Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warsong Gulch ve Alliance'in kaderi...

Disappear

Öne çıkan mesajlar

Bana birisi Paladinin nasıl SoC ile 2.9k ( Cloth a değil Leather a %24 armor reduce e) vurduğunu anlatabilir mi ? Onun için şamanlara laf etmeyelim. Bende allianceyim allahtan horde değildim. Rogue halimle 21 dakika bir Paladin ile duel yaptım. Daha ölüyo demeyin. Ölmeyecek itemlar toplayın.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

ahahaha malibu sana piyango vurmuş açıklama bu. Bir keresinde bir druide yapmıştım 2k smg koyup dueli bitirmiştim druid ne olduğunu şaşırmıştı.

O olay için ilk olarak bir tane normal cirtical koyup vengance açılması gerekiyor sonraki atakta SoC ve fiziksel dmg critleyip max dmg larını vurursa çok yüksek bir sayı ortaya çıkar. 2.9k dmg koyması için elindeki silahın da süper olması gerekiyor.

ama dedim yaa resmen 40 yılda bir oalcak bir şeye tanıklık etmişsin :D[signature][hline]NO PAIN NO GAIN ® ©
Sandrue
human paladin (Burning Legion)
oxxx[==============>

[Bu mesaj Jaan tarafından 21 Temmuz 2005 06:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 21 Temmuz 2005 04:35 tarihinde demiş ki:
1100 crit ne demek yahu? olmasın zaten 1100 critli nuke'ü mail+kalkan giyen adamın. mage mi bu? bana earth shock atmayan şaman esas manasını boşa kullanmış olacaktır, ben de başkalarını healliyorum rakiplere dmg veren. adam atıyor şoku hem beni devredışı bırakıyor hem de öldürüyor. earth shock gibi oyunun en iyi interrupt'ına israf demek komik olur..

Sam yoda gibi adamsin tapınmak lazim sana :>
1100 icin 21 Puan verip kiritik dmg ini % 100 e cikarmasi lazim ve kritik vurmasi lazim bak spell ile kritik mele degil o kismi kapamadim 10 shockda belki bi kere crit takicak olay mage in blast i gibi zaten shock un normal kritigin 750-800 civari vuruyor
Şimdi mantiki düşünelim shock a basti hadi critledi diyelim cakdi sana 1k sen holy light a bastin 1300 healledin adamin 5.5k manasi olsun (ortalama diyelim ) totem atmasin sana shock kendine heal atsin kac kere yapabilir bunu 1 e bir de kim karlı cikar
Ctf de av de ona bakarsan mage gelsin counter spell i bassin sana kendinden geç 8 sny
Oyunun en iyi interrupt u sayilır evek.

said:

mage kadar dmg/mana verimine mi sahip olmayı bekliyordunuz? mageler niye mage açsın o zaman? mail+kalkan giyin heallenin bir de 2000dmg nuke atın, başka var mıydı? şu andaki halinde bile fazlasıyla efektif nukeleriniz, sizin healleyebileceğinizden çok daha fazla dmg verebilecek rogue'u oyun dışında bırakabilmek gibi bir lüksünüz var, bizde heal dışında seçenek yok..

Zaten mage kadar Dmg/mana verimine sahip degil shaman
2k nüke başarılı olmazsa manasal yönden zarara sokar.
Yahu Rogue sana ne yapabilir hadi biz oyun dışı birakdik rogue ile kapişıyorsun diyelim
100 hp kaldi sende hammer of justice + bandaj justine hemen 1 sny peşine prot a bastin bi daha bandaj bastin 3.5k heal yaptin mana harcamadan adami 14 saniye sana karşi etkisiz yaptin ve o süre zarfinda spirittten gelen manayi ve balon açma sansini saymiyorum.
AL bak ne güzel seçenek varmiş nasıl heal dışında seçenegimiz yok :p

Evet prot ve balon recently bandageyi kaldiriyor acikken istedigin kadar bandaj basarsin :>

said:
şamanlar düşmanı hem yavaşlatabilme hem de kendileri hızlanabilme seçeneğine sahip. alliance'a karşılık sınıf diye konan paladin ise oyunda ranged dmg'si olmadığı halde ne düşmanı yavaşlatabilen ne de kendini hızlandırabilen tek sınıf..

hal böyleyken alliance takımının kalitesi daha yüksek olsa dahi benzer sınıf dağılımıyla horde her zaman bir adım önde olacaktır..

