Jump to content

Qali

=o=
 • Mesaj sayısı

  34
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Qali hakkında

 • Rütbe
  Qali

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Qali

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Ne kadar content var şimdi bu EA halinde. Hem sp hem mp açısından.
 2. Qali

  Last Oasis

  Az çok oynayıp yorum yapabilecek var mı. 3 gündür akşamları giriyorum serverlar sürekli full, bilmemkaç saat queue var hepsinde. 2 saat dener güzel mi bi bakalım diye aldık arkadaşlarla, daha girebilen olmadı.
 3. Qali

  Beleş oyunlar başlığı!

  İlkini aldım tenks.
 4. Selamlar. Warframe hesabı 5 yıllık. Master rank 19, neredeyse 20. 55 kadar warframe (primelar da dahil) 1940 plat ve zibilyon tane silah/silah slotu/yararlı mod var, harita görevler falan komple yapılı. Diğer detayları ilgilenen arkadaşlarla paylaşabilirim. Gw2'de 500 gold = 40 tl Albion 5m silver = 20 tl Üstteki ikisi yazdığım rakamlarla sınırlıdır, daha fazlası yoktur. İlgilenen arkadaşlar mesaj atabilirse sevinirim, iyi alışverişler.
 5. Qali

  Archeage #4

  Geldi Steam'e, 147 lira. https://store.steampowered.com/app/1147660/ArcheAge_Unchained/
 6. Qali

  Destiny 2

  Baya bişey açık aslında gördüğüm kadarıyla. Year 1 raidleri açık, strikerlar komple açık, pvp haritaları açık. Forsaken'a kadar olan herşey açık zaten, Forsaken ve Shadowkeep haritalarına da erişim var, ama oraların hikayesi, exotic silahları ve raidlerine erişim yok. Forsakenin'ın annual pass contenti de yapılıyor sanırım, özel itemleri düşüyor mu bilmiyorum. Yani oyunu sevip sevmeyeceğini anlayacak ve bir süre oyalayacak kadar content var gibi görünen. Ana hikayenin direk başlamaması saçma olmuş. Tower'da haritaya göre sağ tarafta kalan Amanda Holliday ile konuşunca Red War (base oyun ana hikayesi), Curse of Osiris ve Warmind ana görevlerine başlanabiliyor.
 7. Qali

  Eternal Magic

  Abi çok kötü değil mi oyun, Archeage çıkana kadar belki oyalar diye bakayım dedim 1 saat dayanamadım.
 8. Qali

  Archeage #4

  2-3 arkadaş başlayacağız biz muhtemel doğu tarafında.
 9. Qali

  Mount&Blade II: Bannerlord

  Fazladan key varsa alabilirim.
 10. Qali

  Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

  Uplay+ daha açılmadı TR'ye sanırım. Ekliyorum seni Sam. Teşekkür ederim şimdiden.
 11. Qali

  Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

  Beta invite gibi bişey varsa kullanmadığınız alabilirim.
 12. Qali

  Genel Tartışma Başlığı #2

  Abi adamların casual/story tayfası dışındaki hiç birşey için vizyonu yok ki yıllardır. Sürekli content akışını değiştiriyorlar. Ls1 (living story) de geçici content getirdiler eh meh oldu, Ls 2 fena gitmedi üzerine ilk paket HoT çıkınca fena olmadı rushlanmış bir paket olmasına ve oyun çıkışından 3 yıl geçmesine rağmen. Ls 3 başlarda iyi sonra baya bayık geçmeye başladı, ama üzerine paket çıkacağı bilindiği için ls-paket-ls-paket modeli cazipti. İkinci paket PoF geldi, yeni elite spec ve binekler dışında hiç bir olayı yoktu, ls bölümlerinden farkı yoktu. Ls 4 de yavaşlayıp iyice baymaya başladılar. Şimdi bunların üzerine firma içi drama oldu, bir sürü çalışan çıkarıldı, firmanın üzerinde çalıştığı diğer oyunlar projeler iptal edildi, biz hala güçlüyüz contente aynen devam dendi. Ls 4 üzerine Ls 5 çıkarıcaz ama expansion featureları olacak dendi. Ee bunların üzerine ' LS ÇIKARIYORUZ AMA ADI SAGA ' ve adam gibi hiç birşey duyurulmayınca millet tepki gösteriyor. Hani yıllar oldu ne build template var, ne gvg var, ne söz verilen wvw değişikleri alliance var. Pvp-wvw adam gibi ilgi gösterilmiyor, raid-fractal desen allahlık arada bir çıkıyor. Sadece Ls bölümlerine odaklanıp, gem store itemleri ekliyorlar. Oyuncularla iletişimleri de kıt zaten. Sonra gelip böyle saçmalıyorlar işte. Geçenki eventları zaten saçmalıktı, 45 dk durdular güya, 20 dk lore konuşması, 5 dk gelecek şeylerin anlatımı ki zaten pek birşey yok, normal bir Ls bölümü gibi herşey, 15 dk merchandise tanıttılar, build template ve wvw alliance sonra gelicek dediler. Şaka gibi konferanstı, ne paket duyurdular, ne yeni elite spec var, ne hypelanacak birşey var. PoF çıkışı ile bitti oyun. Edit: Yukarda Yazuach aynı şeyi yazmış 😄 Komple katılıyorum yazdıklarına.
 13. Qali

  Remnant: From The Ashes

  Fiyatı 120 tl'ye çıktı Arc'ta. Bugün 2 tane almaya çalıştık arkadaşla, birimiz aldı diğer alamadı pendingte kaldı, support falan cevap vermiyor. Fiyat değişecek diye ayak yaptılar heralde.
 14. Qali

  Remnant: From The Ashes

  Tamam aldım, kart skrille sıkıntı yaşamışmış zamanında, sanal kartla deneyince oldu. Teşkür.
 15. Qali

  Remnant: From The Ashes

  Siz nasıl aldınız Arc'tan ? Skrill şeyinden kartla almayı deneyince hata veriyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...