Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

said:
CapriceXante, 11 Ağustos 2005 13:47 tarihinde demiş ki:
Grup pvp sini işin içine katmışsın haklısın ama keşke Alterac Valley de horde olarak biraz oynasan..
3 tane paladin ön saflardan hordelara dalar.. yapabildikleri kadar ölmemeye çalışırlar..ölmeye yakın shield açarlar..
Bu gayet normal bir olay ama şu varki 3 tane paladine focuslayan hordelar arkalardan bi bombalayan mage leri ve aramıza dalıp fearı basan priestleri unuturlar bizimkiler :)
Paladinin attackları üstüne çekmekteki başarısı sayensinde ve Ally baseleri ve gy lerinin daha avantajlı olması sayesinde horde ların alteracta allylardan daha fazla kasması gerekiyor

valla bizim sunucunun hordeları 10 dk'de WSG oyunu bile kazanamazlarsa /afk out yapıp başka oyuna dalan insanlar. ne de olsa biz bir saat kuyruk bekliyoruz onlar 10sn filan bekliyor. son bir ayda iki tane AV maçı yapıldı, onlarda da horde ilk 1-2 saatte bizi kendi üssümüze kapattı, sonra bizim üssü 3-4 saat ele geçiremeyince oyundan çıktıkları için biz kazandık. bir daha da AV maçı yapmıyorlar kaç kere teklif ettiğimiz halde. unstoppable force filan hayal bizim sunucuda yani..

paladine focuslama o zaman kardeşim. ne yapacak adam ne dmg verebilecek ki zaten? windfury mi çakacak mage'e? zaten 'focuslarsan' (ki odaklamak demek, 3-5 kişinin saldırması odaklanma olmaz 40 kişi varken) paladin shield açamadan ölür. 6000hp'li epic zırhlı warriorlar bile düzgün focuslanınca 3-4sn filan yaşıyor AV'de..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ssj4songoku, 11 Ağustos 2005 14:21 tarihinde demiş ki:
Biraz bf tarzı olcak sanırım.15 kişi ile oynancak ve bölgedeki kaynakları toplayıp elinde tutmaya dayancak.Yalnız içinden bir ses burdada biz shamanlar biraz imba olcaz diyor.

kesin ghost wolf ile kaynaklar sobelenip earthbind ile alliance kamplumbağaya çevrilir, paladin de amele gibi koşar oraya buraya yetişeceğim diye, mana costlu mountu 10sn'de bir çağırması gerekir ki mana bitsin. ben öyle bir izlenim edindim sneak preview'dan..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim serverda AV dede aynı sorun var.Araya bir paladin girdiğin de bir kısım focuslamayı deniyor fakat millet organize olmadığından havada kalıyor.Oysa adam gibi focus yapsalar yatıcak hemen.

Bende onu düşünüyordum Sam.Sizinkiler belirli noktalara varana kadar oyun biter :)
[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper

[Bu mesaj ssj4songoku tarafından 11 Ağustos 2005 14:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şey warrior içinde geçerli öndeki warriora dalanlar neden ölmüyor bu adam diye düşüne dursun arkadan priestler hihihih diye güler :) Yani natla o warriora dalarsan eninde sonunda piyango sana da patlar.
Açıkcası WGde warrior görünce hiç muhatap olmuyorum hele de 1vs1 durumu varken. Benim işim caster ve roguelar ile.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

Yok valla bizimki daha salak :) Yani sen gene teamine yap ölsende veya adam uzaklaşsada buff devam ediyor bizimki amaçsız bir buff yani sen öldün mü veya daha güzeli aranız 30 yardı geçtimi biri ile hooop yok oluyor buff o kişiden yani güya team buffı ama bir işe yaramıyor instance dışında. Hatta orda bile çok dikkatli olup arayı açmamak lazım team ile.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

benim bugune kadar gördüğüm wg larda alliance tunnel girişini kontrol eden oyunu herzaman kazandı.yanlız dikkatimi çeken bişi oldu,alliancelar hiç kendi tunellerinin içinden saga sola arcanemissile sallayanlara aldırmıyorlar.habire ortada yem görevi üstlenen warriorlara dalıyorlar[signature][hline]mart ayı süresince yoğun işlerimizden dolayı kapalıyız
Sosyal ağlarda paylaş

