Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Fenerbahçe Son CL maçını oynadığında;

- Dolar kuru 1.55₺ idi.

- World of Warcraft, WotLK ek paketinde rekor oyuncu sayısına ulaşmıştı.

- Diablo 3 duyurulmamıştı.

- PlayStation 3, 2 yaşını yeni doldurmuştu.

- Asgari ücret 480₺ idi.

- ABD Başkanı G. W. Bush idi.

- Instagram yoktu.

- Michael Schumacher aktif F1 pilotu idi.

- İtalya Milli Takım kaptanı A. Del Piero idi.

- AROG henüz yeni çekilmişti.

- Osmangazi Köprüsü'nün inşaati dahi başlamamıştı.

- Nokia mobil telefon pazarının yaklaşık %40'ına sahipti, Apple iPhone piyasada yeni yeni söz sahibi oluyordu.

- Recep İvedik ilk filmi yeni çekilmişti.

Facebook tadında paylaşımlar ile biraz da gülelim. 

• Uzuldum 2
Sosyal ağlarda paylaş

AK cenabetligi Mourinho nun da kariyerini bitirecek. Ahahah

2 top direk
Rakip 10 kişi iken defans oyuncusu saçma salak hareketler ile penaltıya sebebiyet veriyor. Harbi sağlam cenabetlik. Ayarlasan olmaz bu kadar. 

Jose Mourinho, Avrupa kupaları kariyerindeki altıncı ön eleme eşleşmesinde ilk kez tur atlayamadı.

Zaaaa 

Sosyal ağlarda paylaş

Spor programları tam komedi morinho eleştirmemek için inanılmaz top çevirmeler, kör talihler falan. arkadaş evinde yedeği olmayan lilleden %12 daha az topla oynadın, adamların xg senin 2.5 katın. Bunu ismail eagle yapsa içinden geçerlerdi. Lille çatır çatır dar kadrosuyla top oynadı. Ben sevmiyorum arkadaş yok gs bayern i ezdi yaladı yuttu sonuç ne kardeşim. Yalayıp yutan iyi takım eze eze 20mlik hocasıyla müthiş de taraftarıyla paketlerdi.

Ben sezon sonu efsane hoca getiricem, takım fred harç aynı, maximen de olacak , lille i eleyemicem sonra da kör talihler falan. Ya bırak abi, şu takıma takviye ile yılmaz da türkiyede şampiyonluğa oynatır. ismail eagle oynattı ya kayırmalar olmasa geçen senenin şampiyonu fb herkes biliyor.

Sen beni şl ye katacaktın hoca bonuslarla 20m yi sana tsl kazan diye vermediler. 

Ha iyi mi oldu bana göre avrupa ligi fenere biçilmiş kaftan, tsl de isterse 100 puan fark atsın bu geniş kadroyla fasa fiso açıkçası. Morinhosuz da yapılır o iş. Yapıldı da

Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada... Morinyo haklı ha.... 2018 benfika maçı kadrosuna baktım. Fenerden gittikten sonra Şikirtel ve Elif Elmas haricinde futbolla alakası kalan yok. Alper Potuk forvet falan hatta. Türkiye'de kalanlar da zaten çöp ya da çöpümsü. Alper Potuk lan. Forvet. Ahahah çok eğleniyorduk valla.

Yalnız Avrupa ligi ön elemelerini baya temiz geçmişler. 

Aceace tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

fenerbahçe'nin lille'e elenmesinde anormal bir durum yok. kadro değerleri birbirine yakın, uefa avrupa sıralamasında ligimizdeki bütün takımların üzerinde. iki maçta da son dakikalarda gol yedik, kafa kafaya denilebilecek bir oyun oynayıp malesef elendik, son dakikaya kadar da eleme umudumuz vardı.

fenerbahçelilerin %100 doğru önermesine karşı gs taraftarının buraya gelip kendilerini aklama çabaları da komik olmuş. fenerbahçenin geçen yıl var ile golü de iptal oldu, aleyhine penaltı da oldu, kırmızı kartı da gördü. ligte ne yaşadıysa avrupada da yaşadı. aynısını gs için söyleyemiyoruz, ligte görmediği kartları çatır çatır avrupada görüyor. ha derseniz biz avrupada da ayak bileğine basıp kart görmüyoruz, 30 faulümüze 1 sarı kart görüyoruz o zaman önerme yanlışmış deriz.

onun dışında bayern ile manu ile oynayıp başarısız olmak kadar doğal bir şey yok, kimsenin onlara bi şey dediği de yok zaten.

Sosyal ağlarda paylaş

Gs nin kendini aklamaya calistigi yok, sampiyonluklarimiz, avrupa kupalarimiz orada duruyor, sizin logical fallacy lerinizi belirtiyoruz sadece o kadar. 

Gs ligde sampiyonluklari haketmeden aliyor;  cunku Avrupada rezil, asil hakeden FB diye arguman sunup, konferans liginde Olympikosa elenip, Nordsjaellandan 6 yiyip, 16 yil / 8 eleme UCL yapamazsan elbette birileri guler buna baya haketmissin diye. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Tek tek resimlerle hakem hatalari cikarsak fenerbahce lehine hic hata bulamayacak miyiz mesela?

sardalya bile ugrasmaz sununla ne yalan soyliyim. 40-50 maclik sezonlari da boyle degerlendirmekle ugrasacak halimiz yok. 

Argumanin avrupada basarisiz olan turk klubu ligde haketmiyor sampiyonlugu ise bunun sacmaligini dile getiriyorum. Keza besiktas sampiyon olup ertesi sene 0 cekti mesela.

ligde gs fb eminim tek tek ugrassan benzerdir hakem hatasi konusunda. O kirmizi kart dersen ben de hayalet penalti gosteririm. Sonu yok. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...