Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızları nası tavlamalı /emaleth

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Üşenmeyelim!!
Üşenmeden yazmış birine karşı üşenerek okumak üşengeçliğin ve saygısızlığın en alasıdır :P[signature][hline]C'mon baby light my fire
Try to set the night on fire
the doors
EomerMcEwan, 09 Mayıs 2004 16:56 tarihinde demiş ki:
Biraz tuhaf bişi hissediyorum böle tam arkamda kuyruk sokumumdan biraz aşşada bişi hissediyorum ama tam çıkaramadım...
Sosyal ağlarda paylaş

Çok eğlendim okurken, şu yaşımda bildiğim ama uygulamakta bazen aciz kaldığım her şeyi yazmışsın(kanka muhabbeti kadar adem evladını bozan bir şey yok) hatta düşündüm de şu anda bile farkında olmadan birisi ile sonsuz kankalık yollarını açmışım, DOH!(Homer Simpson efekti, elimi alnıma çarparaktan) Bazı hataları insan sonsuza kadar tekrarlamaya mahkum sanırım. .)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
Emaleth sen kanka olma bisey cıkmaz falan demıssınde bende bugune kadar hep tam tersını dusunmusumdur 'kanka ayagı g.t ayagı' felsefesiyle hareket edip her zaman için çıtır kankalar edinip sonunda her birini zevkle goturmusumdur :)[signature][hline]Gorillere epilasyon yaparsak dunyayi domine edebiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Limasol, 10 Kasım 2004 19:44 tarihinde demiş ki:
Emaleth sen kanka olma bisey cıkmaz falan demıssınde bende bugune kadar hep tam tersını dusunmusumdur 'kanka ayagı g.t ayagı' felsefesiyle hareket edip her zaman için çıtır kankalar edinip sonunda her birini zevkle goturmusumdur :)

:D :D[signature][hline]Gercekci ol,imkansızı ıste
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 4 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...