Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Selvi boylum al yazmalım izlerken ağlamak

chicagolu

Öne çıkan mesajlar

Eski sevgilim geçen sene evlenmişti, az önce denk geldi izlerken bu filmi. Hüngür hüngür ağladım yahu, özellikle son sahnesi, erkeğe biçilen rol ve kadının mantığıyla hareket etmesi. Başrol karakterini kendinizin yerine koyunca çok kötü oluyor. Bir daha izleyemem bu filmi çok fena

Sosyal ağlarda paylaş

abi belli olmaz ben illidanli the burning crusade introsunu her izledigimde bi duygulaniyorum, o donem yasiyordum keza wowu, expansion pack cikarken ilk leventteki DNRda satisa cikacakti, gidip siraya girmistik fln

olur oyle yani, neyin triggerlayacagi belli olmaz, zaten triggerlayan medya bahane, sen eski yasananlara, o giden zamanlara, eski benligine veda ediyorsun onun gozyaslari belkide, neyse, aglamak iyidir bazen korkma agla.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

DoGMeaT, 29.04.2024 07:12 tarihinde dedi ki:

abi belli olmaz ben illidanli the burning crusade introsunu her izledigimde bi duygulaniyorum, o donem yasiyordum keza wowu, expansion pack cikarken ilk leventteki DNRda satisa cikacakti, gidip siraya girmistik fln

Sen bizimle mi girmiştin sıraya hatırlayamadım seni. Bizim gültte de değildin sanırım. ŞANLI VAY AK ekibi olarak neredeyse tam kadro ordaydık.

Sosyal ağlarda paylaş

axedice, 29.04.2024 02:14 tarihinde dedi ki:

Sen bizimle mi girmiştin sıraya hatırlayamadım seni. Bizim gültte de değildin sanırım. ŞANLI VAY AK ekibi olarak neredeyse tam kadro ordaydık.

yok bahcesehirden beraber oynadigim insanlarla girmistim siraya ama sizle de denk gelmis ve muhabbet etmistim diye hatirliyorum, gerci yil 20000 sene once oldugu icin....flu hersey

Sosyal ağlarda paylaş

Ben VAY AK’ta bayagi oynadim, dogmeatle de taksimde peyote’de tanisip bir kac bira ictim. Tanistiran da prawler’di. Babacum’la ayni sefil unide okuduk ama hic karsilasmadik. Benzer sekilde burada fçösdm gibi gulen bir uyeyle de hatta ayni okuldaydik ve yillar sonra onunla ve yine eski uyelerden Lexius’la WoW’da alakasiz bir ekiple kurdugumuz bir guildde uzun sure beraber oynadik. 

Her seyi gectim ortaokulda beraber tomb raider, eycof ve ps2 muhabbeti yaptigimiz bir arkadasimla birbirimizi unuttuktan 10 sene sonra yine o guildde ortak arkadasimiz sayesinde denk geldik. Adamla 2 sene gunde 15 saat WoW oynadik ve evlerimiz 200 metre falan mesafedeydi. Ezan okununca ayni caminin imamini duyuyorduk, ona ragmen 1 kez gorustuk sanirim totalde.

Bunu neden anlattim bilmiyorum ama burada 20 yildir geyik yaptiginiz adam anneniz cikarsa sasirmayin yani.

Sosyal ağlarda paylaş

zipzip, 06.05.2024 19:51 tarihinde dedi ki:

YA DA BENİ 1 KERE ÇAĞIRDILAR O KADAR

Bu doğru tahmin. Paticik izmir en az 20 kere falan buluştu, arada seni deneyip beğenmeyip ölü taklidi yapmışlardır geçmiş olsun.

Eskiden iş yerinde falan wow oynamış birine rastlayınca guild muhabbeti açmaya çekinirdim işte Dragons of Anatolia vs isimli bi gültte oynamış adama VAY AK dersem beni kınaytçı zanneder falan diye ama yaş 40 olunca iyice bi gururla söylüyorum artık. Ben diyorum anlı şanlı VAY AK gültünde KARIVAR isimli paladinimle oynadım diyorum.

Deathknight'ımdan hala pek bahsedemiyorum ama . . .

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...