Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Cidden çok kötü mağlubiyet oldu gs için. Üstelik yine hakem gs lehine inanılmaz düdükler çalmışken.

Öyle bir yenilgi ki bu, theultraaslangreatwall ve sardalya ekonomi sınıf uçak bileti alıp yurt dışına kaçmış deseler inanacak duruma geldik. Tam rezillik. 

yazık 200m euro ya

Sosyal ağlarda paylaş

Konyayi yenerlerse uc gune anlami kalmaz da bizimkiler kontagi kapatmis gibi. Icardi seneye yolcu gibi geliyor bana. 

Dunku macla ilgili hakem kararlari bizim lehimize hataliydi yazdik zaten gs liler genel olarak hatalari kendilerine yapilsa da kabul ediyor asiri fanatikler haric. yenildigi zaman da tebrik ediyor akli basinda, hatayi kendinde ariyor. Karsi tarafta pek goremeyiz bunu. Mac sonunda da acayip olaylar olmadi, fb de gitti kutladi. Sonrasini tam bilmiyorum da Ali Koc gene sacma sapan isler yapmaya kalkmis gibi, beklenmedik sey degil. 

Baskanlik konusunda obur gun ozbek gider baskasi gelir, iki klup arasindaki fark bu. Ki zaten ozbek kafa olarak gs ye dusuk buldugum isim, daha rasyonel, daha akilli, rakibi hata yaparken oturup hata yapmasini izleyecek karismayacak zekada biri lazim. Ozbek de o zeka yok malesef. Yemleme atliyor. Yeterli degil. 

Basarisizi tutmaz bu klup hele ki burdan sampiyonluk verirse. O yuzden arada sirada saglam tokat yemek iyidir dun de cok saglam tokat oldu. okan a ders oldu diye umuyorum uc gun izinler lacka lacka isler. Laubaliliktir dunku macin sonucu baska bisi degil. On kere oynansa yine yenilir ama bu kadar kotu oynamaz gs. 

o acidan gorucez futbolcular konyada nasil tepki verecek. Oynanmadan kazanilmiyor.

ne olursa olsun seneye cok ciddi kadro yenilemesi gerekecek. Zaha oliviera mertens ziyech ndombele tete bunlardan kaci gider kalir bilmiyorum. Icardiye teklif gelebilir Como’dan veya MLS’ten. 

ayni transfer hatalarinin yapilacagiin zannetmiyorum ama yazin, tabii secilecek yonetime bakar. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Fener baya motive olmuştu maça, baya hakkederek kazandılar. GS ise garip şekilde sezonun en kötü oyununu oynadı, nedense bu sene bu tarz kritik maçlarda hep kötü oynadık. son haftalardaki iyi oyunun sebebi de barış ve mertens'in insan üstü oyunuydu o biraz okan'ı kör etti sanırım alternatif bir oyun kurgulayamadı. umarım bu yenilgi konya maçını da etkilemez yoksa denizli ve bursa facilarından bile daha feci bir kaza olur.   eğer icardi  bu yazda sezon öncesi kampına alınmayacaksa bu yaz satılsın gitsin

Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı Darksun tarafından Galatasaray 2023 🏆 2024 Sezonu Genel Tartışma olarak değiştirildi
  • 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...