ya rogue benim mmorpglerde tarzim budur gidipte mage uber diye mage olmadim[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Sosyal ağlarda paylaş

shaman i fire mage shadow priest ve rogue oldurebilir..yok ben olduremiyorum nerf shaman plz demek yerine neden bole diyolar onu bi arastırın bence..siz degil misiniz tas kagıt makas sistemi var wow da diyen?oyunda biri ilk daldıgında karsındaki kisiden item olarak bariz kotu degilse olduremiyo mu kac tane charge Ms hamstring vs ile shaman olduren ally warrior gordum shaman in amacı nedir diye bi faq yapmak lazım aslında shaman dediginiz olay bilindigi uzere 1vs1 class ıdır ne kadar cok kisi varsa shaman ın gucu azalır buna ragmen ally da ki paladin grup karakteridir savas ne kadar buyuk olursa paladin in gucu artar..bunu birileri anlayana kadar yazacam sıkılmadan :)
Sosyal ağlarda paylaş

"bone sende bir 60 ol ondan sonra derin ve uzun yorumlarini yap lutfen
komik komik seyler yaziyorsun yok pyrolari salla falan "
valla popeye öyle diyorsun da,
lvl 60 olanlar çok daha komik konuşuyor.
yok paladinler ally'da shamanların karşılığı, eşit olmalı ffelan filan[signature][hline]Beş Hececiler

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 Ağustos 2005 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-bir bilmecem var çocuklar
-haydi sor sor
-alliance çok pis kıllanır
-acaba nedir nedir
-nerf diyince akla
-tamam şimdi buldum
-her an onun adı gelir
-shaman shaman shaman

İşte buu Len Mr Spark Süpersin olm.. bu ne ? WTF ? :D[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bi de nerf nerf nerf diyorsunuz da, neyi nerfliycekler onu söylemiyorsunuz?

E ben sana söyleyeyim.
Shocklara birşeyler yapılmalı. Zaten bütün olay shocklarda bitiyor. Totemlere falan lafım yok. Mail giymesine,kalkan kullanmasına,silah kullanmasına da bişey demiyorum hadi. Ama o shocklar çok abartı. Adam bir shock atıyor,instan cast. 6 saniye cooldown. Bu shock nemenem birşeyse hem 500-600 hasar veriyor,hem spell interrupt ediyor(bak sen!).Interrupt etmekle kalmayip 2 saniye büyü yapmayı engelliyor. Hangi classda böyle hayvani bir nuke var?
Bunun ya cooldownı baya bir uzatılmalı yada verdiği hasar azaltılmalı. Veya spell interrupt özelliği kaldırılmalı.[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

Ay hala birileri 1200 critliyen shock lardan bahsediyor...
Sanki elimize vermişler bi Colt45 patır patır crit sıkıyoruz ...
Bu kadarda abartma Sam kardeşim ya :)
Colt45 degil bu earth shock :D

Earth shocku nerflesinler dogru zaten 38 çeşit dmg büyüsü var ya es yi 10sn cd yapsınlar fs yi 20sn yapsınlar wf yi %10 a çeksinler sonra gelenler gülsün aha elinde zopalı inek geliyor diye :D[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

fireblas,coc,arcane exp(talentla) bunlar mage insatntları.shamana göre daha fazla görüldüğü gibi.
ama lightning shield in her türlü vurmasına bende kılım.nerflenecekse ona birşey yapsınlar.

alıntı yapma tuşunu göremiyorum şu an lafım Deacon a

[Bu mesaj EarS tarafından 10 Ağustos 2005 21:25 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Rank 1 earthshock'un bile spell interrupt edebilmesi kadar büyük saçmalık yok bir kere. Önce bunun düzelmesi lazım. Rank 1'in lvl 60 adamı nasıl interrupt ettiğine akıl sır ermiyor. Resist olmalı.[signature][hline]ICQ#: 1957744 MSN Messenger: [email protected]ek$i:topluignebasi
WoW:Narcosis[Burning Legion] | Shab[Warsong] | Prion[Skullcrusher]
Sosyal ağlarda paylaş

Qui.. kimin hakkında soyluyorsun ? dikkat et shaman bu.. herşey beklenir.. Hıncımı alamıyorum ben bu shaman dan Ya :D[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

fireblas,coc,arcane exp(talentla) bunlar mage insatntları.shamana göre daha fazla görüldüğü gibi.
ama lightning shield in her türlü vurmasına bende kılım.nerflenecekse ona birşey yapsınlar.

alıntı yapma tuşunu göremiyorum şu an lafım Deacon a

bak talent la diyosun iae ...o zaman bende diyorum ki , benim fireblast interrupt etsin? ben ayrıca bi büyü cast etmiyim , ayrıca mana harcamayım interrupt için ?[signature][hline]Furytear LvL 3* Undead Mage | Burning Legion
Sosyal ağlarda paylaş

@Ears

MageFire Blast (Rank 7)
340 Mana 20 yd range
Instant cast 8 sec cooldown
Blasts the enemy for 431 to 509 Fire damage.

ShamanEarth Shock (Rank 7)
450 Mana 20 yd range
Instant cast 6 sec cooldown
Instantly shocks the target with concussive force, causing 517 to 545 Nature damage. It also interrupts spellcasting and prevents any spell in that school from being cast for 2 sec. Causes a high amount of threat.
[signature][hline]"I studied silence to learn the music. I joined the sinful to regain innocence"

Kerforn/Night Elf Druid (Nizam-ı Cedid)
Burning Legion

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...