Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nerf shamans dioruz ama

Blackfake

Öne çıkan mesajlar

Bi shaman karşı önce resto shamansa Ns sini harcatıp manasını iyice azaltmaya çalıştın mı hiç?
Yada ne bilim novalayıp yada sheepleyip 41 yarda çekilip başladınmı bombalamaya?
Daha sonra shamanın manası iyice azaldıktan sonra sheep yapıp kendi mana ve hp ni fulledikten sonra manasız kalan shamanı yedinmi hiç?
Ha bunları hiç denemiyor shaman gelince aha öldüm diyip önyargılı olarak oynarsan zaten kaybetmeye mahkumsun

Ha bide Hancer arkadaş yazına biraz daha özen gösterebilirsen belki anlaşılır yazılar yazabileceksin ki anlayıp cevap verebileyim dimi..
[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor

[Bu mesaj CapriceXante tarafından 10 Ağustos 2005 15:30 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır anlatamadın çünkü anlıyamıyorum.Eğer herşeyini harcayıp senin mana bitiyor üstüne shaman hala kendinde heal atcak mana bulabiliyorsa, git üstündeki bütün itemları değiştir bence.Shaman'a mana yetiştiremeyen ilk mage seni duydum.[signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

@ wissy 60 ı geçtim level 40 shaman yapıp pvp yaptınmı?

shaman vs mage tartışmasına ek olarak şöyle söyleyeyim.eğer mage süper oynamazsa yetenekli bir shaman mage in manasını bitirir :)[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 10 Ağustos 2005 15:38 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Al benden de o kadar Songoku..
Ya Ozi kusura bakma dostum yanlış anlama herhangi bir laf atma yada ne bilim s.dik yarıştırma gibi anlama alınma ama eğer sen senin manan bitiyor ve shamanın manası kalıyorsa bunun 2 açıklaması olabilir..

1- Shamanın gear senin gear dan daha iyidir..
2- Shaman'a karşı yanlış bir taktik uyguluyorsundur..

Lütfen yanlış anlama ama demek istediğim eğer sen shamanı mage olarak kesemiyorsan Shaman Nerf diyip Shaman Overpowered Shaman Uber gibi şeyler söylemen ne kadar geçerli olur sence?
Mesela ben de en çok priest ve rogue larda zorlanıyorum..
Hele hele gearı benden iyi olan bi rogue beni dilimliyor bazen stun lock a yakın ölüyorum..

Ama hiç bir yerde Rogue Overpower Nerf Priest demiyorum..

Burası Sphere NbL değilki kafalarına göre paradarbe getirdiler diye bagıralım .. yanlışmıyım?

Demek istediğim şey shaman nerf diyen arkadaşlar lütfen biraz araştırma yapın bi shaman arkadaş bulun saatlerce duelleşin onların zayıf yanlarını araştırın taktikler deneyin uğraşın kafa yorun..

Ben öyle yapıyorum rogue lardan nefret ediyorum bu yüzden itemleri benimle eşit olan bi rogue arkadaşla defalarca duelleşiyorum sürekli nasıl daha çok dmg verebilirim yada nasıl şu attackından kurtulabilirim nasıl kontrol sağlarım diye uğraşıyorum

Oyunun bu yanı zevkli değilmi sence?
Deli gibi bütün gün item kasıp hk kasmak pekte eğlenceli değil çünkü..
Mesela şuan rogue lara karşı Frost shock atıp yanına girip 2sn stun vurup yere nova totem atıp geriye çekilirken eb totemle bi fs daha atmaya çalışıyorum combat süresini min. çekmek için
Ha bu taktik işe yarıyormu tam olarak bilmiyorum ama deniyorum işte uğraşıyorum..

Umarım demek istediğimi anlatabilmişimdir ..
Bunu "yapamıyorsan oynama" gibi bir bir tavır olarak algılama lütfen ..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

neyse ben ezik mageyim .. shaman ı yenmek zaten cok kolay ben biraz cs ozurluyum ha mannamda yetmiyor.. kahretsinki tüm itemlerim hala green.. 41 yarda totemlerden sonra yürümek bi kaç ayımı alıyor.. karşımıza noob lvl 60 shaman cıkmadıki çatır çatır yiyelim tüh.. yazık bana..[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Eternal, 06 Temmuz 2005 10:23 tarihinde demiş ki:
bak ben bi fire mage ezdim adamın hayalleri kurudu.
Sosyal ağlarda paylaş

"`Warrior oynamasi kolay.` diyen arkadas daha WOW bolumune mesaj atmasin."
warrior da zamanında "overpowered" idi.
onu bunu kesiyordu.
sonra ne oldu? gittiler nerflediler.
peki şimdi ne? warrior oynaması en zor klasslardan biri oldu.
e sence güzel birşey mi?
bence değil.
sürekli missleyen, aşırı item-dependent bir class kullanmak çok bayıyor.
mage ve priest bu warriorların yanında overpowered oluyor.

arcanite reaper geldi, şimdi tüm warriorlar onu kullanıyormuş[signature][hline]Beş Hececiler
Sosyal ağlarda paylaş

Ya Ozi kardeşim işte onu diyorum ...
Senin eline Wand denen birşey var degilmi ?
Cd'si manası casti olmayan birşey degilmi?

Peki hiç wandla totemi kırmayı denedinmi?
Yada blinkle EB totemin etki alanından çıkmayı denedinmi?