Lakin söyle düşünmelisin Alliance de shaman karşılık sınıf diye konan pala ctf de o yavaslatıyor kendini hizlandiriyior diye konmadi dimi rogueler hunterler mageler shamanlar druidler alayi bu lükse sahip
Söyle de bakarsan rogue de sap mage de sheep lock priest te fear druid entangle Hunter trap
Pala ?? Yok
Shaman?? Yok
.[signature][hline]Bana inek diyeni bi kaşık sütte boğarım.!
Al'Akir
Darkhoof
Elderone
Antuan

[Bu mesaj Regalya tarafından 21 Temmuz 2005 07:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Jaan, 21 Temmuz 2005 06:11 tarihinde demiş ki:
ahahaha malibu sana piyango vurmuş açıklama bu. Bir keresinde bir druide yapmıştım 2k smg koyup dueli bitirmiştim druid ne olduğunu şaşırmıştı.

O olay için ilk olarak bir tane normal cirtical koyup vengance açılması gerekiyor sonraki atakta SoC ve fiziksel dmg critleyip max dmg larını vurursa çok yüksek bir sayı ortaya çıkar. 2.9k dmg koyması için elindeki silahın da süper olması gerekiyor.

ama dedim yaa resmen 40 yılda bir oalcak bir şeye tanıklık etmişsin :D

5 duel 5 inde de aynı DMG ler şans demem ben buna.[signature][hline]Charles Rhadamantis

Nobody is perfect so I'm nobody.

Sosyal ağlarda paylaş

Hordelar cok daha başarılı organizasyon olarak BGde. Allianceda bu daha az oluyor. Dün gece bir druid vardı (birisi serverın en iyi horde druidi dedi) adam sinir etti. Kedi oluyor bayrakla durduramıyorsun. KEseyim diyorsun heali basıp, rootluyor aynen devam. Yani druidde ise bayrak olay bitti gibi birşey oluyor. Birde hordelar grup halinde saldırmasını iyi beceriyor bizim serverda. Bizde ise herkes kahramanlık peşinde.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

olayı sadece druidlere bağlamamak lazım.geçenlerde 2-0lık durumda girdim 'bg'ye benle birlikte biri daha girmişti.10vs10 oldu. karşıda 3 druid vardı.3-2 aldık ama tam anlamıyla takım oyunu oynamıştık.herkes kendine düşen görevi yapmıştı.8 kişi defans yapıp,2kişiyi bayrağı almaya gönderioduk.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence mantıklı olan 3 kişi defans 3 kişi orta alan geri kalanlar ile hurra diye bayrağa gitmeli ama bayrak taşıyıcının kim olacağı baştan belli olmalı onun tek amacı bayrak olmalı yani savaşmak değil. Diğerlerinin ise amacı kesmekten ziyade yavaşlatma olmalı. Yani bayrak bir defa alındı mı, orta alandakilerde bayraklı guruba katılmalı.[signature][hline]Kalplerdeki Kaymak
Kızımız Duru
Yeni Yılınız kutlu olsun PATİ abilerim ablalarım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 20 Temmuz 2005 04:26 tarihinde demiş ki:
aa pyotr sendin di mi?
vaay.
ben de yolda sürekli pyotr diye birini görüyorum, ve "ya bu kimdi ya, bir yerden tanıdık geliyor ama..." diyordum.
meğersem senmişsin. :)

