Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Genshin Impact

eregorn

Öne çıkan mesajlar

Chest reset is a lie.

Kaç tur attım haritada, achievementı tamamlayacak chest bulamıyorum.

Gerçi mob chestler resetleniyor deniyor, (sanırım kırmızı rune/mavi auralı chestleri kastediyorlar, etrafındaki mobları öldürünce unlocklanan) ama ne sıklıkta resetleniyor, ne koşullarda resetleniyor, kaç tane var, mekaniklerini filan bilemiyoruz.

Puzzlelar, hidden chestler, challengelar vs. haritadaki chestlerin %90ı filan sanırım sabit, hiç resetlenmiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

world levelı arttırdım 5 ranklik xp kasmışım yeni rank var ama zar zor kesiliyor elitler. 5 yıldız silah mı kovalamak gerekiyor. 3 yıldız refine 5 rank 20 silahla 15 dakka sürüyor

ben daha resetlenen chest görmedim.

LethE tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

AR40'ta bayağı ciddi bir powerspike varmış (World level 5). Ama ondan öncekilerde öyle abartı bir fark göremedim.

39um şu anda, Dvalin ve Andrius'u kesmeden önce 40layıp sonra keseyim diyorum legendary artifact düşürebilir diye. Ama o bahsedilen powerspike ne derecede ondan emin değilim, fena patlamaz umarım.

Sosyal ağlarda paylaş

Çok aşırı bir zorlaşma olmuyor WL5'te, dps kullandığın karakteri up to date tuttuğun sürece levelıydı, silahıydı, talentiydi vs. sıkıntı olmaz. Bence beklet weekly bossları AR 40 için, lvl 6 talent üzeri gereken materyalleri düşürmeye başlıyorlar ve daha çok legendary artifact düşüyor.

Qali tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

aynı durumdayım 39.5 larda, hafta bitmeden 40 olup o bossları öyle almayı deneyeceğim. Oyun zorlaşsada sanki elinizden tutuyor gib, gerçi dvalin i bu zorlukta ilk yaptığımda bayağı zayıf kalmıştım ama öldürene kadar devam etti encounter. Sanki o son platform u hiç patlatmıyor gibi? . 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, ShadowFury dedi ki:

AR40'ta bayağı ciddi bir powerspike varmış (World level 5). Ama ondan öncekilerde öyle abartı bir fark göremedim.

39um şu anda, Dvalin ve Andrius'u kesmeden önce 40layıp sonra keseyim diyorum legendary artifact düşürebilir diye. Ama o bahsedilen powerspike ne derecede ondan emin değilim, fena patlamaz umarım.

aynı durumdayım 39 oldum  pazara kadar 40 olurum diye düşünüyorum ama olduğum gibi keqingi 80 leyebilir miyim emin değilim

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...