Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş 2021?2022 Sezonu Genel Tartışma

FuCKiR

Öne çıkan mesajlar

7 saat önce, Darksun dedi ki:

Ljajic de mantıklı transfer diyorduk kiralıkken harika oynamıştı, 7 milyon gömdük bak nerede şimdi. Ben artık 5+ milyon euroluk transferleri şu ortamda normal bulmuyorum.

Iflasin esigindeki takimlarin milyon eurolari cope atmayi normal bulmasi...

Sene basindaki muhabbetleri hatirliyorum, CLde bir galibiyetle hersey halloluyordu ki daha fazlasi alinacakti zaten (zaaa?). Simdi de Xden alip Yye satarsak diye dusunup gene bol keseden harcamalar. Guzel guzel batirmaya devam, patladigi yerdeki drama icin heyecanliyim. 

Sosyal ağlarda paylaş

takım kötüydü bugün. rahat kazanmamız gereken maçta yine 2 puan bıraktık. bana kalırsa önder hoca yanlış kadro ile başladı maça. bats yalnız kaldı, top getiremediler. bi kaç cılız atak. 2 yarı değişikliklerle hareketlendi ama yine bitiricilik yok. takım gol yemiyor ama gol de atamıyor. önder hoca ile kısır geçecek maçlar belli oldu

Sosyal ağlarda paylaş

Aynen dostum vivale hoca ne yazık ki hatalı kadro ile oyuna başladı. İlk yarıyı rezil bir futbol ile çöpe attı. 

Önder hoca bu işi bilmiyor. Bilmiyor derken a takım TD si kesinlikle olamaz. Gençlik desen hala su kadroda güveni sürekli yedek tutuyorsan, serdar saatçiyi kadroya bile almıyorsan kafanda tilkiler dönüyordur net. 

Sosyal ağlarda paylaş

neyse fuckir e rağmen 1 puanı kurtarmışız. kupa maçının etkisi çok bariz hissedildi. başarılı bir defans hattımız yoktu ama bu maçta tel tel döküldüler. apaçiler az akıllı oynasalar farka giderdi maç. önder hocanın da yapacağı hamle yoktu, oyuncuların yarısı sakat, formsuz. adana deplasmanda 1 puan iyidir. 

asarız keseriz diye fuckir konuşmasaymış..

vivavale tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, vivavale dedi ki:

neyse fuckir e rağmen 1 puanı kurtarmışız. kupa maçının etkisi çok bariz hissedildi. başarılı bir defans hattımız yoktu ama bu maçta tel tel döküldüler. apaçiler az akıllı oynasalar farka giderdi maç. önder hocanın da yapacağı hamle yoktu, oyuncuların yarısı sakat, formsuz. adana deplasmanda 1 puan iyidir. 

asarız keseriz diye fuckir konuşmasaymış..

Sen de mi brütus.. abi ben 60. Dk yazdım, gördüm orta saha düştü hani ince bakma da gerekmiyordu okadar barizdi. Bizim TD göremedi ne yapayım beya. Cidden çok kotu TD alt yapıda bile olmaisn bı zahmet. 

Ali Koç'un TD versiyonu. Hep yanlış hep geç kararlar. İkinci maçından sonra puanını vermistim zaten bunun. 

Jorge jesus veya amorim gelmeyecekse şuanda şg ye razıyım. 

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...