Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paris Olimpiyatlari 2024

Llama

Öne çıkan mesajlar

Ebrarın sorunu tamamen psikolojik rusya liginde neler oldu bakmanızı öneririm. geri dönülemez toksikleşmenin eşiğinde kendisi. Olimpiyatlar öncesi bu sakatlıkların sebebi; Hoca + teknik ekip + federasyonun ta kendisidir. kadro seçiminde çok ciddi hatalar yapıldı bazı pozisyonlarda alternatifsiz geldi olimpiyata takım. ayrıca takımı olimpiyatlara psikolojik olarak hazırlaması gereken pro ekip lazım bize belli oldu. bu seviyeleri kızlar kendi hallerinde aşamayacaklar yoksa.

Kızlar ellerinden geleni yaptı bence hepsine TEŞEKKÜRLER... 👍🏐😍

Sosyal ağlarda paylaş

ya ne bileyim buraya yazmak istemedim direk milli sporcuyu 3. ağızdan eleştirmiş olmamak adına istemedim yani.

Spoiler

söyleki rus takımın genel menejeri bile birisi şu kızın elinden telefonu alsın artık dedi adam. rakip oyuncularla taraftarlarla mahkemelik olma düzeyinde ikili münakaşaya girme. maçlarda rakip taraftarlara  sportmenlik dışı sevinç hareketleri bağırmalar. sosyal medayada rakip sporcularla sürekli tartışmalar. rusyada lgbt sosyal medyada yasaklı komumdaymış  sanırım böyle olmasına rağmen klübün uyarılarını dikkate almayıp  sosyal medyada paylaşılar yapmak.

Sosyal ağlarda paylaş

GreenPeace77, 10.08.2024 21:46 tarihinde dedi ki:

ya ne bileyim buraya yazmak istemedim direk milli sporcuyu 3. ağızdan eleştirmiş olmamak adına istemedim yani.

İçeriği gizle

söyleki rus takımın genel menejeri bile birisi şu kızın elinden telefonu alsın artık dedi adam. rakip oyuncularla taraftarlarla mahkemelik olma düzeyinde ikili münakaşaya girme. maçlarda rakip taraftarlara  sportmenlik dışı sevinç hareketleri bağırmalar. sosyal medayada rakip sporcularla sürekli tartışmalar. rusyada lgbt sosyal medyada yasaklı komumdaymış  sanırım böyle olmasına rağmen klübün uyarılarını dikkate almayıp  sosyal medyada paylaşılar yapmak.

kovsunlar abi ne kasiyorlar o zaman

Sosyal ağlarda paylaş

Dün arkada açıktı breaking (adı break dance değli breakingmiş) erkekler yarı final ve final müsabakalarına denk geldim. Hiç fena değilmiş, potansiyeli var.

İşin esprisi doğaçlama olması çünkü ritmik bir break müzik çalıyor, önceden duymadıkları bir müzik, ona uygun doğaçlama hareketler yapıyorsun ve repertuarının geniş olması, yani aynı hareketleri fazla tekrar etmemen de önemli.

Bir atışma havasında geçiyor, sahnede iki sporcu da üçer kez danslarını yapıyorlar, ama dans ederken hani karşı tarafa cevap verir gibi, dis atar gibi yapıyorsun. Rakibin de seni izliyor, o da hatta jest, mimik ve bazen ufak tefek hareketlerle sana eşlik ediyor. Yani hem karşılıklı dans ediyorsun hem de rakibinle aynı performansa dahil oluyorsun. Aşık atışmasının danslısı gibi.

Kanadalı olan bu işin efsanesiymiş rahat yendi fransızı, hatta yarı final müsabakaları sanki daha çekişmeliydi.

edit: copyright gelmiş videoya sildim şunu bulabildim anca, o da silinir belki:

eldar tarafından düzenlendi
  • Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

Neresi eğlenceli breakdance ın,avusturalyalı kızı ızlemedın sanırım.Dart hatta atış bence spor değil,spor sonuçta efor sarfederek bedenini daha iyi seviyeye getirme işi,okçulukta bile beden gücü önemli.Atış ve dartta beden gücünün anlamı yok,konsantrasyon ve zeka(balistik hesap) gerektiriyor bana kalırsa.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...