Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan Exiles

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

biz official pvp server #1092'deyiz.

ek olarak bir tanede rahat rahat takıldığımız dedicated sunucumuz var, en az 1 ay filan acık kalacak (duruma gore daha fazla da olabilir). oyunu ogrenmek / rahat takılmak icin deneyebilirsiniz. ingame latency'de 60 civari. server'da hersey pvp & building damage acik, avatarlar kapalı.

Sosyal ağlarda paylaş

Ben tavsiye ediyorum oyunu, tabi sağlam bir makineniz yoksa hiç bulaşmayın.

Gördüğüm en iyi haritalı oyun görsel olarak ve dizayn olarak çok iyi yapmışlar, hiç bi MMO da bile böyle ortam yok şu an, bölgeye göre iklimler kum fırtınaları kar vs.

Tüm survival dinamikleri mevcut üşüme terleme acıkma susama ağırlık.

Yapı yapma olayı yine rakiplerine göre en iyisi görsel çeşitlilik dizayn açısından, çok güzel dekor olayları var, mesala tropy olayı var her bioma göre hayvanlar var onların kafalarını alıp duvara monte ediyosun bir ileri si hayvanların king ve bossları var onları etmek zor baya, sırf bu iş için oda yaptım dizmeye başladım.

Combat zevk meselesi seversiniz sevmezsiniz, yine benim çok hoşuma gitti, başlarda zırhla kesemediğim hayvanları, öğrenince çıplak kesmeye başladım misal domuz saldırınca şöyle geri çekilip ezip geciyor onda yana kaçmazsan yarı enerji gidiyor kurt her kombadan sonra ufk bir ısırık alıyor bi combo bir geri yapcan, insan savaşcıar yine kullandıkları silahlara göre hareketleri var öğrenmen lazım hep.

Tanrılar var hepsinin bi faydası oluyor crom hariç 3 seviye kadar yükseltiyosun heğsiniş yeni şeyler çıkıyor.

Köle olayıi adamları yakalıyıp köle yapıyosun, şimdi danscı bi kadın gördüm düşman yerinde onu köle yapıp taht odama koyacam dans etsin paso :P

Var oğlu var yani daha oyunun yarısına bile gelemedim bulunduğum bölgeyi bile tam gezip yeni şeyleri bulamadım daha bir sürü bçlge var.

Hızlı yazdım yazım hataları varsa artık sallayın.
Sosyal ağlarda paylaş

pati pvp server olarka 1092'de.

bu arada kucuk bi patch geldi.

said:
Hey all! Thank you so much for your continued feedback and reports. We will continue to roll out patch for all platforms to improve the game. This is version (95799/17790). Fixes include:

Redshell plugin removed
Server browser: PvP-F now shows as PvE-C
Fixed a crash in character creation
Fixed a problem where health went back to max after taking damage
Fixed auto-lock and dodging sometimes happening on the spot
Blunted Javelin no longer does concussion damage in melee (only throwing)
Elixirs and some other buffs no longer get cancelled as if they were healing buffs
Fixed a crash caused by lootbags
Fixed a crash that could happen when building near destroyed placeables
Fixed a crash in the decay system
In addition, South American servers #1976, #1986, #1996 have been moved to a new data center with better hardware successfully and are back up.

IMPORTANT:

This is a message for everyone who has had issues with their servers having really long loading times and respawns taking several minutes. This is especially an issue for servers running on machines without an SSD.

We have discovered an issue with the unconscious bodies that are loaded on a server restart. It is causing heavy load on the game database.

If you are having these issues, we suggest you turn off the unconscious bodies by adding the following to your servers ServerSettings.ini
LogoutCharactersRemainInTheWorld=False

We will be turning this off for all our official servers until a patch with a fix is ready. At which point we will remind you to turn it back on.
Sosyal ağlarda paylaş

'Conan Exiles sitesi, önümüzdeki günlerde 300 kadar yeni resmi sunucunun ekleneceği haberi ile güncellendi. PC ve PlayStation 4 PvP, PvE ve PvE sunucuları, Avrupa, Kuzey Amerika, Asya, Okyanusya'ya bölgesel olarak geliyor.'

Böyle talep olsun ki Oyun gelişmeye devam etsin..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...