Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warcraft III Frozen Throne

Truwan

Öne çıkan mesajlar

applev0dka said:

custom mapler dota2 ye geldi neden hala w3 oynuyorsunuz ki

valla yıllardır alıştım ben ya, tower defence-x hero siege - ttw tarzı mapleri wc3 de oynamaya, element td'yi bile wc3 de oynuyorum

sırf şu soundtrackleri bile bırakamıyorum, o derece alıştım. alın nostalji yapın

özellikle şu ilk track

https://www.youtube.com/watch?v=90H-ARdf1dw
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Two different Warcraft III streamers have been invited to an event at Blizzard that will take place at the end of this month. They haven't shared any details about whatever may be announced or take place.

There was a job posting for an unannounced MMO RTS project that required mobile experience earlier this year.

http://www.wowhead.com/news=281944/many-warcraft-3-players-invited-to-offline-event-announcement-soon
Sosyal ağlarda paylaş

mmo'ya kadar iyi gidiyordu, mobil denince iyice sıştı :(

gerçi blizz demek streamlining demek, avuç içi kadar ekranda ve hatta ekrana basa basa oynanan oyunlarla uğraşan tayfa ui (veya aklıma gelmeyen başka bişi) konusunda faydalı olabilir diye düşünüyor da olabilirler. ("bugün 30 dk daha oynamak için bunlardan satın alın" kristali olmasın da o aklıma gelmeyen şey lelelel)

bir de wow'la nasıl brand recognition kazandılarsa "bilgisayar oyunları" altında warcraft görünce "lan bunun kendi bölümü yok muydu..." dedim, başka bir şey düşünemedim. beynim kitlendi bi an.
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

mmo'ya kadar iyi gidiyordu, mobil denince iyice sıştı :(

gerçi blizz demek streamlining demek, avuç içi kadar ekranda ve hatta ekrana basa basa oynanan oyunlarla uğraşan tayfa ui (veya aklıma gelmeyen başka bişi) konusunda faydalı olabilir diye düşünüyor da olabilirler. ("bugün 30 dk daha oynamak için bunlardan satın alın" kristali olmasın da o aklıma gelmeyen şey lelelel)

bir de wow'la nasıl brand recognition kazandılarsa "bilgisayar oyunları" altında warcraft görünce "lan bunun kendi bölümü yok muydu..." dedim, başka bir şey düşünemedim. beynim kitlendi bi an.

wc3 bölümüvardı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...