Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cloudpunk

sylvanas

Öne çıkan mesajlar

Hakkindaki en guzel yorum "en iyi Cyberpunk 2077 bekleme simulatoru" olan bi oyun. Adventure/walking simulator sevenler oynayabilirler, firewatch ayarinda oyun.

Indirime girince aldim. Delivery girl canlandiriyoruz. Fifth element benzeri bir sehirde ucan aracimizla kuryelik yapiyoruz, tamamen lineer, diyaloglar ustune. Open world, arac surme ve yayan kisimlardan olusuyor. Sagda solda item brosur npc var etkilesime giriebilen. Combat ya da game over gibi bir kavram yok.

Art design on numara. Piksel 3d karisimi gibi. Fps kamera ve arac kokpiti eklendi bu ay. Onceden izometrik oynaniyordu. Ost synthwave gibi, perturbator ile de anlasmislar. Ben arkada stranger things ost ile oynuyorum.

Tavsiye ederim.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

İndirimden aldım bende, zaten ucuz ama. Oyun çok güzel ama, kızımızı da sevdim epey.

Oynayın diyorum.

Bu tarz az gameplay, bol hikayeli oyunları sevdiğimi fark ettim ben. Öyküyü izle, dünyayı keşfet, arada biraz interaktiflik yap; hoşuma gidiyor işten gelince. Hafta sonu filan oynarsam ama daha aksiyonlu, hareketli şeyleri açıyorum.

Ama bunlar çok iyi gidiyor iş yorgunluğu üzerine. Bu da türün iyilerinden olmuş.

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Şimdi bitirdim. Steam 18 saat oynadın diyor, arkada açık kaldıklarını düşersek 14-15 saat sürmüştür. %100 yaptım, her şeyi topladım, herkesle konuştum, her bilboarda baktım, her reklamı dinledim, Atari oynadım. Bir an bile sıkılmadım.

Oynayın derim, benim gibi her şeye koşmazsanız 7-8 saat sürer en fazla.

Öykü DLC'si geliyormuş, bekliyorum.

Çok iyi cyberpunk havasına soktu.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Spoiler

mr anderson görevi aklımı başımdan aldı. mimar'ın tüplü televizyonlarla dolu odasında seçim yapmak zorunda bırakılan neo gibi hissettim kendimi. olay da bu zaten. reset mi özgürlük mü? mutlu aptallık mı acılarla dolu bilgelik mi... bir gün aynı soruyla karşılaşmaktan korkuyorum. totalitarizmden arındırılmış özgür bir dünya mı yoksa çok özlediğimiz dünleri (3 liraya bira içilen yıllar mesela) yeniden yaşamak mı..?

gelecek çok buglı olacak gibi.

biter diye oynamaya korkuyorum. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • Genel Yönetici

Devamı geliyor sonunda, DLC olarak gelecekmiş ama ana oyundan daha uzunmuş.

Spoiler

Delivery driver Rania is in trouble - again. After surviving the events of the original Cloudpunk, she’s drawn the ire of monolithic courier corporation Curzona. With debt collectors, homicidal cyborgs and at least one death cult on her trail, Rania might not have a single friend left in the city of Nivalis. Meanwhile, deadbeat gambler Hayse has been set an impossible task: to clear all his debts by the end of the night. Their stories overlap and intertwine in this expansive DLC, which exceeds the length of the original game.

City of Ghosts features:

Experience the direct sequel to Cloudpunk, seeing Nivalis through eyes old and new.

A brand new, fully-voiced campaign longer than the base game

Their fate is in your hands: unlock different endings depending on choices you make in-game.

Customise your HOVA and compete in breakneck street races.

Explore new areas, meet new characters, and experience new mysteries in a gorgeous futuristic cityscape.

“Going back to Nivalis has been a thrill,” says Marko Dieckmann, studio head of ION LANDS. “It might be a DLC, but City of Ghosts has a sequel’s worth of content. It’s a darker, tenser, more complex story, and we can’t wait for people to experience it.”

https://store.steampowered.com/app/1536370/Cloudpunk__City_of_Ghosts/

Oyun da %40 indirimde. Oynamayan kapsın derim. 2020'nin en iyi oyunlarından biriydi.

Sosyal ağlarda paylaş

Bunun gameplay cok kotu ya, surekli a noktasindan b noktasina git, aractan in paket teslim et ve bunun %10 varyasyonlari iste. Evet hikayesi ilginc, atmosferi guzel, ama onlara ulasmak icin berbat bi gameplay'e katlanmak zorundasiniz. Bunu oyun yapacaklarina sesli kitap falan yapip arka plana ayni muzikleri, estetigi koysalar daha iyi olurmus.

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...

ss_acdfd49c8ffedb7318a3fe0d8e96cac2cba9b

cloudpunk evreninde geçen sims tarzı life sim/management oyunu yapıyorlarmış aynı adamlar. istek listeme ekledim takip edeceğim.

Alıntı

Experience your simulated life in Nivalis, and choose how you spend your time each day.

Manage businesses like restaurants, ramen stands or night clubs.

Buy or grow your own ingredients.

Cook unique dishes and mix cocktails to attract the right customers.

Quit work for the day and go fishing instead!

Decorate your home or buy and customise a new one.

Travel on foot or in your flying HOVA through realistically simulated traffic.

Discover the stories of the people you meet in the city, your friends, your customers, and maybe even find love.

https://store.steampowered.com/app/1488490/Nivalis/?curator_clanid=35086009

cloudpunk için cp bekleme simülatörü demişim komik bir şekilde. cp'de yaşayamadığımızı yaşayacağız gibi bunda. fragman çıktığı zaman kendi başlığını da açayım.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...