Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

hocanın korkak olması dışında bir problemi yok bence de. ben yıllarca şg'nin başarılarının arkasındaki en büyük etkenin tamer tuna olduğnu savundum, halen aynı fikirdeyim ama hoca ne zaman bjk'den ayrılıp solo kariyere başladı işte o zaman defoları ortaya çıktı. 

bazı kişiler ne kadar iyi futbol adamı olursa olsun iyi td olamıyorlar. önder hocada onlardan kendini çok erken belli etti.

sezon sonuna kadar devam, sonra her şekilde gönderilecek zaten de olur da kalırsa cidden seneye de çöp olur. şuan göndermenin hiçbir şeye katkısı olmayacak.

taraftar dinleyerek bir iş daha yapmazlar umarım. tr'de taraftar toplulukları ne zaman tek ağızdan bir fikir etrafında buluşsalar zaten direkt o fikrin olabilecek en mantıksız ve saçma iş olduğunu otomatik olarak anlamak gerek. önder hocayı göndermek de buna örnek. 

Sosyal ağlarda paylaş

teixeira hazir tekrar gol atmisken zit gorus vakti. kontratinda oynatma maddesi falan mi var? ileri top tasinamadigi zaman bile yazilmasi gercekten garip.

hocanin baslangiclarini da hamlelerini de pek tutmuyorum. topal'a sadece takim koronadan kirilirsa is dusmesi lazim. bu macta mutlaka can bozdogan'a is duserdi. cikanin larin degil de ghezzal olmasina da anlam veremedim.

ote yanda her teknik direktorun elini kolunu baglayacak seyler oldu. josef, pjanic, rosier kritik eksikler. formda kanatlara karsi yedek bekle cikiyorsun ve iki bekin birden sakatlaniyor. bu maci agirlikli olarak o acidan degerlendiriyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...