Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızları nası tavlamalı /emaleth

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Aslinda Emaleth' in yazisi icin bence "Ejderha ini" dogru yerdi fakat maalesef devam edilen muhabbet "Off topic" lik olmus. Karar vermesi zor.
*Gecti Bor' un pazarı..... diye düşünür*

said:
Gimli, 21 Ocak 2002 20:23 tarihinde demiş ki:
Kızlar konu dışında tavlanmalı[hline]Let him who desires peace, prepare for war. - Vegitus, 4th Century
[hline]Biligsizke bilgi kılıncı yagı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hired_gun, 17 Ocak 2002 18:59 tarihinde demiş ki:
kednini satmayı ogreten bu tarz kitaplar piyasada zaten kaynarken , kendin olmayı ogreten bir yazı yazmayı denesen

Yeni gördüm bunu. hired ın; lafı anlamların nerelere gideceğini düşünerek söylemediğini sanıyorum. İyi niyetli bir yanlışlık olmasını umarım...
*meyve veren ağacı taşlayanlara kıl olur*
Sosyal ağlarda paylaş

ya yorum yapmazsam çatlarım patlarım ben şimdi...
arkadaşlar izninizle:LOLLLLLLLLLL emaleth abla lol...serhat arkadaş şanslıymış en azından kanki olmuş.ben daha benimkiyle tek kelime konuşamadım ööle uzaktan bakıyorum!!
*kendi kendine içinden "pısırık!" der* şu karizma tekniklerini bi uygulayabilsem...
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi canimin sikkin oldugu su dakikalarda emaleth in acmis oldugu thread I gordum, benim icin hos oldu, biraz olsun kafam dagildi. Gerci ben suncacik omrumde iki kere asik oldum, ikiside karsilikli cikti ayri mevzu.Yazilan basliklara tamamen katiliyorum, altini cizmek istedigim merak edilen erkek kismi, gercekten cok onemli, ama emaleth bahsetmemis galiba, zeki oldugunu da gostereceksin, post modern serseri kivami iyidir bence.

Ornek: Haftanin 2 gunu barlara takilan biri olarak, dersleri abuk subuk asmama ragmen, butun ilgimin arabama yonelik oldugu zannedilmesine karsin (son zamanlarda) , yanina yanasip seninle sohbet etmeye calisan hatun gorunusune aldanip sinavda napicaz cok korkuyorum diye actigi sohbet sonun da ortalamamin 4.0 oldugunu ogrendigi an, yasadigi saskinlik ve merak ifadesi.

Kendini gelistireceksin, her zaman gizemli bir yonun olucak, espirili ama yalap sap bir erkek olmiyacaksin. Ve bence onemli noktalardan biri de uzerine dusmiyeceksin. Belli bir noktaya kadar acaba? Sorusu var olucak avinin ustunde, bulundugun ortamda senin ozel biri oldugun belli olucak…

Ornek: Bu ornek management process dersinin forumlarindan alinmistir:

Topic: I have 2 questions (5 of 7), Read 18 times
Conf: M1: Cost Terms and Concepts
From: Engin Ata ([email protected])
Date: Friday, January 4, 2002 12:15 PM

The issue may be analyzed in terms of cost of trading. In my opinion, the risks of dealing with foreign currency transactions were the primary reason for creating Euro. Before the idea of Euro, both importers and exporters were taking some risks that the exchange rate might change. After introducing of Euro, the risks that come with the change of currency rates were eliminated, the countries that were participated in this project are now concentrate on their comparative advantages and increase their gains from international trade. Has England created its own barrier with neglecting Euro? Yes, in this frame, they for sure lose some of their international market share, and this is the opportunity cost that England must faced, but in my opinion, England is taking her steps carefully, I mean they are applying the “First Watch then Act” principle, in the long run, they will probably join.

Engin Ata

Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

TOP | Post | Reply | Reply/Quote | Email Reply | Delete | Edit Previous | Next | Previous Topic | Next Topic

Topic: I have 2 questions (6 of 7), Read 13 times
From: Susan Olenwine ([email protected])
Date: Saturday, January 4, 2002 09:11 PM

Good of you to reply to my question. I agree with you, actually. Some have argued that England is conservative, but I think Germany and Austria are equally conservative. It will be interesting to see how this works out over the next year, especially in light of the unpredictable nature of the US and Asian markets right now.

And . . . it's been a long, long time since I studied Latin. Please translate :)

Bestiae sumus, ut non bestiae simus...

Thanks -- "see" you in class:) Susan

Bakiniz burda see you in class diyo ama ben daha kim oldugunu bile bilmiyorum taninirken..

