Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warsong Gulch ve Alliance'in kaderi...

Disappear

Öne çıkan mesajlar

said:
Pha, 18 Temmuz 2005 16:13 tarihinde demiş ki:
Ya demiyim demiyim diyorum da adamı delirtiyorlar.
Hep alliance 1.ciymiş sıralamada, yalana gel eheh burdaki alyans arkadaşlarım da zaman zaman şahit olmuşlardır ben genelde 1.ciyim girdiğim WGlerde.E bundan doğalda bişey yok zaten oynadığım class çok müsait duruma.
Şu yukardaki yumurcak için yazdım kimse yanlış anlamasın eheh.

horde bab the kenk
sadece grup olark kazanıoruz kazanıncada çok pis kazanıoruz Dıhla(sonuncuyum ama genede koyim dedim)[signature][hline]Shippy
Sosyal ağlarda paylaş

Oynadığım server'da çok ilginç bişey gerçekleşti...

Girdiği her oyunu kazanan(elbette ki takımıyla, fakat kendisi herşeyin merkeziydi) Indokill adında bir mage, Warlord yaptığı karakterini bırakıp Alliance'a transfer oldu. Transfer olduğu guild oynadığım sunucunun tartışmasız en iyi guild'i.

Hernekadar makus talihimiz olan 3-0'lık skorları geride bırakamasakta artık daha çok oyun kazanıyoruz eskiye nazaran. Şahsen Warlord yaptığım bir karakteri hiçbirşeye değişmem ama belkide sıkılmıştır kazanmaktan adam :)

Sözün özü şu, bütün alliance arkadaşlara sesleniyorum :P ; Yenemiyorsanız satın alın arkadaşlar tek çare bu. Shaman'lara aylık haraç ödeyin, ödediğiniz miktar kadar az frostshock atsın, daha az totem bassın :P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 18 Temmuz 2005 02:25 tarihinde demiş ki:
Sam ben genel konuştum.
Bana sorucak olsanız ben BG ye Paladin almam.
paladin alıcagıma druid,hunter,mage bu class ları tercih ederim.
Ben Cleric oynamamak için Paladin açtım ben pvp de adam öldürücem demişsin.
Paladin terminatör degil abi yanlış karakteri açmısın warrior veya rogue açabilirsin veya iyisinden bi fire mage yaparsın.
Paladini okuyun frp de okuyun , warcraft III de oynayın , frozen throne da oynayın.Siz elinize baltayı alıp 2 kişi kesip /roar yapıcak karakter degilsiniz abi.Giyersin setini epic pvp de işaret fişegi rolunu oynarsın.Yanarsın ver allah ama sönmezsin.O sırada civarındaki arkadaşların temizler ortalıgı.Paladinin işi ayakta kalmak ama DPS için degil HEAL için.
Bunu idrak edemedi bu insan toplulugu.

"pvp'de adam öldürücem" demedim, sen yanlış anlamışsın doğrusu.. :) terminatör olmayı da beklemiyordum, oyunu almadan önce 1,5 ay forumlarını okudum, biliyordum açarken karakteri neyle karşılaşacağımı. ama o zamanlar paladin epic setlerinde tonla str filan vardı, ben başladıktan sonra cleansebot healbot setlerine stealth nerflediler..

paladin olarak benim ana amacım grup pvp'de grubumu hayatta tutmaktır ve buna göre oynuyorum. herkesi blessleyip hp'si düşenleri healliyorum mana kalmayana ya interrupt yiyene kadar. ama paladinin "ölmeme" olayı efsane tümüyle. bayrağı saklıyordum mezarlık arkasındaki çadırlarda, beni koruyan adam bişi söylemeden saldırıya gitmiş, mage tek başına geldi, nukeledi counterspelledi (shield dahil herşeyin 9sn cooldown'a girmesi=tek canlı paladin) öldürdü 10sn içerisinde. hele hele kalabalıklar birbirine girdiğinde paladinleri interruptlayan kesin birileri oluyor, şaman gibi hayvani interrupta sahip olan bir sınıf var bir de ilaveten..

