Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bilgisayar kulaklık tavsiyesi

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

• 3 ay sonra ...

10-12 yıldır Sennheiser eh150 kullanıyorum, artık yeni bir kulaklığa geçeyim diye düşündüm. ? Araştıra araştıra en son aşağıdaki modeller arasında kaldım:

Razer Blackshark V2

Logitech G Pro X

Logitech G433

HyperX Cloud Alpha S

Kulaklığı oyun, film, müzik vb. için (hepsine aşağı yukarı aynı oranda ağırlık veriyorum). Genelde single player oyunlar oynuyorum.  Aslında araştırırken belirli bir niyetim olmasa da sonda oyuncu kulaklıkları kaldı. Bunları genelde CS gibi oyunlarda ses takibi için kullanıyorlarmış ama yıllardır multiplayer FPS oynamıyorum, ciddi şekilde oynayacağımı da sanmıyorum. Birkaç yıl öncesine kadar MMORPG (ESO, DAOC, UO vb.) oynadığım oldu. Kulaklıktan beklentim oyun oynarken, film/dizi izlerken, müzik dinlerken iyi bir ses versin (bas ağırlıklı olmasındansa daha ortalama olması iyi olabilir) ve sağlam olsun (şimdiki kulaklığım gibi 10+ yıl gitmeyebilir ama garantisi dolduğunda da elde kalmasın. G Pro X için Rtings'de bir sorun göstermişler mesela, o kafama takıldı). İlla oyuncu kulaklığı olmak zorunda değil ama bunlar gibi kulak üstü bir şey arıyorum. bunlardan hangisini önerirsiniz? Yahut önerebileceğiniz başka bir model var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

Bana oyun oynarken kullanmak icin bir tane kulaklik lazim oldu. Bluetooth uzerinden bayagi bayagi berbatmis discord + wow.

Soyle bir baktim ettim, hic bir sey anlamadim. Cloud 2 wireless var, sesi boguk diye gommuslee redditte. Ote yandan dedim wired sennheiser alirim, o da Turkiye’de yok dire. Game one, zero vs. bitmis hep. 

Bu arada kafam buyuk sanirim (uzun en azindan), sony wh1000xm3 ucu ucuna oluyor. Logitech g930 wireless mi ne vardi, onu da kafama kucuk geldigi icin satmistim fi tarihinde. Boyutu da buyuk olsun ?

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Fiyatlarına ve piyasada bulunup bulunmadıklarına bakmayı sana bırakıyorum ama Harman tonalitesine yakın, yani sesi iyi veren denilebilecek yeni ya da çok eski olmayan headsetler bunlar önerebileceğim:

• Corsair HS70 Pro
  • Logitech G535
  • HyperX Cloud Alpha
  • Logitech G435
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...