Biraz öncede ondan bahsettim işte sen daha Eb totemden kaçamıyorum diyorsun..
Demekki shamanlara karşı stilini taktigini değiştirmen gerekiyor..[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

valla ozi o kadar mage ile duel yaptım.earthbind atıp yavaşlattığım bi mage hatırlamıyorum.manasını bitirecek kadar uzun ise sadece 1 kez savaştım.benim veya mage in manası bitmeden bitiyor savaşlar genelde.

shamanın hiçbir cc ve anti-stun avantajı olmadığından rogue tarafından çok pis dövülüyor.arada resist edersen ne ala.belki kazanabiliyorsun.

priestlere karşı bir tüyo.tremor totem in fear ı bozduğunu bilmeyen priestlerin sayısı fazla olduğundan fear atan priest in yüzündeki mutlu ifadeyi earth shock yardımıyla interrupt edebilirsiniz :)

@ bone: hangi çağda yaşıyosun abi sen warriorlar buff bilem yedi :) ayrıca o nerf yiyen paladindi ve arcanite reaper release in başından beri var .tabi sen level 60 olamadığın için arcanite reaper tadamadın ama :P[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back

[Bu mesaj Sparkcaster tarafından 10 Ağustos 2005 15:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

evet wand ile yoketsem bile 6 sn fln sürüyor hala etkisi blink yapınca shock.. şimdi mana shiled açsan ayrı dert mana pot mu içim heal pot mu içim ? varsayalım cd lerim de var (ice block ice barrier) tamam shaman ında cd leri olabilir ama iyi bir shaman seni kaçırmaz iyi bir magede oradan kaçmayı bilir.. cok sheep yapıp kaçtım fakat bazı pvp lrimde enteresan şekilde yeniliyorum.. bazısında ise kazanıyorum shamanlara ayrı bi gıcıgım var lowbie shaman gorsem bile dayanamıyorum :D[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Sosyal ağlarda paylaş

Tremor güyya fear efeklerini kaldırıyor ama bazen yalan oluyor oda :)
Sanki 1.5-2 sn gibi bir delay le remove fear yapıyor gibi..
Bi kaç kere başıma gelmişti ayamın dibinde tremor var ve canım totem fearı kaldırana kadar neredeyse tremorun rangeinden çıkıyordum :)
eğer totemleriniz böyle çıkarsa derhal bakıma götürün Thunder Bluff'da tanıdıgım çok iyi bi totem tamircisi var :D
Garantisiz totem almayın :)[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

evet tremor ve grounding in öyle bi handikapı var.paladinin moving totem leri gibi sizinle gelmedikleri için :) savaş heyecanıyla range dışına çıkıyorsunuz.[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back
Sosyal ağlarda paylaş

Al bendende o kadar Ozi :)
Hele hele toplu kombatlarda o mageler arkadan sırıta sırıta yağdırıyorlar ya bende ona gıcıgım :) karşı dağdan atıyo bide utanmadan :D

Yukardaki yazıların bazılarında bole bole yapamıyorsan hiç oynama fln demişlerdi biri aklıma geldi..
Bi ara bir arkadaş warr sana şarjıyo stun çakıyor ve thunder clap çakıyorsa hiç pvp yapma sen demişti 15dk şoka girmiştim yüzümde gözümde seyirmeler başlamıştı naassı yani demekten :)
Ama sonra aslıo ortaya çıktı megerse bi makro varmış adamın klavyesini bozuyormuş tuşlara basmasını engelliyormuşsun :D[signature][hline].:[ Lady Caprice Xante ]:. The Sole Survivor
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse zaten uzun zamandır alterec veya raid peşinde koşmuyor.. gordugum tek horde artık instanxce girişindekiler.. buildim instance için suan 7600 mana var (buffla) setimi tamamlayınca 9000 olmasını hhesaplıyorum. mc - onxia benim için önemli olan pvp yapacagım zaman fire olurum.. o zaman zaten shaman fln Nerf mage dedirtirim.. (sanırım :D)[signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Sosyal ağlarda paylaş

valla ozi full set tamamlamış bir shaman ne hale geliyor biliyormusun :) bence bilmiyorsun :) mesela earthshaker kullanan 5500 hp li 7k manalı bir şaman .nıha nıha nıhahaha

ayrıca şunu tecrübe ettim duel yaptığım warriorların nerdeyse tümü "charge etmessem ne anlamı kalır" hunterların % 90" tuzağa yakalanıp başlamazsan ne anlamı kalır " demişler ve totem çaktırmamışlardır bana[signature][hline]"Kaybetmek ölmektir.Binlerce savaştan galip çıkabilirsin ama sadece bir savaşta mağlup olursun"
Zaknafein Do'Urden
Fflar strikes back
Sosyal ağlarda paylaş

len mr spark demin geik yapıodunuz ayy ezik mage sha man kesemio muhabeti çeviriodunuz şimdide mageye bak shaman kesecek diosunuz... horde deilmisiniz işte :D Banane !! Shaman NERF !!![signature][hline]Burning Legion - LvL 60 - Human - Mage - Mayweda

Guild - Yoktur

Sosyal ağlarda paylaş

Valla işten vakit bulsam bende earthshaker kascam.En son rank 7 de kalmıştım ama işte bırak oynamayı parayı yatırcak vakit bulamıyom :([signature][hline]"Sword is a weapon. Swordmanship is learning how to kill. No matter what ideals you claim how you call it, that is the only truth" Hiko Seijuro

Mirekis lvl60 Orc Shaman -Frostwhisper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...