grubu hayatta tutması için paladinin heal kullanabilmesi lazım, kullandırtmıyorlar. nature's swiftness gibi druidleri gerçekten ölmez hale getiren bir talent ne akla hizmetse şamanlara da konmuş. shield %25 kalmışken, ae basa basa gidiyorken durup da heal atmaya çalışmak sadece herkesin ölümüne neden olur, aklı selim sahibi her paladin mage'i öldürmeye çalışacaktır..

merak etmeyin, ben rolümüzü gayet iyi biliyorum ama pve'de gördüğünüz rakiplerle pvp'deki rakipler bir değil. 5sn cooldown'lı earth shock'un gücünü de görmeyen bilemez..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

Bdw

http://files.filefront.com/Imbadinsavi/;3945153;/fileinfo.html
Teh imbadin teh ölmeyedin vb
bizim serverden bi Zalgradis isimli paladin arkadaş 5 kere ard arda bandaj atan yaratık...

Buda aynı paladin arkadaşın aksiyonlari.

http://www.warcraftmovies.com/movieview.php?id=2872

Çekin izleyin gayet keyifli :>[signature][hline]Bana inek diyeni bi kaşık sütte boğarım.!
Al'Akir
Darkhoof
Elderone
Antuan

[Bu mesaj Regalya tarafından 19 Temmuz 2005 08:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ölmeyene cp veriyorlar mı bir onu söyleseniz..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
People suck, if I want to game I'll do it with/against circuit boards and lines of C++ that know how to RP, not people that don't know how to string a sentence together.
Sosyal ağlarda paylaş

tabii earthbind dikip flag taşınmasını sağlayanlar, frost shock'la carrier durduranlar, earth shock'la carrier'ı healleyenleri durduranlar birkaç katı cp alıyor, yanlış mıyım?[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
5sn cooldown'lı earth shock'un gücünü de görmeyen bilemez..

ben gordum dun :P

2 kere 1k crit yedim felegim sasti magele
zaten kus kadar canim var[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

Rahan, 04 Ocak 2005 19:36 tarihinde demiş ki:
ayrıca kimsenin sizi kolunuzdan tutup hristiyan yapabilme gibi bir ihtimali yok ki?? tarkan filmlerinde mi kaldınız naptınız siz anlamadım valla..
Sosyal ağlarda paylaş

1) paladine earth shock atan shaman, biraz mal bir shamandır. mananı ona harcayana öküz derim başka bir şey demem. ulan 550 can götürüyosun 400 manaya, zaten full int setli (epic filan) 6000 mana oluyo, onda da üçbinli healthlı oluyosun. eğer heallayacak birine dalacaksan, o da purgeleyebileceğin priest olur. eğer karşı tarafında seni earth shocklayacak bir shaman varsa şükret.
2) frost shock diyosun da, taşıyan insanlar ya travelform spam ya da cleanse spamli oluyo. bizim adam durdurmada işe yaradığımız doğrudur, ama emin ol ki warriorların chargeleri, rogueların stunları, druidlerin rootları, palaların stunları, magelerin sheepleri, hunterların concussiveleri etcetc. bizim FS kadar işe yarıyor.

paladin = plateli deli healthlı healbot. 50% damage reduction sayesinde a) insanlar sana dalmaz b) dalsalar bile dalmadıkları priestler heallar. retribution buildsen zaten hiç uğraşmayayım, gerek yok, bir paladin retribution gidiyorsa orada bir sorun vardır. dpsmi biraz daha arttıracaaam diye gidip healdan çalarsan büyük hata yaparsın. git herşeyini +int al, boktan lightforge giyeceğine green item giy ama +int olsun yeterki.