e abso paladin auraları da öyle.. :-p ki "paladin auraları dispellenemiyor totem gibi kırılamıyor ühühühü" diye ağlayan arkadaşlarımız da var.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

evet öyle, wc3 auraları gibi. ama sadece partindeki 5 kişiyi etkiliyor, öyle earthbind gibi 40 kişiyi birden değil..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

earthbind ile çakılmamışsa yerine.. :-)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

kedi kardeşim sen cidden oyuna dün başladın herhalde. ya da bu sabah 2-3 saat oynadın, henüz earthbind'ı bile görmemişsin gibi bir izlenim verdin bana..

totemler instacast, ne demek "şamanın koymaya vakti olmuşsa". bitirdin yani şu sözünle olayı. totem atılır atılmaz kırılsa bile etkisi 6sn sürüyor. bunu da earthbind kullanmış ya da üzerinde kullanılmış herkes bilir diye düşünüyorum, bilmeyenler için de yazdım birkaç kere buralarda..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Valla Samin PvPyi hakkıyla yaptığına şahidim yani EU serverlarında kaç Paladin sıralamaya giriyor bilmiyorum ama Sam bizim serverda sıralamadaki 2 Paladiden biri. 1 yazacaktım ama o full epic setli piskopattan emin olamadım.
Sam abe benide uber teame alacan dimi bak negzel yazdım hakkında hehe[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Sosyal ağlarda paylaş

O işin dalgası zaten, yoksa cidden düşmanınız olan bir class'ı süper öğreniyorsunuz.

Warrior'la bi ara mage'lerle duel yapıp duruyordum. Sonra mage açmıştım bi ara level 28 mi ne olmuştu. Warrior'lar yanıma yaklaşamıyordu genelde. :D[signature][hline]Icq: 50896214 / Msn & E-Mail: [email protected]
Gloria | Level 38 | Orc Warrior | Burning Legion | Grimsoul Legion
Sosyal ağlarda paylaş

caprice.nerflenmeniz gerektiğini kabullenememeni anlamıorum.bize fireblast la fireball verin size shock verelim.bu nasıl bi anlayıştır,bizde fireblast fireball olunca bişeymi oluyo.dikiyosun bilmemne totemini fire immune.dier school spell e geçelim dioruz,aa bitmiş es nin cd.hop bi es oda gitti.dierine geçicem derken baktınki hp yerlerde.son bi vuruş ve yattara :D .dediğin çok saçma.shaman ın nerflenmesi lazım bu kadar basit.hepte zaten bi bahanesi var shamanın nerf konusu açıldımı.[signature][hline]Lorrotar-60 Human Mage-BL

Sosyal ağlarda paylaş

yok valla üşenmesem getir götür questlerini yapmaya şamanı yükseltecektim ama horde'da değil kimse. hem de sırf "şamanın yok 60" diyemesin kimse diye. gerçi 60 da yapsam "epicin yok konuşma" diyen züppeler çıkar buradan. bir de her ne kadar oynaması keyifli ve her şekilde über olsa da şaman loreunu beğenmiyorum, paladin loreuna da aşığım. paladine sayıyorum sövüyorum ama ben zaten ne olduğunu daha oyunu almadan önce 1,5 ay forumları okuyup öğrenmiştim. gene de inadına paladin açtım, rank 7 oldu şimdi, halen de keyifle devam ediyorum pekçok özelliğini yetersiz bulsam da..

lol abso dur hele pope'u aldırana kadar stygiana'dan bir araba azar işittik, yavaş yavaş. içten ele geçireceğiz elite takımı ehe

o epic setli paladin sıralamada benden düşük şu anda, (lifetime rankimiz aynı ama zaten sanırım) benden daha yüksek ranke sahip 2-3 paladin gördüm sadece. benimle aynı ranke sahip de 3-4 tane hatırlıyorum. rank 7 gerçi şu anda kaydadeğer birşey değil de en azından rank 10-11 hedefliyorum, sunucunun en yüksek rankli paladini rank 10'du. (şu anda 8 ya da 9'a düşmüş gerçi)[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...