Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Throne and Liberty (Next Gen Lineage MMO - NCSoft)

razzRaziel

Öne çıkan mesajlar

Haterlık yapmıyorum kore mmolarından çok dilim yandı. Çok açık ve net p2w elementleri olan oyun işte, abimiz çevreden dolaştırıyor lafıda parayla currency satıyoruz batıda nasıl karşılanacak bu takımınızın haberi varmı batıdaki tepkilerden diye? ya gerçekten  haberleri yok yada salağa yatıyorlar. eskiye oranla artık oyun daha az p2w miş filan ahahahhaaa... 🤣 satma abi parayla yada parayla alınabilecek item SATMAAA...

Sosyal ağlarda paylaş

benim için oyunun p2w oranına göre değişiyor ya oynayıp oynamamam. aylık bi aşşa yukarı bi sub parası kadar para veririm sıkıntı yok. ama binlerce lira dökülmeden bi bok yapamıyorsan grind ve vakit harcadığımız halde o zaman işler değişir. throne and liberty'de premium currency'yi bile oyun içinde kazanabiliyorsun. oyuzden çok da sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

bir kore oyununun p2w öğerler içermemesi imkansız. adamlar p2w olmayan oyunu sevmiyorlar. istedikleri kadar çıkartsınlar oyunun özünde p2w ile yapılmış olmasından dolayı gene de hissedilecek.

tek olay ilk 1-2 ay bunlar hissedilmiyor. o kadar eğlendirse beni yeter zaten başka bir beklentim yok benim oyundan.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...