Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Conan Exiles

Yabgu

Öne çıkan mesajlar

1092 di mi?

Acayim orda geleyim yanınıza da henüz şu pve de işlerim bitmedi çok iyi gidiyor her şey orda.

Sizin yanınızda da ufak ufak kasarım baktım oynuyosunuz kalıcısnız orda da kasarım.

Çünkü hep geliyiyorum bi guilde hepsi bırakıyor sonra dımdızlak kalıyorum ortada :)
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

oyun early accessten beri hiç gelişmemiş neredeyse, millet hemen gazlanıyor falan anlamsız, mekanik açısından hala leş.

gelişmiş çok güzel bişeyi var ama, fiyatı. tam keriz silkmece yapmışlar, harika.

Yazdiklarinda haklisindir, haksizsindir, gorecelidir, degildir, hepsi kabul de gelip sirda oyunu alan kitleye yine oyunun konusunda hakaret etmek neden?

Negatif elemental olarak geziyorsun konuda, ona bile tamam da bu kadari ayip.
Sosyal ağlarda paylaş

cagrus said:

oyun early accessten beri hiç gelişmemiş neredeyse, millet hemen gazlanıyor falan anlamsız, mekanik açısından hala leş.

gelişmiş çok güzel bişeyi var ama, fiyatı. tam keriz silkmece yapmışlar, harika.
Bu direk yanlıs bir yorum.

EAsı ilk release oldugunda alıp 200 saat gommus ve sonraki patchlere bakmamıs biri olarak, ilk cıktıgı ile suanki arasındaki farklar:

Combat: Direk overhaul yemis. Ben begendim. Gordugune kafalama dalamıyosun. Dodgelamak, bloklamak, parrylemek, zamanlamaya dikkat etmek gerekiyor. Dandik kurtla kapısırken bile boyle. Tabi exploit(ya da kimisi cleaver use of mechanic olarak da bakabilir) yaparsan bunların etrafından gezebilirsin ama onun dısında combat baya guzellemis. Archerynin de damagei tartısılır ama utility olarak cok degistirilmis.

Craft: Yine baya bir degismis. Cok derinlestirmisler. Armor skinlerinden tut exotic armorlara kadar ilginc seyler getirmisler. Bir cok yeni materyal eklenmis ve her biri degisik mekaniklere yelken acılmasını saglamıs. Dun 5 saat oynama fırsatım oldu releaseden sonra ve her dokundugum seyde donup wikiye bakma ihtiyacı hissettim. Baktıgım hersey de bir sonraki adımı merak etmeme sebep oldu. Basarılı.

Base building: Tırmanma mekanigi ve asansorler yeni baselere yelken acılmasını saglamıs. Sadece base i daga kurduk 3 tane merdiveni kırdık rahatladık diyemiyorsun. Ya da base i daga kurmuslar hadi exploitle ya da god acarak sunu bir levellayalım da demiyorsun. Gelismeleri begendim.

Stats: "Milestone" (10 encumberance alınca her swingde staminanın 10% az gitmesi gibi extra bir ozellik vermesi) mekanigini acayip begendim. Buildleri alıp "5 encumberance al 10 grit al gerisini vitaya bas" mantıgının otesine goturecegini dusunuyorum. Suan farklı buildleri denemek icin meraklıyım. Levelim artsa da hepsini denesem diye bakıyorum.

PvE: Bosslar eklenmis. Dungeonlar eklenmis. Treasure key diye bisey var. Daha hic birinin ne olduguna bakamadım bile. Merak ediyorum.

Kısaca EAnın en basında oynayıp sonra ara verdiyseniz. Tekrar bakmak icin gayet yeterli gelismeler var. Eger hic oynamadıysanız da bu tip oyunları begenenler icin fiyat etiketinin cok da yuksek olmadıgını dusunuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...