Hehe görmemişim mesajı şimdi farkettim :)
Eet pyotr benim ama sonunun tr ile bitmesi tamamen kötü tesadüf =PPP
Birşey lazım olursa, muhabbet için falan oyunda ulaşabilirsiniz, altımın ismi ilyich, main pyotr :)[signature][hline]Yaşamın ALTIN kuralı: Altını Olan,Kuralı Koyar.
Pyotr .Infernal Affairs.
Punch the gnomes!
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar geçen gün arkadaşımlar konuşuyorduk.Bi hesap yaptık

Adamlar Shamanla 5 dakkada oyunu kazanıyolar aynı grup o gün veya toplam 100 kere kazansalar her kazandıkları oyundanda 1600 küsür extra bonus kazanıyolar (tam rakamı hatırlamıyorum) 160000 CP yapar biz ise bütün hafta savaşsak 160000 CP toplarız ki onların HK pointleride cabası

Bu adeltesizliktenbaşka birşey değildir Bayrağı alan Shaman uzuyo gidiyor.Hiç bir zevki kalmıyor BG nin Adamların çoğu General olmuş biz hala 1 rank atlamak için kıçımızı yırtıyoruz böylede olmaz ki...
Sosyal ağlarda paylaş

abi durdurun shaamnı ozaman druıd deilki bu.Bir rougeunuz yakınken sprint atıp yetişip stun çekebilir.eşşek gibi stunları var adamların,pala uzaktan stun atabılır mage ışınlanıp buz yapabılır ,hele hunterların petlerı dırek yakalar shamanı e ztn hunterda hızlı kosabılıyor 1 okluk işi var yavaşlatmak için vs vs vs..
En tehlıklesı druıdler kendımden bılıorum =).
dash+çita
ki druidler iki tarafta da var.[signature][hline]ExhaulteD, 31 Mayıs 2005 14:01 tarihinde demiş ki:
Kemalizm bir din ,Ataturk bir peygamber ,Anitkabir ise kabe degildir.
Delanoresse, 31 Mayıs 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
ex, o yuzden Ataturk'u ve dusuncelerini seviyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Vipercum, 25 Temmuz 2005 19:24 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar geçen gün arkadaşımlar konuşuyorduk.Bi hesap yaptık

Adamlar Shamanla 5 dakkada oyunu kazanıyolar aynı grup o gün veya toplam 100 kere kazansalar her kazandıkları oyundanda 1600 küsür extra bonus kazanıyolar (tam rakamı hatırlamıyorum) 160000 CP yapar biz ise bütün hafta savaşsak 160000 CP toplarız ki onların HK pointleride cabası

Bu adeltesizliktenbaşka birşey değildir Bayrağı alan Shaman uzuyo gidiyor.Hiç bir zevki kalmıyor BG nin Adamların çoğu General olmuş biz hala 1 rank atlamak için kıçımızı yırtıyoruz böylede olmaz ki...

Su anda 300k ya ulaşmiş arkadaş var daha dolu dolu kasacak 2 gün var oyuna girince ss atarim :>
Bu hafta High Warlord olucak dahda rankla işi kalmiyor zaten[signature][hline]Bana inek diyeni bi kaşık sütte boğarım.!
Al'Akir
Darkhoof
Elderone
Antuan
Sosyal ağlarda paylaş

allahaşkına

charge + mortal strike crit (rage varsa tabii, yoksa bile hemen oluşur dual shortcutuna basarsan) = 1700 damage ortalama. ki buna karşı yapabileceğin hiçbirşey yok, hamstringi basarsa arkasındanda pummel, mal gibi bakarsın adamın elindeki spinal reapere.

ki düzgün crit chance gear ı olan bir warrior bunu durmadan yapar (yapıyorum da diyorum :D). ayrıca talentlerle beraber gelen %5 criti unutmamak lazım.

eğer 21 talentle beraber gelen ve deli mana yiyen 1100 crite damage diyorsan, zaten diyecek birşeyim yok. 10k healthlı tanklar dururken sen 1100 crite bir şey diyorsan, sadece git biraz daha mc yap gear çıkar derim.[signature][hline]faşist paticik grubu:

area masters ftw!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...