TOP | Post | Reply | Reply/Quote | Email Reply | Delete | Edit Previous | Next | Previous Topic | Next Topic

Topic: I have 2 questions (7 of 7), Read 11 times
From: Engin Ata ([email protected])
Date: Tuesday, January 5, 2002 11:27 AM

“Bestiae sumus, ut non bestiae simus” means, “Beasts we are, less beasts we become”, and as you can observe on my other posts,“Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum” means “The apprentice is not over the master nor is the slave over his master” :) These are all Arcane sayings, I am not a expert in Latin but I have an interest on the subject. Also there are some on going projects like creating an Elven Language with its own grammar rules and pronunciation over internet that I am interested, but as everything requires, it needs time to concentrate on which I am lacking now because of the real life issues.

Engin Ata

Non est discipulus super magistrum nec servus super dominum.

Sekilde goruldugu uzere, cok basit bir degisiklik bile yeni kapilar acabilir yetenekli arkadaslarimiza, Susan arkadasimizin ilgisine dikkat cekiyim, bu pozitif bir ilgi olup, derslerden ote, sen kimsin? Anlamina gelmektedir : ) kendileri pek guzel bir hatun olup, hafta sonu icin date lestigim kisidir.

Diger her konuda emaleth ile hemfikirim : ) cok dogru yazmis diline saglik.

Saygilar…

Arlooax The Drunken Mage
Sosyal ağlarda paylaş

Zed,

Bu taktikler uzakdogulular da pek calısmaz, kullanırsan surundurur. :)

Gizemli olmak biraz kurtarabilir gibi ama merak uyandırdıktan sonrası kolay oluyor genelde.

Emaleth in yazısı daha cok asık olma, uzun sureli beraber olabilme kılavuzu gibi olmus ve yuzumu guldurdugu icin tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisi Turp mu dedi? Athecim normal sartlar da Turpum inan kizmaz, oldurur beni, hatta surum surum surundurup 3 gun de ac ve susuz birakir :) Turpum bambaskadir benim, bugun gonul bahcem bu kadar zenginse, her agacina, her cicegine, icinde kendilerine yer bulmus her varligina, kendisi bakip, ilgilenmistir. O bahcenin yakmayan gunesidir turpum benim :)

Simdi aklima turpumun ilk bariz saskinlik ve merak ifadesi geldi , ilk zamanlarimiz di, arabada oturup sohbet ediyoduk, birdenbire damdan duser gibi, “Sen ne kadar iyi bir insansin” seklinde bir tepki koyup sarilmisti. Alti yil onceydi…

Bu sekilde bir tepki alirsaniz korkun ya da sevinin, sizi buyuk asklara ve takip eden sevgilere ve ya uzuntulere goturebilir :)

Turpum seni cok ozledim….
Artik ben sen olmusum da farkinda degilmisim…
Fairwell my lady :(

Arlooax The Lonely Mage

PS: Athecim pek gozukmuyorsunuz , sizleride cok ozledik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Cennet;
Bir Amerikali'nin maasina
Bir Ingiliz'in evine
Bir Çin yemegine
Bir Alman'in arabasina ve
Bir Türk hanima sahip olmaktir.

Cehenem ise;
Bir Amerikan arabasina
Bir Ingiliz hanima
Bir Çin evine
Bir Alman yemegine ve
Bir Türk'ün aldigi maasa sahip olmaktir...
derler....[hline]Can Bu Can Suican Bu Suican
Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Kesinlikle burdakilere katılmıyorum! Yani Kızları tavlama taktikleri diye bişey O La Maz!!! Herkez birbirinden farklıdır!! Sen böyle kız tavlarsın bazı zımbırtılar doğrultusunda iilerleyerek ama sarmısağı bile gelin yapmışsın 40 gün kokusu çıkmamış demişler sonradan sıçarsın
Sosyal ağlarda paylaş

Altina cektin mi arabayi , istedigin kadar maymun ol , hatta tipin orangutan gibi olsun kadinlar sana gelir.

Kadinlar parayi sever , alisveris yapmayi sever , firt firt gezmeyi sever...
Budur...

[Bu mesaj Foxx tarafından 31 Temmuz 2002 03:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Evet bence kesinlikle açılıp saçılmamak gerekiyo kızlara o konuda katılıyorum fakat bence en az 2-3ay bi arkadaşlık dönemi yaşayıp temelleri atman gerekir[hline]''He who fights with monsters should look to he himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you.'' -Friedrich Nietzsche
DragonLance UO Server Projesi

Pick Me!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 31 Temmuz 2002 03:14 tarihinde demiş ki:
foxx budur bu deildir aslında.
kadınlar bi cins yaratık deiller onlar da düşünebilio.
hepsini aynı kategoriye sokamassın.
upladıım iyi oldu sanırım ehe.[hline]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

Olm ben 24 yasindayim bana kadinlari mi ogretiyorsun. O dedigin kesim %2 lik bir kesim. Checkini atarsan helal.[hline]Who's yo daddy ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...