Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızları nası tavlamalı /emaleth

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

Law said:

Bir kızı tavlayamassınız. Sadece karşısına çıkar bende burada bir alternatifim dersiniz. Ha o sizi beğenirse sizi seçer. Sizde kızı tavladım sanırsınız. Olay kısaca bu.

KIZLAR BİZİ SEÇİYO
MESELA BEN ELMAYIM
AMA ALTERNATİF ELMA
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Bir kızı tavlayamassınız. Sadece karşısına çıkar bende burada bir alternatifim dersiniz. Ha o sizi beğenirse sizi seçer. Sizde kızı tavladım sanırsınız. Olay kısaca bu.

adamla dalga geçmişsiniz ama doru bu dediği.doğru olmasa en dangalak tipsiz adamların yanında ne kızlar var.kız seni beğendiyse bitti arkadaş ne konuşsan ona komik-güzel gelir.ne giysen yakıştırır,saçma sapan huylarını görmez.bu kızlar böle tuhaf yaratıklar işte.ha ne zaman başkasını beğenir senin bütün kusurların günyüzüne çıkar "ıyy bu neymiş be" der koyar tekmeyi
Sosyal ağlarda paylaş

tek kıza yönelirsen tavlamak için o dediği dogru ama
sen de alternatiflerini yaratıp bu taktikleri baska baska kızlarda aynı anda uygularsan onun olayı çöküyor.
oltaya gelirse alternatiflerden biri kızın alternatiflerden birini seçmesi gibi bi olay olsa bile kız alternatiflerden biri olup tavlandıgı için tavlanmış oluyor bilmem anlatabildim mi
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

tek kıza yönelirsen tavlamak için o dediği dogru ama
sen de alternatiflerini yaratıp bu taktikleri baska baska kızlarda aynı anda uygularsan onun olayı çöküyor.
oltaya gelirse alternatiflerden biri kızın alternatiflerden birini seçmesi gibi bi olay olsa bile kız alternatiflerden biri olup tavlandıgı için tavlanmış oluyor bilmem anlatabildim mi

O oltaya gelenlerde yine seni seçmiş oluyor. Değişen bir şey yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...