Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EURO 2024

neokrasi

Öne çıkan mesajlar

Yok ya durumumuz o kadar da kötü değil. Hatta gruptan çıkamamamız için o karikatür lazım.

*Beraberlikte 2. oluyoruz. Çıkıyoruz.

*1-0 yenilmemiz durumunda gruptan 3. olarak çıkıyoruz. (Şu anda -1 averajımız var. Macarlar ve Hırvatlar -3 averajda) 

*2-0 yenilirsek Macarlar 2 gol attığı için onların da üzerindeyiz. Hırvatlar ile ise eşitleniyoruz. 3-1 mağlubiyette de çıkıyoruz.

Gürcistan'ı ikili averajda arkamızda bıraktığımız için o maçın bi esprisi yok. 

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hırvatlar ile eşitlenmiyoruz. Hırvatların sadece 2 puanı var. Hırvatların işi mucizeye kaldı. Gürcistan maçının da esprisi var, 4. olma tehlikemiz var. Portekiz 11 yedek ile çıkabilir maça ispanya gibi. Gürcistan o yedek kadroyu yenerse, biz yenilirsek 4.  olup eleniyoruz.

AmoRPHouS tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç şaşılacak bir şey yok bu senaryo gerçekleşirse. Hamit sayesinde gs nin oyuncularının piyasasını artıracağız derken hem turnuvada rezil rüsva oluyoruz hem de o oyuncuların değeri de düşüyor. 

Hiç mi planlama olmaz arkadaş. Forvetsiz oynayacakmış da 3 tane santraforu ne diye götürdün. 

Gruptan yüksek ihtimalle çıksak bile oyun yok, her gelecek takım farketmeksizin bizi yenebilir. En üzüldüğüm de BAY. Kanatta yıldız olacakken forvete koyayım 2 gol atsın piyasası katlansın, kereme de yer açayım dursunun yüzü gülsün stratejisine kurban gitti. 

• Like 1
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS, 25.06.2024 02:38 tarihinde dedi ki:

Hırvatlar ile eşitlenmiyoruz. Hırvatların sadece 2 puanı var. Hırvatların işi mucizeye kaldı. Gürcistan maçının da esprisi var, 4. olma tehlikemiz var. Portekiz 11 yedek ile çıkabilir maça ispanya gibi. Gürcistan o yedek kadroyu yenerse, biz yenilirsek 4.  olup eleniyoruz.

Biz yenilsek gürcüler yense de 4. olmuyoruz çünkü 2li averaja bakılıyor. Ben neden bilmiyorum Hırvatlara cebimden 1 puan vermişim. Modric'e üzüldüğümden herhal.

Ayrıca o zaman çıkmayı garantiledik demektir.

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko, 25.06.2024 09:24 tarihinde dedi ki:

fetö muhabbetinden sonra bu çıktı şimdi, kollanan gs oyuncuları. 

Düz taraftarı yönlendirmek çok kolay, ekşi sözlük bu ithamlarla dolu.

Bir tanesi de düşünmüyor "BAY'ın piyasasını arttırmak isteseler neden kendi pozisyonunda kanatta oynatmıyorlar da hayatında oynamadığı pozisyona koyuyorlar" diye. Abdülkerim'i Kaan'ı oynatmayacaksın da kimi koyacaksın defansa ön liberoya (İsmail sakatlıktan yeni dönüyor) diye. (Akerimin bu performansından sonra kesik yemesi de anormal olmaz diyecem ama kart cezası çekecek zaten).

Bu sezon 53 maça çıkmış, forvet olmamasına rağmen 15 gol atıp 9 asist yapmış, Şampiyonlar Ligi'nde oynamış Kerem'i oynattı diye GS lobisi iddiasında bulunacak kadar şuursuz bu tayfa. Ki Kerem de ilk maçta kesik yemişti.

