Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2023🏆2024 Sezonu Genel Tartışma

Llama

Öne çıkan mesajlar

Su 92-93 sezonu kadar insanlarin kendini kandirdigi baska bisi yok bu arada. GS Ankaragucu macindan once puan durumunu bir acin. Ustune Besiktasin Ankaragucune o sene kac gol attigini, son Genclerbirligi macinda kimlerin oynamadigini cikarin…

Aynen 7 gerekiyordu 8 attik sdfds. Hatta oyleki Zalad macin yarisinda yok bile neyse. Ulke muhabbeti gibi bisi bu, benim tarihin senin tarihin. Bos muhabbet. 

Ayni ligde 50 kusur yildir beraber oynayan ve sampiyonlarin ortalama 2 senede bir el degistirdigi ligdeki takimlarin birbirini sen temizsin ben kirliyimle suclamasi bana abes geliyor. Madem hep biz kirliyiz sen nasil sampiyon oldun bunun ucte birinde diyen cikmiyor.

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

tsl 18 takimken sike sorusturmasinda alttan, ustten 17 takim sorusturulmustu. sportif yaptirimlari federasyona havale ettiler. federasyon nasil idare etmis unutan acip okusun. bugun besiktas divan kurulunda baskan adayi konusmasinda klubu teroristlerden koruduklarini ima edebiliyor. bir yanda isine geldiginden rejmin anlatimini sahiplenler, ote yanda cikari icin kendi anlatimini yapistiranlar var. masumiyet karinesi futbola bir, bizim futbola iki beden bol. 

Sosyal ağlarda paylaş

Ligimiz iğrenç, hem oyun hem dönen pislikler bakımından. Bizim takımın anca Seba döneminde bir halt yoktur sonrası için emin olamıyorum. Hele tüpçü başkandı işte neler neler yapmıştır. Para iyice duman etti ortalığı , dönen haltların haddi hesabı yok. Senelerdir pahalı bir tiyatro dönüp duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

bailly i izledikçe morinhonun yorumunun neden bu kadar doğru olduğunu anlıyor adam, kendi pozisyonu yetmiyor bir de amarteyi kapatıyor. 

25ten sonra oyunu dengeledik, tabi pozisyon vs hikaye takımda. hacı ahmet çıkıp demir oraya, ox da demirin bölgeye geçerse daha iyi olur bence. ghezal da bitirici vuruş için 70te girer heralde

Sosyal ağlarda paylaş

ahanda balon patladı, defansı evlere şenlik Kartalın

beşiktaşın cocugu necip girdi oyuna, bu maç döner burdan abijim

edit: ahah döndü valla, adamlar 10 gol kaçırdı biz tekte attık, gerçi hakemin ittirmesi de var ama olsun

edit 2 : salak lan bu bruj neler kaçıyor lel

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

8 yıl önce club brugge maçında stoperde Necip vardı, dün yine Necip oynadı 🙂

Baily beklentinin üzerindeydi, Colley ile iyi olacak gibi duruyor. Maalesef çok pozisyon verdik, kupanın en güçlü adaylarından biri de Brugge 1-1 iyi sonuç bence ancak ŞG değişiklikleri erken yapsaydı galibiyet bile alabilirdik. 

Kadro çok yetersiz, gruptan çıksa da çeyrek final falan hayal. Lig şampiyonluğuna da zaten havlu attık 

Sosyal ağlarda paylaş

Darksun, 20.09.2023 22:51 tarihinde dedi ki:

Ligimiz iğrenç, hem oyun hem dönen pislikler bakımından. Bizim takımın anca Seba döneminde bir halt yoktur sonrası için emin olamıyorum. Hele tüpçü başkandı işte neler neler yapmıştır. Para iyice duman etti ortalığı , dönen haltların haddi hesabı yok. Senelerdir pahalı bir tiyatro dönüp duruyor.

Tüpçü paraları kendi yedi ya, katakulli yaptıysa da kendi içindir, zaten 9 senede 1 tane şampiyonluğu var en başarısız başkan.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...