Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kızları nası tavlamalı /emaleth

Emaleth

Öne çıkan mesajlar

[uplanmış eski threaddir, forumunuzun ayarlarıyla oynamayınız /ema]

Ehe, bakın yine yaptım.
Yine eski bir yazı, yine Non Serviam dergisinden (Ekim 1999 sayısı), Nası Davranmalı dizisinin 2 nümerolu yazısı.
Eylemlerim devam edecektir.
Enjoy!

------------------------
kızları nası tavlamalı / Emaleth
Edited by Ghaldszar: Yazını geç de olsa siteye ekledik.

[hline]

[Bu mesaj Emaleth tarafından 13 October 2003 11:47 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj ghaldszar tarafından 20 October 2003 06:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bide kankadan sevgili olma kısmına hemen yaziim, 1,5 senede kankam olan kızla çıktık, ayrıldık sora yine çok iyi arkadaş kaldık...1 sene sora tekrar çıktık ve ayrıldık, tekrar çok iyi arkadaş kaldı....sonra 3-4 ay sora tekrar çıktık ve ayrıldık...sınıf arkadaşımdı 3 sene boyuncu üstüne üstlük:)

şimdik soruyoruz emaleth ablamıza bu kız bende takıntı yaptı, gördüğüm an direk anılar falan gelio aklıma...o ayrıldığımız sıralardada birçok kızla çıktım falan ama nezaman görsem hala anılar geliyor bana bir derman bul aplaaa[hline][b];) !!buShİ buShİ!! ;)[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Forumumuzun bir kız tavlama bölümü eksikti, sağol varol emaleth bacım
*baltasını kaldırır*
Benim geldiğim yerde iki yol var kız tavlamak için,
*Sakılıyla oynar*
Ya saçından sürüyeceksin ya da sırtına atıp getireceksin. , *Karanlıklar arasında kaybolur yaşlı cüce. Tek bir ses yankılanıyordur şimdi soğuk hanın duvarlarında*
Nerde benim biramın köpüğü..?
Sosyal ağlarda paylaş

* uzaklardan elinde bir saz , yüzünde yılların yorgunluğu ile yavaş yavaş yaklaşan biri gözükür *
kendi kendine : dedim ya insan oğlu bu , anlamaz elindekinin değerini , sahte ilişkilerle , sahte kişiliklerle başkalarinin gözünü boyamaya kalkar .Boyasada başarili olamaz , sahtedir çünkü sabun köpüğüdür uyguladiklari taktikler,uçar gider....
*eskilerden kalma bir aşk şarkısı söylmeye koyulur *
....
Önemli değil sevgili donupte suratima bakman ,
İçinde senin hayalin varken , kara kış soğuğunu yaz yapan ,
Sen karşılık vermesende olur , anlamasanda beni ,
Enazından ben gerçeğim , çevrendekiler ise güzel boyalı birer kukla,
.......

*sessizleşir *
kendi kendine : işin özü kendin olmak , herkez kendi olabilse keşke , kendin olup özünü sunarsan bir insana , o saflığı ve doğallığı göremiyen gözlere var sen aşık olma...
[hline]Though I die , LA RESISTANCE lives on .....

[Bu mesaj hired_gun tarafından 17 Ocak 2002 02:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sen ben 15 sene once nerdeydin yaa... O zman boyle bir yazi gorsek gozlerimiz faltasi gibi acilirdi valla. Hatta Emel Abla Fan kulübü bile kurardik senin icin.
Valla burada Emel ablaniz nasil boyle bir hainlik yapmis bilmiyorum ama kadinlarla ilgili sir denebilecek cok seyi ortaya koyuvermis.
Hani eee ne duruyonuz saldirin gibi olmus.
Oyleyse Saldirin.[hline]Biligsizke bilgi kılıncı yagı.
Sosyal ağlarda paylaş

Serhat isimli şahsın ağlamasını dikkatlice okuyan arklar, halk arasında (sahne adı) Emel abla olarak bilinen milletin her türlü uçkur, kepek, kötek derdini kendini dert edinen, alternatif çözümler sunarak bi nebze rahatlatan şahsın true name ini öğrenip, ruhunu ele geçirmek için kara büyülerde kullanabilir :P
Sosyal ağlarda paylaş

senden mi öğrenicem neyi nasıl yazacağımı?
ben sana ukalalık ediyor muyum "güzel güzel eğlenceli yazılar post edip arkadaşlarıyla eğlenen insanlara karışmamayı denesen" diye...
tööbe estafırıldak be. kendini satmakmış, de get...
*sinirlenir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Zed, 16 Ocak 2002 19:31 tarihinde demiş ki:
peki bunlar uzakdoğulu karşı cins mensuplarında da işe yarar mı?
yanlış anlaşılmasın sadece merak :-)
yoksa ben sevdiceğimden memnunum.[hline]

magic kokusu alıyorum..
buralarda saklanıyor olmalı...[hline]"All who would oppose me...beware!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...