Elde bi tek maç oynamış Yunus var (ki o da zaten GS'de oynamadı geçen sezon), tek adamdan lobi çıkarttılar. Pek laf anlatılacak yanları yok, "telefonunu çıkar dayısı" kafasında yaşıyorlar. Saatli bomba Samet'i oynattı diye FB lobisi olmaz, tüm sezon maça çıkmamış Altay'ı oynattı diye ManU lobisi olmaz, 5 senedir milli takımda tek olumlu hareketi olmayan Hakan'ı oynattı diye Inter lobisi olmaz, ama bir maç Yunus oynadı diye GS lobisi olur.

Sosyal ağlarda paylaş

milli takım zaten milli olmaktan çıktı.

beşiktaşlılar kendi adamları oynasın diye saldırıyor , fenerliler herşeyden nem kapar durumda zaten.

aslında olan çok bariz , montella'nın daha önce çalıştığı adamları kullanmak istemesi. samette , yunusta zaten adanada beraber çalıştığı elemanlar. zamanında terimde benzerini yapıyordu.

kenan yerine kerem'in oynamasını ilk başta bende yadırgadım ama oynadığı sürede bence gayet etkiliydi , kötü oynadı diyemem. kenan'da bir önceki maç çok ahım şahım oynamadı zaten.

stoperler desen 2 maçtır dökülen abdülkerim yerine koyacak adamın yok. orta sahada ismail zaten sağlıklı olsa formayı vermez.

bana göre en makul stoperler abdül - kaan ikilisi gibi geliyor.

6 numara ismail. 10 numarada arda'yı kullanmak istememesini de anlıyorum. ligin en formda bitiren BAY'ı oynatmak istemesi de makul.

montella şu adamcılıktan vazgeçse , zaten çıkaracağı 11 çoğu kişinin tahmin ettiği 11.

Sosyal ağlarda paylaş

Aceace, 25.06.2024 09:35 tarihinde dedi ki:

Biz yenilsek gürcüler yense de 4. olmuyoruz çünkü 2li averaja bakılıyor. Ben neden bilmiyorum Hırvatlara cebimden 1 puan vermişim. Modric'e üzüldüğümden herhal.

Ayrıca o zaman çıkmayı garantiledik demektir.

Yok gürcülerin 1 puanı var tabii. Onu da unuttum.

Ya benim beynim bugün uykusuzluktan yanmış. Susuyorum ben.

Sosyal ağlarda paylaş

Uğurcan'ın bir daha yakın dönem forma göreceğini sanmıyorum. Anca diğer iki kalecinin birden sakatlanması veya ceza alması falan lazım. "Kendi takımında süre almayan adamlar kadroya çağrılıyor" açıklaması direkt hiyerarşiyle makama hürmetle yontulmuş TFF ve Milli Takımlarda adamın üzerini çizdi. Montella oynatacam dese bile oynatma derler, karizmamız çizilir olmaz derler.

Sosyal ağlarda paylaş

DRaGoN_SLaYeR, 25.06.2024 11:55 tarihinde dedi ki:

Mert(uğurcan)

M. Müldür-Samet-apo(kaan)-ferdi

İsmail-Hakan Ç.

Arda

BYA-semih-kenan(kerem)

Şu kadroyu bi izleyemeyeceğiz galiba. 

Mert

M. Müldür-Kaan-Apo-ferdi

İsmail-Hakan Ç

Arda

BYA - Cenk ( Semih ) -kenan

7 puan garantiydi

Sosyal ağlarda paylaş

arda cidden sakattı sanırım portekiz maçında ama yine montella ya yazar.madem sakattı neden 70 de oyuna aldın. bay en iyi sol kanatta oynuyor ki gs de en verimli ve istikrarlı o bölgede oynadı. onun dışında ki bölgelerde öyle aman aman bir performansı yok bana kalırsa. kenan geçen maç pek iyi değildi ve bence kerem iyi oynadı bu maç hatta tek iyi oyuncumuzdu diyebiliriz. 

