Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe 2024 - 2025 "The Special One" Sezonu Genel Tartışma

Shadow

Öne çıkan mesajlar

Dedik bunlari

Defalarca dedik bunu. Bu ulkede gs fb gibi her kesimin tuttugu sadece renklere bagli oldugu ulkede sirf gs ye zamaninda top oynamis futbolcusu yuzunden sabah aksam terorist muamelesi yaparsan keser doner sap doner sana. Hadi cikin isinden bakalim. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

yargılansın ne diyeceğiz? keşke 3. bi aday olsa da ne aziz ve tayfasına ne de ali koç ve tayfasına muhtaç kalsa kulüp.

acunun 1-2 transfer, (ozan vs.), yardım gecesi dışında kulüple bir bağı yoktu. yeni dönemde malesef olacak gibi. kulüp içerisinde de bir fe*ö teşkilatlanması da yaptığını sanmıyorum.

gerçek fenerbahçeliler çıkarları için fe*ö kucağında oturanları görmezden gelmez merak etmeyin.

S-H tarafından düzenlendi
  • Like 2
  • Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Gs deki fetocular parali calisanlardi. Feto nun suc olmadigi zamanlarda (ha burasi cok onemli olmamali) bu klupte calisan olarak yer aldilar. Ondan sonra herhangi bir yonetimde soz sahibi dahi olmadilar. Hatta gs de fetocu yonetici olarak bilinen biri var mi bilmiyorum. Nasil ki senin sirketinde fetocu calisan olabilme ihtimali vardiysa durum oydu. Bu konuda gecmise donuk yapabileceklerin sinirli eger tarihi tarih olarak degerlendireceksek

Sen simdi kalkip yonetici olarak bunu alirsan durum bambaska olur. Futbolcu dan elbette daha fazla gucu var yoneticinin bir kere parali calisan degil secilmis kisi. 

maksadim elbette herhangi bir ima degil. Ama dedigim gibi bir laf vardir evin camdansa komsuna tas atma diye ayni hesap. Bu ulkede her kesimden milyonlarca insanin tuttugu kluplere birine terorist digerine bilmemne demek isin sacmaligi. 

Ama neyse bu konulari uzatmak istemiyorum, ilk sayfayi da kirlettik. Mourinho hamlesiyle guzel bir lig olacagi kesin.

sarki yapmislar bir tane special one diye koysaniza onu sfdds.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace, 04.06.2024 01:13 tarihinde dedi ki:

Aaa ayıp ama. Ben geçen sene dursun şarküteri diye açtım. Zorla değiştirdiniz. Modlar... Çok ayıp oluyo ama gerçekten. 

Special One eklentisine karşı değilim. Kalsın. Ben dursun şarküteriyi geri istiyorum. Benim şampiyonluk totemimdi o!

Sizinkiler laf etti ona be, ayıp oluyor artık diye.

Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 03.06.2024 23:53 tarihinde dedi ki:

Gs deki fetocular parali calisanlardi. Feto nun suc olmadigi zamanlarda (ha burasi cok onemli olmamali) bu klupte calisan olarak yer aldilar. Ondan sonra herhangi bir yonetimde soz sahibi dahi olmadilar. Hatta gs de fetocu yonetici olarak bilinen biri var mi bilmiyorum. Nasil ki senin sirketinde fetocu calisan olabilme ihtimali vardiysa durum oydu. Bu konuda gecmise donuk yapabileceklerin sinirli eger tarihi tarih olarak degerlendireceksek

Sen simdi kalkip yonetici olarak bunu alirsan durum bambaska olur. Futbolcu dan elbette daha fazla gucu var yoneticinin bir kere parali calisan degil secilmis kisi. 

maksadim elbette herhangi bir ima degil. Ama dedigim gibi bir laf vardir evin camdansa komsuna tas atma diye ayni hesap. Bu ulkede her kesimden milyonlarca insanin tuttugu kluplere birine terorist digerine bilmemne demek isin sacmaligi. 

Ama neyse bu konulari uzatmak istemiyorum, ilk sayfayi da kirlettik. Mourinho hamlesiyle guzel bir lig olacagi kesin.

sarki yapmislar bir tane special one diye koysaniza onu sfdds.

Adnan Polat?  Şaka yapıyorsun umarım😁

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Sotto, 3.06.2024 23:27 tarihinde dedi ki:

Dedik bunlari

Defalarca dedik bunu. Bu ulkede gs fb gibi her kesimin tuttugu sadece renklere bagli oldugu ulkede sirf gs ye zamaninda top oynamis futbolcusu yuzunden sabah aksam terorist muamelesi yaparsan keser doner sap doner sana. Hadi cikin isinden bakalim. 

acun alelacele cevap vermiş. şurayı biraz deşseler neler çıkacak kim bilir.

Sosyal ağlarda paylaş

Ali Koç muhtemelen senelerdir bu davalar yüzünden Acun'u içeriye, yanına almıyordu. Şimdi ee ne olacaksa olsun modunda ancak şu Acun'un fetö, adnan oktar mevzuları büyüyecek gibi duruyor. 

Ben nedense şu adamın samimiyetine inanıyorum 😄 Candaş'a yaptığı açıklamalarda da feneri cidden başka boyuta taşır. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...