*şu anda paladinim shamanımdan çok daha zevkli oynaması.[signature][hline]faşist paticik grubu:

area masters ftw!
Sosyal ağlarda paylaş

jade evet mal olduklarından bana devamlı earth shock atıyorlar, ben de kimseyi healleyemeyip mana bar dolu olarak ölüyorum. duel değil bu, sonuçta adamlar grupta heal atabilen kişileri hedef alıyorlar spell interrupt için, earth shock için de paladinden uygun hedef yok çünkü armor tanımıyor, nature res auramız da yok. the elements giyen şaman lightforge giyen paladini heal atamadan öldürür, manası filan da bitmez bu arada.. 550 can demişsin ama 1100 critler havada uçuşuyor..

frost shock gibi 5-6 sn'de bir atılıp da %50 yavaşlatan slow effectlere benzer şeyler sadece magelerde var bir tek. charge zaten sn sürüyor sürmüyor öyle birşey, hamstring rage istiyor. rogue stun ranged değil, paladin stun menzili çok kısa olduğu gibi 1 dk cooldown'lı, timerda olmadığı zaman yok gibi birşey zaten. (ha ayrıca ben tam atacakken aklıevvel warrior chargelıyor, etkisi yarı yarıya kısalıyor filan komedi, diğer stunlardan ayrı bir diminishing return'e sahip olması lazım)

paladin = WSG'de interrupt yiye yiye mana barı full ölen, pve'deki gibi healbot sanılan sınıf. ofansif gücün sıfırsa öyle bakar kalırsın mage ae ile takımını sen dahil patlatırken. holy gideceğiz de heal kapasitemiz mi artacak? improved holy light zaten var retri build olduğum halde. manam biterse ortada kalmak yerine gidip cloth giyenlere dmg vermeye çalışıyorum, dmg'miz üzerinde kontrolümüz yok demek hiç dmg veremiyoruz demek değil, çoğu zaman istediğimiz yerde gelmiyor dmg ama gelince de takımımızı heallemekten daha çok işe yarıyoruz, hayatta kalan her düşman bizim healleyebildiğimizden daha çok zarar verecektir..[signature][hline]Elder Scrolls forumunda ES4'ü niye multiplayer özellikli istemediğini izah eden MutantPenguin demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

horde neden güçlü bilio musun horde oynuyanların yüzde 90 ı manyakta ondan allylar öle deil allylardaki yüzde 50 lik bi pay sunu düşünüo ben palamı açarım yaratığımada dalarım bişi oldumu kendime heal atarım cok sakat olursada invullugu acar öle heal atarm shaman diosnz cok kral shamanla oynamasını bilmiyenler shamanıda batırır shamanla oynamak dışardan kolay gözüksede o kadar kolay deil sadece 1 tane interrupt büyümüz var oda 6sn talentla 5sn de bir siz shamanları düşünüosnzki işte alcam 2h silahı adamda dalcam 6sn'de bir şok atcam oh 550 dm havadan gelio ama düşünmüosun karsındaki healerda o 6sn great heal atcagını.dışardan kolay gelio eleştirmek horde lar güçlüdür demek olay hordelarda deil playerlarda bitio bi tane fire mage vardı bl de arkadaşın nickini tam hatırlamıorum adam bütün büyüleri kullanıodu ama %80 hp ile beni kesmişti ki adamın yaptıgı poly-pyroblast-pom-instant fireball-blastwave-fire shock-sonra arcane exp combosuyla dövdü beni anca 2 shock atabildim groundinge gitti 1 tane fireshock ama genede nafile 4k hp cu die gitti ben ns atıncada adam silence attı kaldım öle nese olay playerda bitio su güçlü bu güçlü dicenize gidin aynaya bi bakın ben iyi oynuomuyum ben elimden geleni yapbiliyormuyum die ondan sonra şu güçlü bu güçlü dein.sadece windfury var shamanda bal olarak nitelendirebileceğimiz ki balla adam öldürüoz mage gibi bi class karsısındakini kesin öldürceğini bilio yapcagı seyler aynı bizde öle deil ama neyse bu kadar yazim dedim çok yoruldum[signature][hline]Shippy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...