çıkan  kadro bir tek yunus ve orkun hamlesini anlamadım. yunus ayakta bile duramıyordu adam maç boyunca yere düşüp durdu. orkun da ilk maçın tek kötüsüydü resmen. bazıları apo neden oynadı diyor ama bu sezon yaptıkları ortada adamın ferdi ve hakan ile birlikte kesilemeyecek tek oyuncu bence apo. semih konusunda ise bjk taraftarı biraz duygusal davranıyor bence. asıl oynaması gereken cenk bence şuan o bölgede oynayabilecek tek ne yapacağı belli oyuncumuz cenk ama sonradan bile almadı. İrfan'ın ve İsmail'in olmaması kötü oldu bence Ferdi,İrfan ve İsmail bu sene çok iyi sezon geçirmişti özellikle İsmail-Hakan orta sahası çok verimli olacağını düşünüyorum ben. 

Çeki yener geçeriz bence, öyle çok büyük kaosluk bir durum yok, portekiz çapımız değildi gereksiz büyütülüyor. arda oynasa da sonuç değişmezdi, belki biraz daha iyi oynardık o kadar. son 16 da fransa ile iyi topumuzu oynar paşa paşa eleniriz

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Esnaf'ın mesajında bir tek Hakan'ın kesilememe durumuna katılmıyorum, ben hep milli takım performansını çok yetersiz buluyorum. Bunun dışında her söylediği benim de söylediğim veya söylemek istediğim şeylerdi.

Kerem üstünden iddiada bulunulması saçma, hem sezon boyu ligde gayet oynadı, hem üstüne sahada da iyiydi.

Semih yerine Cenk daha iyi bir tercih, ama bu kadar net gözardı ediliyorsa ayrır bir sebebi mi var diye sorguluyor insan.

Akerim bi saçmaladı iki maçtır. Ama hem sezon boyu taş gibi performansıyla hem de zaten stoperdeki alternatifsizlikle mecbur oynuyor. Bu maç zaten istese de oynayamayacak, bir sonraki tura toparlar umarım. Eğer Çağlar milli takımı turnuvada yanlız bırakmamak yerine balayına gitmeyi tercih etmese defansta o da düşünülebilirdi Samet veya Akerim yerine.

Rewendor tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor, 25.06.2024 16:45 tarihinde dedi ki:

Akerim bi saçmaladı iki maçtır. Bu maç zaten istese de oynayamayacak, bir sonraki tura toparlar umarım. Eğer Çağlar milli takımı turnuvada yanlız bırakmamak yerine balayına gitmeyi tercih etmese defansta o da düşünülebilirdi.

İlk maç fena değildi ya, ikinci maç zaten takımda sıçmayan yoktu neredeyse. Çağlar sakatlandı diye biliyorum, balayı haberini de hiç duymadım, bu da gs fan sitelerinin uyduruk haberlerinden olmasın 😛 Keza isabet olmuş, Çağlar baya kötüydü sezonda.

Sosyal ağlarda paylaş

GS fan sitesi takip etmiyorum da instagramdaki balayı fotoğraflarını altındaki "milli duygusal" arkadaşların bombardmanı sonucu silmiş sdfsf. Googlelayınca başka sitelerde haber olarak paylaşımları çıkıyo, kendi sayfasını açınca kalkmış.

Gerçi instagramını da takip etmiyorum. sözlükten mi bi yerden linkten denk geldiydim. Yine bu goblin tayfanın rage'iyle.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu forumda da var iki uc tane art niyetli tip, sosyal medyanin uydurmasi baska birsey degil.

Yunus un tamamen Montella kontenjanindan oynadigini bile bile 2 senedir GS de dusunulmeyen adamin GS lobisi feto yuzunden oynatildigini savunup, kendi oyuncusu olan macin icine etmis Samet niye oynuyor dediginde onu zaten fenerli goren mi var bilmemne diyor. Tamemen art niyetli baska birsey degil. Yunus sanki cok umurunda milletin. 

Euro 2020(1) de ikinci ligden kenan karamanlari umut meraslari oynatan sonra da kendi takimina transfer eden hangi takimin hocasiydi. Hadi cikar lobiyi madem. Laf ola beri gele. Icine ettiler su milli maclarin baska birsey degil. 

Sotto tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...