Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2024 - 2025 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

GS'den cekinmesi icin bir sebep yok ya Fener'in. Kasmayin yani bu sene yok o sari kart yok bu ofsayt. GS gidecek gibi durmuyor, tankta gaz yok.

Kadrolara soyle bakiyorum da Fener'in her noktada en az 2 alternatifli kadrosu var belki orta saha haric. Onu da Ferdi'den gelen parayla kapatirlar.

Son yillarda fazla gerginlesildi gelmeyen sampiyonluk ile ama atla deve degil bu TR ligi, Sergen'in, Avci'nin, Hamza'nin filan sampiyon oldugu lig. Special One gule oynaya olur Ali Koc sacmalamazsa - zaten kritik nokta o. Adam asiri fail olmasa zaten bu kadar surmezdi.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

maçı izlemedim ama geçen yıl da üst üste maçlar kazanmamıza rağmen kötüydük ite kaka kazanıyorduk maçları. kazandığımız için çok göze batmıyordu ama devre arasından sonra toparladı takım biraz. icardi'nin ilk haftalarda ki performansı kurtarmıştı. hatırlayın kanatlar ve 10 numara sürekli değişiyordu doğru kadroyu devre arasından sonra oturtmuştu . izlediğim bir video var barış bir pozisyonda topu kaptırıp geri basmıyor, davinson ile tartışıyorlar sonrasında. barış'ı barış yapan böyle pozisyonlarda tekrar geri basması ve fiziğini iyi kullanmasıydı, takımda bir doymuşluk var onu toparlamak da okan hocanın görevi. bu sene en zor sınavı olacak muhtemelen. oğuz transferi bizim için iyi olabilirdi, kerem ve barış gitmek istiyor sanırım bu oyuncular satılıp yerlerini başarıya aç gençlerle doldurmak gerekiyordu. 

Hatta apo satılıp yerine emin bayram ile eklenmeliydi. sağ ayaklı ama sol ayağını da kullanabiliyor diye biliyorum. sattık geleceği parlak çocuğu. apo geçen yıl sakatlığından beri çok kötü ki milli takımda da çok kötüydü. 

Esnaf tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

muhtemelen öyle olacak aksdjgşaskd. şu gruplara kalırsak efsane olacak ama yeni sistemde gruplarda ilk 16 ya gireriz gibi geliyor. ilk 16 kalırsak 2 maç daha yapacağız. toplam 10 maç olacak.  sonrası uefa falan uğraşmaya da gerek kalmayacak. muhtemelen gelirleri de uefa şampiyonu gelirlerinden bile daha fazla olacak

Sosyal ağlarda paylaş

BAY kadrodan çıkarılmış 

Spoiler

ℹ️ BİLGİLENDİRME: Bulantı, kusma ve ishal şikayetleri olan ve gıda zehirlenmesi yaşadığı tespit edilen Barış Alper Yılmaz, bugün İsviçre’ye hareket eden kafilede yer almadı. Futbolcumuzun durumuna yarın sabah yapılacak değerlendirmenin ardından karar verilecek.

Sosyal ağlarda paylaş

GS aslında diziliş ve paslaşma olarak benim beklediğimden diri. İyi oynadığından değil de sezon başı ben daha kötü beklediğimden.

Ama defans felaket. Davinson olmayınca çöktü. AKerim geçen sezon sonuna doğru sakatlandığından beri toparlayamadı, milli takımda da aksaktı, burada daha da kötü.

Ama defansın kötü olmasının bi sebebi de adamların ortasahayı elini kolunu sallaya sallaya geçmesi, ortada hiçbir dirençle karşılaşmıyorlar. Topsuz oyunda felaket takım olarak GS. Top kendisindeyken aslında iyi bir şeyler yapıyor ileriye top taşıma ve atak olarak, ama orada da Mertens/Icardi şanssızdı biraz.

İlginç şekilde Kerem takımın en iyisi, halimizi anlayın işte. Kaç tane rakip atağını Kerem kesti, kendi kanadını yardırdı yetmedi BAY oynayamayınca çekil çekil deyip onun kanadında da oynamaya başladı.

Hep topa hakimken oyun çalışmışız heralde, top rakipteyken fena afallıyoruz.

İlk gol şaşırtıcıydı, Muslera'nın hiç yemeyeceği gol. İkinci gol ve üçüncü goleyazan pozisyon ise defansa yazar. Sol tarafta hem bek hem stoper aynı anda aksayınca kademe de kalmıyor, oradan yardırıyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Orta saha savunma cok kotu. Emin bayrami uc kurusa verdiler simdi adam yok, Apo rezalet. Ha bence penaltida yapacak bisi yok ayrica sari ve kirmizi sacma oldu. Elle oynama denemez pek ona. Neyse.

Kacirdiklarini da eklersen 5-2 fln olmasi lazimdi. 

Sara yanlis profil. Kotu futbolcu oldugunu dusunmuyorum ama bu adam net 6-8 degil, defansif yonu yok gibi, kayboluyor oyunda. Kerem Baris her topu eziyor.

Cidden Bats ne kadar fark yaratti Icardi uyutuyor sanki bizi ayakta. 

Turu geceriz gecemeyiz ama bu takim averaj olur UCL de. Boeyin filan yok artik seni kurtaracak. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...