Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2024 - 2025 Sezonu Genel Tartışma


Aceace

Öne çıkan mesajlar

Son 2 sezonun şampiyonu, rekorlara doymayan(yalnız Galatasaray kazanmak üzere olduğu için icat edilmiş değil, rekor gibi rekor), ligi hallaç pamuğu gibi atan sarı kırmızılı takımın 2024-2025 sezonu başlığına hepiniz hoşgeldiniz.

Gelelim takımımıza:

Maalesef yağlı yanaklarını okşatmayı seven başkanımız hala başımızda.

GHrI4xRWQAAxiHt.jpg 

Florya ve Riva'yı piç etmeden gitmeyeceğini Erden Timur'un açıklamalarından görüyoruz. Erden Timur ise alenen söyleyemese de başkanla ilgili arazi konularında anlaşmazlık yaşaması ve Derin Galatasaray tarafından gelen eleştiriler nedeniyle çekildi. Aslında Sportif AŞ'nin başına gelecek kişinin işi bu kez çok zor olmayacak. Takımın omurgası ligin çok çok üzerinde. Gitmesi gereken isimler çok net (Ndombili-gitti, Zaha, Tete, Vinisyus). Gitmesi durumunda ama az ama çok para getirecek bir sürü topçu var (Kerem, Zaha, Nelsson, Davinson, Barış...) Kiralık olup dönecek, para getirebilecek ya da takımda oynayabilecek topçular var (Zaniolo, Leo Dübua, Vitaminsiz Yusuf Demir, Yunus Akgün, Belçika'da çok çok iyi bir sezon geçiren Emin Bayram...)

Tartışmasız biçimde ligin en formda teknik direktörüne sahip durumdayız.

okan-buruk-aa-2027814.jpg

102 puan dile kolay. Elindeki kadroyu yönetmekte çok başarılı olduğu ve takımda otoritesini kurduğu ortada. Sezon başı defans ikilisi Apo-Nelsson iken devamında sırasıyla Apo-Davinson, Davinson-Nelsson, Apo-Nelsson, Apo-Davinson oldu. Davinson bi an hık mık dedi ama sustu. Koskoca Zaha'yı ligde 9 gol 3 assistle oynamış olmasına rağmen "Yok kardeş kusura bakma senden daha iyisini bulduk" diyerek kenarda oturtabildi. Boey'in gidişyle ortaya çıkan sağ bek boşluğunu yerine göre kaan yerine göre barışla doldurmayı başardı. Büyük teknik direktör valla.

Transfer konusuna gelirsek, bir sağ bek alınacağı kesin gibi. Hoca 2 yıldır Torreira'nın yanına tempolu 8 ya da alan kaplan bir 6 numara arıyor. ŞL'deki zorlu maçlarda Kaan 6, Torreira 8 ikilisi oldukça başarılıydı. Aslında güncel kadronun üzerine sadece 2 transfer yapsak bile önümüzdeki sezon için kadromuz hazır. 35 kişi gönderip, 20 kişi almamıza hiç gerek yok.

Ha bir de şey... Daha iyisi yok

mauro-icardi-sampiyonluk-torenine-damga- 

 

  • Like 2
  • Tesekkurler 3
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu işi anlamıyorum. GS ne zaman şahlansa yönetimde bir acayip şeyler oluyor, kendi kendine bir anda raydan çıkıp treni deviriyor GS. Hep bir iç mihraktan içeriden bir şeyler. Biri çıkıp kendi ayağına sıkıyor kurşunu.

Terim'in şahlandırdığı sezonda bir anda "eleman" krizi çıktı. Taş gibi giden takımda başkanla Terim hiç yoktan birbirlerine girdiler, Terim gitti bi anda GS karıştı.

Ünal Aysal acayip transferler yapıyordu takımı bi coşturdu, sonra ne oldu anlamadık, bi anda kayboldu ortadan, gitti.

Bi Haldun Üstünel vardı, takıma hiç beklenmedik yıldızlar kapar getirirdi, adamı bi anda yönetimden dışladılar.

Şimdi de Erden Timur yüklenmesi. Hiç bişi yok ortada, 1 haftada bi anda kaynadı kazan.

Ortada hiçbir sorun yokken bir anda kriz geliyor, hani yavaş yavaş büyüyen kavga da yok, bi anda herkes birbirini nukeluyo bi eskalasyon olmadan. 

Rewendor tarafından düzenlendi
  • Haha 1
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...