Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Civilization VII

DoruK

Öne çıkan mesajlar

6 dlc’nin toplamı şu:

RIGHT TO RULE COLLECTION
Explore new possibilities for your personalized empire with even more post-launch add-on content, including 2 new leaders, 4 new civilizations, 4 new wonders, a special cosmetic bonus, and more! Full details will be revealed at a later date.

Komutan tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ben umutluyum ya, en özet değerlendirme ile çıkışı biraz daha yetişkin oyununa benziyor, z kuşağı da oynasın diye çocuk grafikleri ile çıkma derdi expired galiba. ama sene 2024 o leader screen nedir, aptal aptal animasyonlar, çocuk gibi tipler. agustus perde borusuyla ne yapıyor a.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Her Civ gibi görev paketi bekleyeceğiz. Civ IV ile başladım bu seriye, her oyun exp olmadan iyi olsa da olması gerektiği gibi değildi.

Şu anda hala The Old World oynuyorum zaten, gördüğüm en iyi Civ gibi 4X oyunu. Ondan daha iyi olmazsa oynamam direk.

Sosyal ağlarda paylaş

Merakla bekliyorum nasıl olacak acaba. 5 ve 6 nihayetinde gedliği noktada çok iyi oyunlar.  İşçi yok, birimleri general ile daha az micro ile hareket ettirebiliyoruz şehir sayısı nasıl olacak acaba harita büyüklüğü nasıl olacak, daha rafine daha az microlu bir oyun gibi uduryor şu haliyle.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...